Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ze zwierzętami darmowe gry online Kucyki 11 gier

Leczenie kucyków na farmie

Ocena gry

badanie zwierząt tutaj na Was czeka. Cały dzień w którym będziemy się opiekowali kucykiem naszym jak i też go leczyli jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba. Będziemy wykonywali przeróżne czynności nawet takie proste jak sprzątanie po naszym kucyku czy też jego karmienie i wyprowadzanie. Czasami jednak będzie konieczne jego leczenie. Posługuj się myszką podczas grania.


Ubieranka z kucykiem

Ocena gry

Ciekawa gra ubieranka gdzie w roli głównej czeka na nas kucyk. Obok niego mamy ikony pod którymi zostały poukrywane różnego rodzaju przebrania w które tego kucyka będziemy się starali ubierać. Używamy do tego myszki.


Zabawa z kucykami

Ocena gry

W tej grze będziemy się między innymi bawić z kucykami pony jak i też czeka fryzjer dla koni. Mamy do wykonania wiele zadań. Zanim zaczniecie gierkę polecamy Wam się zapoznać z instrukcją, która znajduje się w grze. Posługujemy się w niej przy pomocy myszki.


Zmień wygląd kucyka

Ocena gry

W tej grze będziemy zajmowali się zmianą wyglądu dla kucyka pony jaki znajduje się w tej grze. Klikaj myszką na wyrazy znajdujące się na tablicy w grze to właśnie one będę odpowiadać za zmianę wyglądu dla tej postaci.Gra opieka nad kucykami

Ocena gry

W tej grze będziemy zajmowali się opieką nad kucykami. Wiele czynności należy wykonać aby zadbać o te zwierzętami. Oprócz kucyków do opieki będziemy mieli również inne zwierzątka. Zobaczcie dokładnie informacje znajdziecie w grze.


Wielkie Wyścigi Kucyków Pony

Ocena gry

Kucyki raz do roku organizują sobie ważne wyścigi. Wybierz bohatera, którym chcesz stanąć do zawodów i pokonaj swoich rywali. Postaraj się po drodze omijać przeszkody, biegnij po zwycięstwo!


GRa Wystawa Kucyków Ponny

Ocena gry

Pony chciałby wziąć udział w wielkiej wystawie, na której odbędzie się konkurs na najpiękniejszego kucyka. Postaraj się wybrać mu taką stylizację, dzięki której podbije serca jurorów konkursu.


Gra Pony trenuje łyżwiarstwo figurowe

Ocena gry

Pony uwielbia zimowe sporty, zwłaszcza jazdę na łyżwach. Pomóż mu jak najdłużej utrzymywać równowagę i zostać najlepszym zawodnikiem w łyżwiarstwie figurowym!


Przygody Kucyka Petera

Ocena gry

Kucyk Peter uwielbia smakołyki. Pomóz mu pokonac określoną trasę zbierając przy tym napotkane na swojej drodze słodycze. Uważaj, musisz pozostać niezauważony przez swojego dżokeja. Oprócz łakoci, zbieraj także rozrzucone na trasie podkowy.


Pony skaczący przez ogniste obręcze

Ocena gry

W cyrku czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji. Jedną z nich jest skaczący przez ogniste koła kucyk Ponny. Pomóż mu pokonać płonące obręcze. Sterujesz za pomocą strzałek i spacji.


Ubierz kucyka Ponny przed wielkim występem

Ocena gry

Ponny ma wielką tremę przed wieczornym występem. Nie wie, w co się ubrać na koncert. Pomóż mu wybrać stylizację tak, aby olśnił swoim wyglądem całą publiczność.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Kucyki
 • Wielkie Wyścigi Kucyków Pony

  Wielkie Wyścigi Kucyków Pony

  Oglądana: 5129 ocena: 0.00

 • Zabawa z kucykami

  Zabawa z kucykami

  Oglądana: 2495 ocena: 0.00

 • Ubieranka z kucykiem

  Ubieranka z kucykiem

  Oglądana: 2046 ocena: 10.00

 • Gra opieka nad kucykami

  Gra opieka nad kucykami

  Oglądana: 1779 ocena: 0.00

 • Pony skaczący przez ogniste obręcze

  Pony skaczący przez ogniste obręcze

  Oglądana: 1703 ocena: 0.00

 • Gra Pony trenuje łyżwiarstwo figurowe

  Gra Pony trenuje łyżwiarstwo figurowe

  Oglądana: 1699 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie