Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Symulatory darmowe gry online Kupowanie 11 gier

Biedronkowa herbaciarnia

Ocena gry

Wcielamy się w rolę osoby która pracuje w herbaciarni, znana jest na cały świat małych owadów które każdego niemal dnia zlatują do niej. Gra w polskiej wersji językowej. Przed rozgrywką zapoznaj się z jej instrukcją.


Przygoda w centrum handlowym

Ocena gry

Znalazłaś się w centrum handlowym. Nie jest to dla Ciebie problem, bo uwielbiasz to miejsce. Niestety, Twoi przyjaciele nie bardzo przepadają za wizytami w galeriach. Na początku gry wybierz postać, w którą wcielisz się w tej przygodzie, a następnie, poruszaj się nią po centrum handlowym, spotykając swoich wszystkich przyjaciół. Weź ich ze sobą i doprowadź do wyjścia, zbieraj bonusowe przedmioty, unikaj wrogów.


Fashionistka na zakupach w Paryżu

Ocena gry

Prawdziwe Fashionistki uwielbiają Paryż, a szczególnie butiki, które się w nim znajdują! W grze wcielasz się w postać zakupoholiczki, która wybrała się tam właśnie na zakupy. Musisz wykonywać określone zadania i zdobywać pieniądze oraz punkty.


Zakupy w Nowym Yorku

Ocena gry

Nowy York, to miasto, w którym są tysiące sklepów. To raj dla zakupoholiczek! Pomóż bohaterce gry zrobić porządne zakupy!Pomoc w noszeniu zakupów

Ocena gry

Noszenie tak ciężkich zakupów, to prawdziwe wyzwanie. Pomóż bohaterce gry dojść do końca trasy.


Modna para

Ocena gry

Zakochana para wybiera się na zakupy. Pomóż im wybrać odpowiednią stylizację, czyli taką, w której będą czuli się komfortowo i będą wyglądać naprawdę fashion!


Shoppingowe obrazki

Ocena gry

Na ekranie tej gry widzisz obrazki przedstawiające zakupy bohaterki gry. Twoim zadaniem jest odnalezienie jak największej ilości par identycznych obrazków.


Gra Bar z burgerami

Ocena gry

Pracujesz w barze szybkiej obsługi Twoim zadaniem jest realizowanie burgerowych zamówień swoich klientów. Zapamiętaj składniki danego posiłku, a następnie przygotuj nowy z dokładnie tymi samymi składnikami nałożonymi w tej samej kolejności. Sterowanie za pomocą myszki.


Gra Lista zakupów

Ocena gry

Przed Tobą znajduje się lista z zakupami. Twoim zadaniem jest wykupienie wszystkich przedmiotów, które się na niej znajdują. Bądź uważny i niczego nie przegap!


Gra Stylistka Macy

Ocena gry

Macy od zawsze marzyła o tym, aby zostać stylistką. Pomóż jej się odnaleźć w nowej dla niej rzeczywistości. Kupcie wszystkie przedmioty, których potrzebuje. Postępuj zgodnie z instrukcją, którą dostaniesz w grze. Torby bambusowe kryją dodatkowe podpowiedzi, znajdź je! Sterowanie za pomocą myszki.


Gra w licytowanie przedmiotów

Ocena gry

Bierzesz udział w charytatywnej licytacji. Kupowanie domów i innych rzeczy czeka. Musisz kupić jak najwięcej drogich i rzadko spotykanych przedmiotów. Stań do licytacji i postaraj się wygrać jak najwięcej aukcji!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Kupowanie
 • Przygoda w centrum handlowym

  Przygoda w centrum handlowym

  Oglądana: 5871 ocena: 0.00

 • Gra w licytowanie przedmiotów

  Gra w licytowanie przedmiotów

  Oglądana: 3952 ocena: 0.00

 • Fashionistka na zakupach w Paryżu

  Fashionistka na zakupach w Paryżu

  Oglądana: 1694 ocena: 0.00

 • Gra Lista zakupów

  Gra Lista zakupów

  Oglądana: 1210 ocena: 0.00

 • Biedronkowa herbaciarnia

  Biedronkowa herbaciarnia

  Oglądana: 1117 ocena: 0.00

 • Gra Stylistka Macy

  Gra Stylistka Macy

  Oglądana: 1079 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie