Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Latanie darmowe gry online Lądowanie 10 gier

Lądowanie rakietą

Ocena gry

Fajna rysunkowa gra niby całkiem prosta jednak bardzo wciągająca. Sterujemy rakietą na rysunkowej krainie i naszym zadaniem będzie wylądowanie na niebieskiej platformie która znajduje się na planszy. Gramy strzałkami, którymi sterujemy rakietą.


Miękkie lądowanie

Ocena gry

To wyłącznie od Ciebie będzie zależało ile punktów nazbierasz oraz czy będziecie mieć miękkie czy też twarde lądowanie. W tej grze będziemy skakać z samolotu i łapać po drodze różne przedmioty jak parasole, balony dzięki której dłużej będziemy latać a dłuższy lot to więcej punktów.


Gra lądowanie samolotem

Ocena gry

W tej grze nasza samolot ma awarię jednego z silników i nie może dalej kontynuować lodu. Dlatego będziemy musieli nim awaryjnie wylądować. Jedyne miejsce jest to rzeka Hudson. manewrujemy strzałkami w lewo i w prawo aby dobrze wylądować. ALT - pokazuje nam na jakiej wysokości obecnie znajduje się nasz samolot.


Perfekcyjne lądowanie

Ocena gry

na początku lecimy samolotem z którego zadecydujemy kiedy mamy wyskoczyć jak i też kiedy należy rozłożyć spadochron. aby wyskoczyć klikamy na czerwony przycisk oznaczony jaki JUMP, jeżeli chcemy rozłożyć spadochron naciskamy na fioletowy przycisk o nazwie: CHUTE.Gra w lądowanie

Ocena gry

Będziemy w tej grze ratownikiem helikoptera i do naszych zadań będzie należało wylądować we wskazanym miejscu oraz ratować ludzi. Do gry potrzebujemy: strzałki, Spacja oraz Z. Dokładna instrukcja znajduje się w grze.


Lądowanie helikopterem

Ocena gry

Jeżeli zdecydujecie się wybrać tą grę to będziemy musieli się wcielić w pilota helikoptera ratunkowego którego będziemy pilotować i ratować ludzi. Strzałkami menewrujemy, Spacją latamy helikopterem. Uważaj aby go nie rozbić podczas lądowania.


Zarządzanie lotniskiem

Ocena gry

W tej grze jesteś zarządcą noweo portu lotniczego. Musisz kontrolowac loty oraz zadbać o to, aby wszystkie samoloty z Twojego lotniska bezpiecznie wylądowały na ziemi. Postępuj uważnie, to odpowiedzialne zadanie.


Sterowanie TU- 95

Ocena gry

Kolejna gra z serii pilotowanie samolotem. Tym razem sterujesz maszyną o nazwie TU-95. Kontroluj jego lot, oraz zadbaj o to, aby bezpiecznie wylądował na ziemi. Bądź ostrożny, pamiętaj, że wieziesz wielu pasażerów!


Katapulta wystrzał

Ocena gry

Jeżeli lubisz rozmaite zabawy z katapultą. To musisz koniecznie zagrać w tę grę! Twoim zadaniem jest wykonanie takie strzalu z katapulty, aby bezpiecznie wylądował na ziemi. Zdobywasz punkty tylko jeżeli uda Ci się wylądować w dobrym stylu. Postaraj się być najlepszy!


Spadochronowe wyskoki

Ocena gry

Musisz pomóc tym malym małpkom wydostać się z samolotu. jedyna droga ucieczki, to skok ze spadochronem. Doprowadź wszystkie zwierzątka bezpiecznie do celu.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Lądowanie
 • Sterowanie TU- 95

  Sterowanie TU- 95

  Oglądana: 2883 ocena: 0.00

 • Zarządzanie lotniskiem

  Zarządzanie lotniskiem

  Oglądana: 2230 ocena: 0.00

 • Gra lądowanie samolotem

  Gra lądowanie samolotem

  Oglądana: 2037 ocena: 0.00

 • Lądowanie helikopterem

  Lądowanie helikopterem

  Oglądana: 1328 ocena: 0.00

 • Lądowanie rakietą

  Lądowanie rakietą

  Oglądana: 973 ocena: 0.00

 • Gra w lądowanie

  Gra w lądowanie

  Oglądana: 963 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie