Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Dla Chłopców darmowe gry online Kung Fu 14 gier

Walka mikołaja

Ocena gry

Nasz bohater ma problem, ponieważ zaatakowali go źli ludzie. Pomóż mu w walce i pokonaj wszystkich. Mikołaj naprawdę dobrze walczy.


Kung-Fu Junior

Ocena gry

Przeniesiemy się w tej grze z sztuki walki. Naszymi bohaterami będą młodzi zawodnicy. Wybierz jednego z nich i walcz do upadłego.


Kung Fu Panda dla dzieci

Ocena gry

Prosta gierka z kung Fu pandą w roli głównej. Poznaj postacie i je ubierz w ciekawe ubieranki jakie dla każdego gracza czekają tutaj w tej grze. Zmieniamy kolory dla postaci jak i też różnego rodzaju bronie do wyboru.


Kolorowanka z Kung Fu Panda

Ocena gry

W tej grze będziemy mieli możliwość pokolorowania postaci z bajki Kung Fu Panda oprócz pandy znajdziemy takie postacie jak: Małpa, Modliszka, Żmija, Żuraw i Tygrysica. Kolorujemy je przy użyciu dostępnych kolorów jak i też myszki klikając na odpowiedni fragment na obrazku. Takie malowanki są darmowe i dostępne w wersji online.Gra Street Fighter LoA

Ocena gry

Na pewno nie raz mieliście okazję zagrać w tą grę gdzie wykorzystuje się wiele stylów do walki jak Kung Fu. Teraz wszystko zależy jakim zawodnikiem będziecie walczyć i jakie sztuki walki będzie prezentował. Graj myszką i strzałkami.


Niebezpieczna Ucieczka

Ocena gry

Uwaga! Jesteś w niebezpieczeństwie! Jako Pucca jesteś ścigana aż przez trzy osoby, czyli przez ninję, dziewczynkę i ucznia mistrza. Musisz ich powstrzymywać, aby Cię nie dogonili i nie zniszczyli! Każdą osobę możesz pokonać innym rodzajem broni. Ninja może być powstrzymany przez gwiazdki, dziewczyna za pomocą kurczaka, a w ucznia rzucasz podkową. Daj z siebie wszystko! Nie możesz pzowolić na to, aby zostać pokonaną!


Gra Przygody Ninja Kid

Ocena gry

Ninja Kid, to młody bohater, który chce być kiedyś mistrzem. Przenieś się w jego świat i przeżyj z nim pełną emocji przygodę. Pomóż mu pokonać wszystkich przeciwników, którzy staną na jego drodze. Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.


Trening z Ninja

Ocena gry

Przenieś się w pełen niebezpieczeństw świat, w którym bohaterami są prawdziwi Ninja. Trenuj razem z nimi sztukę walki i stań do pojedynku z przeciwnikiem!


Kung Fu Panda: Puzzle

Ocena gry

Tym razem do ułożenia masz puzzle przedstawiające obrazek z filmu Kung Fu Banda. Przypatrz się dokładnie poszczególnym elementom układanki i dopasuj je w całość tak, aby stworzyły kolorowy obrazek.


Kung Fu Panda: pojedynek

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać Pandy z kultowego filmu Kung Fu panda. Musisz pokonać swoich przeciwników walcząc z nimi. Postaraj się być najlepszy! Poruszamy się strzałkami, zadajemy ciosy przy użyciu Spacji.


Kung Fu Fighter gra online

Ocena gry

Bardzo prosta, ale i ekscytująca gierka, która dostarczy ci sporo emocji. Wybierz zawodnika oraz swojego przeciwnika, na przeciw którego chcesz stanąc do walki i pokonaj wroga! Pokaż, że to ty zasługujesz na zwycięstwo! Sterowanie strzałkami oraz A i S.


Pojedynek na ringu- karate online

Ocena gry

prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników karate! Wybierz zawodnika, którym chcesz walczyć, a następnie czekaj na przeciwnika, który dołączy do Ciebie na ringu. Postaraj się go pokonać i zgarnąc laur zwycięstwa! Gramy: strzałki oraz Q,W,E


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Kung Fu
 • Pojedynek Karate ze SpongeBob

  Pojedynek Karate ze SpongeBob

  Oglądana: 3467 ocena: 0.00

 • Kung Fu Panda: pojedynek

  Kung Fu Panda: pojedynek

  Oglądana: 2858 ocena: 0.00

 • Gra Street Fighter LoA

  Gra Street Fighter LoA

  Oglądana: 2422 ocena: 10.00

 • Kung Fu Panda dla dzieci

  Kung Fu Panda dla dzieci

  Oglądana: 2244 ocena: 0.00

 • Trening z Ninja

  Trening z Ninja

  Oglądana: 2156 ocena: 10.00

 • Pojedynek na ringu- karate online

  Pojedynek na ringu- karate online

  Oglądana: 1525 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie