Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Dla dzieci darmowe gry online Lego 12 gier

Gra wozy strażackie Lego

Ocena gry

Bardzo fajna gierka lego w której zabawimy się w strażaków. Do naszej dyspozycji będą wozy strażackie zbudowane z klocków Lego jak i też sami strażacy. Będziemy wskazywać im drogę myszką aby dojechali do miejsca gdzie wybuchł pożar i który będą musieli ugasić. Kilkanaście plansz czeka dla Ciebie. Polecamy gierkę online dla chłopców i dzieci jest oczywiście darmowa.


Gra Lego Ninjago online

Ocena gry

Dla dzieci oraz chłopców mamy grę z Lego serii Ninjago. Do wyboru w grze mamy cztery postacie. Będą to: Kai, Jay, Cole lub Zane. Po wyborze postaci przystępujemy do pojedynku, naszym zadaniem używając strzałek jest wypchnięcie przeciwnika z ringu. Czym dalej zajdziemy tym trudniejszych zawodników na swojej drodze spotkamy.


Gra Lego Policja dla dzieci

Ocena gry

Darmowa gra z lego policją w której będziemy mieli ludzikami lego do wykonania szereg misji. Zadaniem naszym będzie między innymi łapanie złodzieja w pierwszych z misji. To od Ciebie będzie zależało jaki asortyment wybierzesz do akcji. W pierwszej z nim mamy zabrać niezbędny sprzęt do helikoptera.


Gra wyścigi Lego

Ocena gry

W tej grze nasz samochód jest zbudowany z klocków Lego. To właśnie nim będziemy kierowali i walczyli na torze w grze. Musimy przejechać jak największą ilość okrążeń i zachować dostateczną ilość energii. Uważaj aby nie wypaść z toru i nie doprowadzić do wypadku. Sterujemy pojazdem strzałkami.Gra Lego Star Wars online

Ocena gry

Jeżeli lubicie szybie wyścigi i pojedynki gdzie będziecie mieli możliwość postrzelania się w grach to ta gra Lego City Galaxy jest właśnie dla Ciebie. Tutaj będziemy poruszać się pojazdem i wykonywać misje podane w grze. Używamy W i D do sterowania oraz Z i X do walki.


Bionicle Matoro

Ocena gry

Wciel się w jedną z postaci Bionicle Heroes. Sprawdź, jaka przygoda na Ciebie czeka i postaraj się ją przejść z jak najlepszym wynikiem!


Przygodówka od Lego: Bionicle Kongu

Ocena gry

To kolejna propozycja kultowej przygodówki od Lego. Wciel się w bohatera gry i przeżywaj wraz z nim kolejne przygody. Postaraj się każdy level zakończyć z jak najlpeszym wynikiem! Sterowanie za pomoca strzałek i spacji.


Bionicle Jaller: gra od lego

Ocena gry

Przenieś się w niesamowity świat przygód Lego, wciel się w rolę jednego z bohaterów gry i postaraj się kończyć każdy etap z jak najlepszymi wynikami! Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.


Bionicle Lego: przygoda 3

Ocena gry

Uwielbiasz niesamowite przygody? ta gra jest właśnie dla Ciebie! Przenieś się w świat lego i pokonaj jak najwięcej levelów gry. Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.


Lego Bionicle gra przygodowa

Ocena gry

Wciel się w bohatera gry przygodowej i wraz z nim przejdź przez kolejne etapy gry i wykonuj misję. Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.


Wyścigi samochodowe

Ocena gry

Wybierz, którym samochodem od Lego chciałbyś się ścigać, a następnie stań do zawodów! Pokaż, że jesteś najlepszy i z niesamowitą charyzmą pokonaj określoną trasę zdobywając przy tym jak najwięcej punktów!


Klocki Lego online

Ocena gry

Jeżeli lubisz bawić się klockami Lego, to musisz spróbować zagrać w tę grę! Masz w niej do wyboru kilka plansz, na każdej z nich musisz unikac wielu przeszkód, między innymi spadających ogni. Czym dłużej uda Ci się ich unikać tym większą liczbę punktów uda Wam się uzbierać. Powodzenia


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Lego
 • Gra wozy strażackie Lego

  Gra wozy strażackie Lego

  Oglądana: 50143 ocena: 8.50

 • Gra Lego Ninjago online

  Gra Lego Ninjago online

  Oglądana: 20553 ocena: 0.00

 • Gra Lego Policja dla dzieci

  Gra Lego Policja dla dzieci

  Oglądana: 16371 ocena: 0.00

 • Lego Bionicle gra przygodowa

  Lego Bionicle gra przygodowa

  Oglądana: 14662 ocena: 0.00

 • Bionicle Matoro

  Bionicle Matoro

  Oglądana: 7598 ocena: 0.00

 • Gra wyścigi Lego

  Gra wyścigi Lego

  Oglądana: 7376 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie