Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Logiczne darmowe gry online Labirynt 13 gier

Ucieczka z labiryntu dla dzieci

Ocena gry

Jak widzimy dziewczyna znajduje się w labiryncie. Musimy ją z niego wyprowadzić. Nie macie dużo czasu dlatego należy się pospieszyć i wymyślić jakąś bezpieczną drogę jak z niego uciec.


Wiercenie dziur po diamenty

Ocena gry

Gra w której to wchodzimy do specjalnej kapsuły z wiertłem gdzie będziemy postacią wiercić jak wiertarką udarową w ziemi. Mamy określony poziom energii i musimy się dowiercić do pokładów diamentów oraz złota. Używamy strzałek do poruszania się oraz spacji i strzałek do strzelania kiedy musimy zniszczyć wroga.


Indiana Jones 1 i 2 Lego

Ocena gry

Kolejna przygoda z dzielnym bohaterem który wybrał się do dżungli aby tam odkrywać zaginione miasta jak i też skarby jakie się w niej znajdują. Poruszaj się po różnym terenie strzałkami i dotrzyj do samego celu twojej wędrówki.


Nietypowy labirynt

Ocena gry

Ta gra jest bardzo wciągająca. Widzimy planszę na której znajdują się czarne i białe pola. Musimy chodzić tak by nie stawać na czarne pola. Gramy myszka.Labirynt z królikiem

Ocena gry

Wielkanocny labirynt czeka na graczy którzy chcą się z nim zmierzyć. Będziemy starali się pomóc królikowi w dotarciu do celu jakim jest dostanie się do pisanki wielkanocnej. Poprowadź go w jak najkrótszym czasie myszką, kilka plansz przed Tobą.


Labirynt Strachu

Ocena gry

W tym labiryncie mieszka znany z mitologii minotaur. Musimy się po nim ostrożnie poruszać aby nie doprowadzić do spotkania z tym minotaurem. Postaraj się jak najszybciej odszukać w labiryncie strachu drogę do celu używając strzałek.


Gra labirynt Biedronka

Ocena gry

Prosta gra z labiryntem dla dzieci najmłodszych gdzie występuje biedronka. To właśnie dla tej biedronki musimy odszukać drogę, chce ona się przedostać do domku, który znajduje się po drugiej stronie labiryntu. Biedronką poruszamy się przy pomocy strzałek, sterują nimi w lewo, prawo do góry i na dół. Odszukaj drogę do domu.


Gra trudny labirynt

Ocena gry

Jest to jeden z trudniejszych labiryntów jakie trafiły na stronę grajnik.pl to właśnie tutaj będziemy musieli odszukać drogę w gąszczu małych ścieżek, co nie będzie takie łatwe jakby nam się mogło wydawać. Możesz skorzystać z instrukcji gierki.


Gra z labirynetm

Ocena gry

Jeżeli lubisz szukać drogi do celu to ta gra jest właśnie dla Ciebie tutaj będziesz miał możliwość odszukania w tym labiryncie drogi do domu. Poruszamy się przy pomocy myszki którą wskazujemy drogę do celu.


Gra labirynt dla dzieci

Ocena gry

Jest to prosty w sam raz dla wszystkich dzieci labirynt w którym będziemy zajmować się jego pokonaniem. Fajna gra od Disneya już na Was czeka i jest gotowa do gry zanim w nią zagracie zapoznajcie się dokładnie z jej instrukcją.


Gra labirynt 3D

Ocena gry

W tej grze przenosimy się do labiryntu gdzie zagramy w grę w wersji 3D. Czeka na nas wiele ciekawych niespodzianek. Musimy w tym labiryncie przedostać się do punktu gdzie znajduje się dana litera, dokonujemy tego przy użyciu strzałek.


Piracka przygoda w labiryncie

Ocena gry

Kapitan statku pirackiego pragnie odnaleźć zagubiony skarb. Pokonaj razem z nią labirynt wiodący do cennego łupu, po drodze zbierz wszystkie bonusowe przedmioty.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Labirynt
 • Gra labirynt Biedronka

  Gra labirynt Biedronka

  Oglądana: 4936 ocena: 0.00

 • Labirynt Strachu

  Labirynt Strachu

  Oglądana: 4870 ocena: 0.00

 • Labirynt z królikiem

  Labirynt z królikiem

  Oglądana: 4684 ocena: 0.00

 • Ucieczka z labiryntu dla dzieci

  Ucieczka z labiryntu dla dzieci

  Oglądana: 3269 ocena: 0.00

 • Indiana Jones 1 i 2 Lego

  Indiana Jones 1 i 2 Lego

  Oglądana: 2578 ocena: 0.00

 • Piracka przygoda w labiryncie

  Piracka przygoda w labiryncie

  Oglądana: 2525 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie