Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Latanie 138 gier

Lataj samolocikiem z Calimero

Ocena gry

Ciekawa i prosta podróż dla wszystkich dzieci podczas latania samolocikiem. Musimy uważać aby się nie rozbić. Latamy myszką, im ją dłużej trzymamy, wtedy samolot się wznosi gdy ją opuszczamy opada. Spacja to pauza w grze.


Sterowanie rakiety

Ocena gry

Ta gra przeniesie nas w czas sylwestrowy. Będziemy sterować rakietą w taki sposób by nie wpadła w chmury. Gramy za pomocą strzałek.


Latanie w parze

Ocena gry

W tej grze znajdziemy się w przestrzeni kosmicznej. Będziemy latać z partnerem lub partnerką. Musimy omijać przeszkody. Gramy strzałkami.


Przestrzeń kosmiczna

Ocena gry

Będziemy latać pojazdem po przestrzeni kosmicznej. Musimy omijać wszelkie przeszkody i zbierać przedmioty. Gramy za pomocą strzałek. Powodzenia!Szalony Mikołaj

Ocena gry

Nasz bohater postanowił rozdawać prezenty w bardzo nie typowy sposób. Nie lata on z reniferami tylko z silniczkiem. Zbierz z nim jak najwięcej monet i nie pozwól by zabrakło mu paliwa.


Budowanie samolotów wojskowych

Ocena gry

To właśnie dzięki Tobie może powstać znakomity samolot a Ty będziesz jego budowniczym. Sprawdź się i przekonaj czy budowanie samolotów należy do łatwych czy też bardziej trudniejszych zadań. W okół naszego samolotu mamy różnego rodzaju części z których to będziemy musieli go zbudować. Zobacz jak on będzie wyglądał. Użyj myszki aby go zbudować. Mamy możliwość ustawienia odpowiednich skrzydeł, rakiet czy też koloru szyby do kokpitu i wiele innych ciekawych rozwiązań.


Lądowanie samolotem na lotnisku

Ocena gry

Gra linie lotnicze gdzie od nas zależy gdzie samoloty będą lądowały na lotnisku. Do naszej dyspozycji na samym początku są dwa pasy startowe. Zanim rozbudujemy terminal, potem oczywiście może ich być dużo więcej. Musimy wskazać samolotowi na jaki pas ma lądować. Potem go wypakować, zatankować, a na samym końcu zrobić wszystko aby bezpiecznie odleciał. W grze używaj do tego myszki.


Lądowanie samlotem pasażerskim i latanie

Ocena gry

Czeka na Was ciekawa gra w której zasiadamy za sterami samolotu pasażerskiego i naszym zadaniem będzie latanie nim jak i też gdy przejdziemy misję bezpieczne lądowanie. W grze używamy W,A,S,D lub strzałek do sterowania maszyną jak i też Q - do zmiany broni oraz spacja do strzelania i 1,2,3. Kilkanaście różnego rodzaju plansz czeka na Ciebie.


Skok ze spadochronem

Ocena gry

Grając w tą grę milo spędzisz czas. Za pomocą strzałek będziesz sterował skoczkiem spadochronowym. Przeszkodą w zdobywaniu punktów będą pojawiające się w czasie lotu wyspy, uważaj na nie.


Popołudniowy lot

Ocena gry

Zobacz jaka fajna przygoda czeka na Ciebie w tej grze. Będziesz sterował pieskiem który skacze po latających balonach. Bądź szybki i zdobywaj jak najwięcej punktów.


Kot w latającym balonie

Ocena gry

W tej grze będziesz sterował kotkiem, który znajduje się w balonie. Gdy klikniesz myszką na dany budynek kotek się tam przemieści. Rób wszystko zgodnie z podpowiedziami, a zabawa na pewno będzie udana.


Walka z kosmitami

Ocena gry

Czeka na Ciebie nie łatwa walka z kosmitami, którzy kierują super statkami ufo z działkami wolno strzelającymi. To właśnie ich obawiać się musisz najbardziej aby Cie nie trafiły. Poruszasz się strzałkami, oddajesz strzały z pomocą Spacji. Kilka plansz czekają.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 następna »

Popularne gry

 • Latanie
 • Podróż Jasmine na Latającym Dywanie

  Podróż Jasmine na Latającym Dywanie

  Oglądana: 2797 ocena: 0.00

 • Pilotowanie wojskowego samolotu

  Pilotowanie wojskowego samolotu

  Oglądana: 2223 ocena: 0.00

 • Szalony Mikołaj

  Szalony Mikołaj

  Oglądana: 1998 ocena: 0.00

 • SpongeBob: podniebna przygoda

  SpongeBob: podniebna przygoda

  Oglądana: 1837 ocena: 0.00

 • Gra Przygoda Latającej Małpki

  Gra Przygoda Latającej Małpki

  Oglądana: 1668 ocena: 0.00

 • Przygody Pingwina: Lot balonem

  Przygody Pingwina: Lot balonem

  Oglądana: 1533 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie