Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:


Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Gra Minecraft online

Fjna

2016-04-26 20:56:48
Gra Minecraft classic

Super

2016-04-20 16:28:45
Tworzenie postaci Minecraft

Słabe

2016-04-12 14:33:14
Rush Airport

Grałem w 25airports.pl i bardzo mi się spodobało to chyba jedna z najlepszych symulacji lotniska.

2016-04-10 16:18:50
Gra wozy strażackie Lego

ooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllooooooooooooooooooooooo

2016-03-25 11:04:59
Wyścigi samochodowe

10/2o

2016-03-25 10:55:26

Disneya darmowe gry online Kubuś Puchatek 22 gier

Kubuś Puchatek cyferki dla dzieci

Ocena gry

Obrazek ten przedstawia nam scenę z bajki na której to znajdziemy przeróżne cyferki jednak nie wszystkie z nich będzie łatwo Wam zauważyć. Niektóre z nich są całkiem dobrze ukryte dlatego musimy się trochę pogimnastykować aby odszukać je wszystkie. Mamy na to określony limit czasowy w którym należy się zmieścić. Wskazujemy je z pomocą myszki. Do pomocy twórcy gierki dali nam lupę aby takie cyferki było łatwiej odszukać. Zobacz czy Wam się to uda i znajdziecie je wszystkie na obrazku. Szukanie cyfr to wasze zadanie na teraz.


Kubusiowe babeczki dla dzieci

Ocena gry

Wraz z Kubusiem mamy możliwość przygotowania jego ulubionych ciasteczek, które znajdują się w kubusiowych pojemniczkach. Nad całą recepturą oczywiście dba sam Kubuś Puchatek. To on Wam pomaga i wskazuje z jakich składników należy przygotować danie, zobaczcie na końcu efekt końcowy naszych ciasteczek.


Spadajce kulki Kubuś

Ocena gry

Z drzew spadają kulki jabłka to właśnie je będzie musiał łapać Kubuś Puchatek. Będziemy mieli specjalny dzbanek do którego właśnie będą wpadać jabłka. W prawo oraz w lewo poruszamy się strzałkami.


Łapanie marchewek

Ocena gry

Poznamy tutaj królika z bajki Disneya. Będziemy zajmowali się łapaniem marchewek, które co jakiś czas będą wyskakiwać z ziemi. W kolejnych planszach będą to także inne warzywa, które musimy omijać, gramy myszką.Kubuś zbiera miodek

Ocena gry

Czeka na Was Puchatek po polsku oraz jego przyjaciele. Wiadomo, że wszystkie misie lubią miodek, dlatego my w grze wybierzemy się na wyprawę w której będziemy zbierać właśnie miód. Musimy go zebrać i zanieść we wskazane miejsce. Graj strzałki i Spacja.


Malowanka Kubuś Puchatek i Przyjaciele

Ocena gry

Kolejne kolorowanki dla dzieci darmowe już czekają. Oto właśnie jedna z nich dla Ciebie. Kliknij na ikonę Play następnie myszką wybierz kolor i zobacz jak odmienia się ten obrazek dzięki Tobie.


Kolorowanka z Kubusiem Puchatkiem

Ocena gry

Jest to klasyczna kolorowanka dla dzieci w wersji online po polsku. Oczywiście darmowa gdzie pokolorujemy całą paczkę z tej wspaniałej bajki. Myszką wybierz określony kolor, którym chcesz pomalować fragment obrazka.


Tygrysek z bajki Disneya

Ocena gry

Poznamy jednego z ulubionych przyjaciół Winnie the Pooh. Jest on bardzo ruchliwy i uwielbia skakać. Dlatego specjalnie dla niego dajemy mu taką możliwość i razem z tygryskiem będziecie mogli skakać po chmurach.


Kubuś i cienie

Ocena gry

Gra od Disneya dla najmłodszych graczy. W tej grze będziemy bawić się z cieniami. Będą nam się pokazywać w środku gierki a obok obrazki, które będziemy musieli dopasować do tych cieni. Zabawa darmowa dla dzieciaków.


Gra Kubuś Play dla dzieci

Ocena gry

Darmowa gra z Kubusiem play w wersji online. Będziemy razem z nim przeżywiali wspaniałą przygodę pełną niespodzianek. Będziemy mieli do wyboru kilka środków transportu. Będzie to deskorolka, rower oraz quad. Wybierz jeden z nich i przystąp do zabawy. Kilkanaście plansz czeka w których poruszasz się strzałkami oraz Spacją skaczemy.


Zbierz miodek dla Kubusia Puchatka

Ocena gry

Kubuś Puchatek uwielbia miodem. Musisz pomóc mu zdobyć jak najwięcej słoików z tym przysmakiem. Sterowanie: strzałki, spacja.


Zagraj w golfa z Kubusiem

Ocena gry

Kubuś Puchatek uwielbia grać w golfa. Zmierz się z nim w rozgrywkach w tej dyscyplinie sportowej. Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów i pokonać przeciwników!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Kubuś Puchatek
 • Gra Kubuś Play dla dzieci

  Gra Kubuś Play dla dzieci

  Oglądana: 20856 ocena: 0.00

 • Łamigłówki Kubusia

  Łamigłówki Kubusia

  Oglądana: 5869 ocena: 0.00

 • Kubusiowe babeczki dla dzieci

  Kubusiowe babeczki dla dzieci

  Oglądana: 4236 ocena: 0.00

 • Zbierz miodek dla Kubusia Puchatka

  Zbierz miodek dla Kubusia Puchatka

  Oglądana: 4137 ocena: 0.00

 • Szalone liczby Kubusia Puchatka

  Szalone liczby Kubusia Puchatka

  Oglądana: 3204 ocena: 0.00

 • Łapanie marchewek

  Łapanie marchewek

  Oglądana: 3071 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie