Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ze zwierzętami darmowe gry online Kury 13 gier

Kury i pies

Ocena gry

Fajna gra dla osób które lubią Sobie trochę postrzelać. Pochodzi z serwisu gry.pl. Mamy możliwość wyboru jeżyka gry, polecamy polski, potem już tylko zostanie nam strzelanie do psa, który jest ukryty w przeróżnych konstrukcjach, które to my musimy zniszczyć z pomocą armaty i broni jaką mamy przygotowaną do wystrzelenia.


Hodowla indyków na gospodarstwie

Ocena gry

W grze zajmujemy się w szczególności hodowaniem indyków. Zaczynamy od bardzo malutkich jakie kupujemy i musimy dbać o nie aby dorosły. To jednak nie będzie taki szybki proces. Musimy je praktycznie przez cały czas karmić jak i też dawać im pić. Za zarobione pieniądze możemy kupować kolejne małe indyczki i je hodować. Gdy już osiągną określoną wielkość mamy możliwość ich sprzedaży. W każdej z plansz mamy określony czas na wykonanie normy i sprzedaży określonej ilości sztuk takich indyków.


Hodowla gęsi na farmie

Ocena gry

W grze przeniesiemy się na prawdziwą farmę w której hodowane będą gęsi. Na początku zaczynamy od dwóch sztuk i od razu czekają na nas obowiązki. Będziemy musieli nasze gęsi karmić jak i też dbać aby w zagrodzie panował porządek. Sprzątamy po nich używając do tego specjalnej miotełki. Gdy nasze gęsi się najedzą odstawiamy je na grządki gdzie znoszą dla nas jaja. W każdej z plansz musimy ich zdobyć określoną ilość i wsadzić do worka. Sterujemy w grze myszką.


Gra łapanie jajek

Ocena gry

Czy poznajecie tego rudego kota? Jego imię to Garfield tym razem przeniósł się do kurnika pełnego kur aby tam łapać spadające jaja. Sprawdźcie się i wy w tej dyscyplinie, zobaczcie ile spadających jajek uda Wam się zebrać i ile punktów zdobyć.Uwolnij kurczaki

Ocena gry

Głównym bohaterem tej gry jest superkurczak. Stoi przed nim odpowiedzialne zadanie. Jako jeden z odważniejszych kurczaków musi on uratować swoich przyjaciół przed firmą KFC, które źle postępuje ze zwierzętami zabijając je i hodując w złych warunkach. Pomóż mu podjąć się tego wyzwania!


Przygody Kurczaka

Ocena gry

Kurczak uwielbia spacery. Tym razem na swojej drodze napotkał niebezpiecznego słonia. Pomóż mu przetrwać spotkanie z tym groźnym przeciwnikiem. Poruszaj się kurczakiem tak, aby nie został zaatakowany przez słonia, ocal małego kurczaka!


Kura polująca na robaki

Ocena gry

W grze hodowla gołębia wcielasz się w postać głodnej kury, która musi zdobyć coś do jedzenia. Upoluj jak najwięcej robaków tylko zdołasz. Wyglądają one ze swoich dziur w glebie tylko na chwilę, bądź więc skoncentrowany i czujny!


Zatrzymaj ptasią grypę!

Ocena gry

Te kury są chore! Nie dopuść, aby wirus rozprzestrzenił się na inne części świata. Spróbuj zestrzelić jak najwięcej ptaków. Postaraj się, aby ani jednak kura nie uszła z życiem!


Uwalnianie kur z opresji

Ocena gry

Na tej farmie w kurniku zostały uwięzione młode kury. Musisz je uwolnić z niebezpieczeństwa. Możesz to zrobić wyrzucając je za ogrodzenie.


Wieża z kurczaków

Ocena gry

Tym razem czeka na Ciebie nietypowe zadanie. Musisz wybudować jak najwyższą wieżę, która składa się z... kurczaków!Przy okazji musisz zebrać całą kolekcję magicznych gwiazdek.


Gra Kogut opiekujący się kurami

Ocena gry

Kogut, który urzęduje w kurniku ma naprawdę ważne zadania. Musi dbać o porządek i opiekować się swoimi kurami. Wciel się w jego postać i bądź dobrym strażnikiem kurnika!


Kurczak podróżujący po Antarktyce

Ocena gry

Ten mały Kurczak uwielbia wszelkie podróże. Tym razem wybrał się aż na Antarktykę. Pokonaj wraz z nim trasę po skutej lodem rzece. Pomóż mu przetrwać w tych niezwykle trudnych warunkach.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Kury
 • Gra Kogut opiekujący się kurami

  Gra Kogut opiekujący się kurami

  Oglądana: 6580 ocena: 0.00

 • Uwolnij kurczaki

  Uwolnij kurczaki

  Oglądana: 5042 ocena: 0.00

 • Kura polująca na robaki

  Kura polująca na robaki

  Oglądana: 3205 ocena: 0.00

 • Przygody Kurczaka

  Przygody Kurczaka

  Oglądana: 2620 ocena: 0.00

 • Hodowla indyków na gospodarstwie

  Hodowla indyków na gospodarstwie

  Oglądana: 2321 ocena: 0.00

 • Gra łapanie jajek

  Gra łapanie jajek

  Oglądana: 1947 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie