Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Latanie 138 gier

Bombardowanie wroga

Ocena gry

W grze będziesz miał za zadanie bombardować wroga z powietrza. Lecisz balonem i zrzucasz bomby z armaty bubble na swoich przeciwników. Używaj przy tym strzałek. Uważaj na liczne przeszkody- latające potwory, zbieraj dopalacze. Powodzenia!


Gra Lot helikopterem

Ocena gry

Już teraz możesz sprawdzić swoje umiejętności w pilotowaniu helikoptera. Poprowadź pojazd tak, aby dotarł do celu. Po drodze unikaj przeszkód, poruszaj się uważnie przez wąskie ścieżki. Powodzenia!


Misja Bohatera Ostatniej Akcji

Ocena gry

Przed Bohaterem Ostatniej Akcji ważna misja! Naucz się sztuki pokonywania wroga wychylając się poza helikopter i wyraj pojedynek z wrogiem!


Ucieczka zwierząt z Zoo

Ocena gry

Z Zoo uciekły zwierzęta! Musisz je wszystkie uratować, bo zagrażają bezpieczeństwu miasta! Po drodze uważaj na balony, gdyż odejmują Ci czas oraz na inne przeszkody. Postaraj się zrobić to jak najszybciej!Pilot Górskiego Helikoptera Medycznego

Ocena gry

Pracujesz w Pogotowiu Ratowniczym w górach. Twoim zadaniem jest ratowanie ludzi przed górskimi katastrofami. Postaraj się wykonać swoje wyzwanie jak najlepiej!


Pilot helikoptera

Ocena gry

W grze czeka Cię niełatwe zadanie. Musisz sterować helikopterem, a twoim zadaniem jest lot nim w jak najdłuższą podróż. Uważaj, żeby Twój helikopter nie rozbił się o ścianę!


Helikopterowa przygoda Mario

Ocena gry

Mario kultowy bohater gier kierowca helikoptera komputerowych uwielbia przygody. Tym razem czeka go pelna emocji podróż helikopterem podczas której musi zebrać jak najwięcej monet. Pomóż mu wykonać to zadanie, ale uważaj, aby Twój pojazd się nie rozbił.


Podniebna przygoda Scooby Doo

Ocena gry

Lotnictwo, to jedna z pasji Scooby Doo. Postanowił wybrać się w podróż samolotem. Podczas lotu musi zebrać jak najwięcej czerwonych piłek. Pomóż mu zdobyć je wszystkie!


Latający Samolot

Ocena gry

W grze wcielasz się w profesjonalnego pilota samolotu. Musisz zebrać wszystkie czerwone kropki, które spotkasz na drodze. Postaraj się, aby Twój pojazd utrzymał się w powietrzu jak najdłużej. Nie dopuść do kolizji i katastrofy!


Gra Papierowe Samoloty

Ocena gry

W grze sterujesz papierowym samolotem. Twoim zadaniem jest zestrzelenie papierowych elementów, które pojawiają się na Twojej drodze. Twoją bronią są spinacze do papieru. Samolotem sterujesz za pomocą myszki, kieruj samolotem tak, aby leciał wprost na niebezpieczne elementy. Zdobądź jak najwięcej punktów.


Sterowanie Papierowym samolotem

Ocena gry

Przed Tobą nietypowa misja! Musisz pokonać wroga za pomocą... papierowego samolotu i oczywiście swoich umiejętności. Powodzenia!


Gra Wojskowy Samolot

Ocena gry

Pilotujesz samolot, który znalazł się w niebezpieczeństwie. Musisz prowadzić pojazd tak, aby unikać czerwonych bomb wroga. Zbieraj po drodze zielone kamienie i niebieskie tarcze. Powodzenia!


Popularne gry

 • Latanie
 • Podróż Jasmine na Latającym Dywanie

  Podróż Jasmine na Latającym Dywanie

  Oglądana: 2793 ocena: 0.00

 • Pilotowanie wojskowego samolotu

  Pilotowanie wojskowego samolotu

  Oglądana: 2219 ocena: 0.00

 • Szalony Mikołaj

  Szalony Mikołaj

  Oglądana: 1983 ocena: 0.00

 • SpongeBob: podniebna przygoda

  SpongeBob: podniebna przygoda

  Oglądana: 1832 ocena: 0.00

 • Gra Przygoda Latającej Małpki

  Gra Przygoda Latającej Małpki

  Oglądana: 1662 ocena: 0.00

 • Przygody Pingwina: Lot balonem

  Przygody Pingwina: Lot balonem

  Oglądana: 1530 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie