Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Planeta darmowe gry online Kwiatki 11 gier

Busy Bee

Ocena gry

Ta pszczółka jest niezwykle zajęta. Cały czas zbiera nektar, wybrała sobie kwiaty które znajdują się w trudnych miejscach do zdobycia. Musimy w odpowiedni sposób latać aby je zdobyć i jednocześnie nie stracić życia.


bukiety z kwiatów

Ocena gry

W tej grze będziemy komponować przeróżne bukiety z kwiatami i je dekorować. Do wyboru mamy wiele różnego rodzaju kwiatów jak i też koszyk w który te kwiatki będziemy wsadzać. Używamy myszki do dekorowania i ustawiania kwiatków.


Dora i kiwaty

Ocena gry

Dora ma swój mały ogródek o którego bardzo dba. jednak teraz wyruszyła w podróż dlatego to właśnie my będziemy starali się pomagać jej w pielęgnację tego ogródka. Sadzimy kwiatki jak i też je podlewamy używając tutaj myszki.


Ochorna kwiatów

Ocena gry

na naszej łące rosną przepiękne kwiaty, które jednak co jakiś czas są atakowane przez przeróżne insekty jakie chcą je za wszelką cenę zjeść. Dlatego musimy je zwalczać przy pomocy aerozolu jaki posiadamy.Składanie stłuczonego wazonu

Ocena gry

Twój kot stłukł ulubiony wazon twojej babci. Nie możesz pozwolić na to, aby babcia zobaczyła, co się stało. Na planszy widnieją obrazki z fragmentami wazonu. Spróbuj z nich ułożyć na nowo wazon.


Znajdź identyczne kwiaty

Ocena gry

W Twoim ogrodzie rośnie wiele kwiatów tego samego gatunku. Twoim zadaniem jest odnalezienie par identycznych kwiatów.


Magiczny ogród

Ocena gry

Twój ogród jest prawdziwie magiczny! Po kliknięciu w szare kwiaty robią się one czerwone! Musisz tak zrobić, aby wszystkie znajdujące się na tablicy rośliny stały się czerwone. Powodzenia!


Zaczarowany Ogród

Ocena gry

W Twoim ogrodzie znajduje się mnóstwo kolorowych identycznych kwiatów. Postaraj sie znaleźć 3 takie same znajdujące się obok siebie. Klikając w nie będziesz mógł je zerwać. Postaraj się oczyścić cały ogród i znaleźć jak najwięcej takich samych roślin.


Kolorowe Lilie wodne

Ocena gry

Na ekranie widzisz przepięknie kwiaty Lilii. Ta gra związana jest właście z tymi kwiatami. Twoim celem jest obmyślenie swoich ruchów w taki sposób, aby na tablicy znalazło się 25 otwartych równocześnie kwiatów. Musisz trochę pomyśleć! Jesteś gotowy na takie wyzwanie?


Gra Pracowita pszczoła

Ocena gry

Pszczoły to niezwykle pracowite owady. Postaraj się zobaczyć jak to jest pracować jak pszczoła. Twoim zadaniem jest zebrać jak najwięcej miodu z kwiatów rosnących na łące. Unikaj przy tym rozmaitych przeszkód, m.in. ognistych kul, które mogą Cię zabić. Powodzenia!


Hodowanie kwiatów

Ocena gry

Twoją pasją są kwiaty i rośliny. W tej grze musisz wyhodować jak najdłuższy kwiat. Postaraj się wykonać to zadanie w jak najkrótszym czasie. Spróbujesz?


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Kwiatki
 • Gra Pracowita pszczoła

  Gra Pracowita pszczoła

  Oglądana: 6438 ocena: 0.00

 • Busy Bee

  Busy Bee

  Oglądana: 2923 ocena: 0.00

 • Dora i kiwaty

  Dora i kiwaty

  Oglądana: 1474 ocena: 0.00

 • Hodowanie kwiatów

  Hodowanie kwiatów

  Oglądana: 1297 ocena: 0.00

 • bukiety z kwiatów

  bukiety z kwiatów

  Oglądana: 1114 ocena: 0.00

 • Kolorowe Lilie wodne

  Kolorowe Lilie wodne

  Oglądana: 1026 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie