Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Medyczne darmowe gry online Lekarz 10 gier

Badanie wady wzroku u dziewczyny

Ocena gry

Ta mała dziewczyna postanowiła przyjść do okulisty ponieważ skarży się, że coraz gorzej widzi. Zobacz jakie będą rezultaty tego badania wzroku u tej dziewczyny. Bardzo ciekawa edukacyjna gierka dla Was.


Nurse quest

Ocena gry

Robimy zastrzyki u pacjentów których w domach będziemy odwiedzać. Musimy uważać gdyż znajdują się na ruchliwej ulicy. Sterowanie postacią pielęgniarki to strzałki oraz spacja do otwierania drzwi.


Wizyta Amy w szpitalu

Ocena gry

Jestes lekarze, a Amy to Twoja mała pacjentka. Dziewczynka bardzo się boi wizyt w szpitalu. Zaopiekuj się nią tak, aby była zadowolona z wizyty i czuła się komfortowo.


Gra Lecznica u Daisy

Ocena gry

Daisy właśnie otworzyła nowoczesną lecznicę dla zwierząt pełną nowego sprzętu, dzięki któremu chce wyleczyć z choroby wszystkie zwierzęta w okolicy. Pomóż jej spełnić to marzenie.Gra Lekarz sportowy online

Ocena gry

Boisko sportowe, to wbrew pozorom niebezpieczne miejsce. Często dochodzi na nich do kontuzji. Jako lekarz sportowy musisz zająć się sportowcami, których spotkał wypadek. Postaraj sie ich wyleczyć tak, aby mogli wrócić do pełnej sprawności sportowej.


Gra Kierowca karetki w akcji

Ocena gry

Jak wiadomo karetka jest pojazdem, który musi sprawnie i szybko poruszać się po mieście. Twoim zadaniem jest kierowanie autem tak, aby na czas dotrzeć do chorych pacjentów nie zaliczając przy tym żadnej wpadki!


Gra lekarz online

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać lekarza. Twoim zadaniem jest opieka nad chorymi pacjentami. Postaraj się zająć nimi jak najlepiej tak, aby wychodząc z Twojego gabinetu byli w pełni zdrowi.


Gra Klinika dla Zwierząt

Ocena gry

Właśnie otworzyłeś klinikę dla zwierząt. Twoi mali pacjenci są niezwykle wymagający. Zaopiekuj się nimi, postaraj się tak nimi zajmować, aby byli zdrowi i radośni.


Gra Weterynarz

Ocena gry

Wspaniała gra dla wszystkich miłośników zwierząt! Twoim zadaniem jest wcielenie się w rolę weterynarza i zajęcie się wszystkimi chorymi zwierzakami. Postaraj się je wszystkie wyleczyć, zaopiekuj się nimi.


Gra eksperymenty doktora Frankensteina

Ocena gry

Doktor Frankenstain uwielbia różne niebanalne eksperymenty. Twoim zadaniem jest... odnalezienie mózgu! Będzie on ukryty pod jedną z trzech głów, które skonstruował doktor Frankenstain. Wskazujemy mózg gdzie się znajduje przy użyciu myszki.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Lekarz
 • Wizyta Amy w szpitalu

  Wizyta Amy w szpitalu

  Oglądana: 13429 ocena: 10.00

 • Gra Lekarz sportowy online

  Gra Lekarz sportowy online

  Oglądana: 10540 ocena: 0.00

 • Gra Weterynarz

  Gra Weterynarz

  Oglądana: 9814 ocena: 0.00

 • Gra Klinika dla Zwierząt

  Gra Klinika dla Zwierząt

  Oglądana: 5451 ocena: 0.00

 • Gra Lecznica u Daisy

  Gra Lecznica u Daisy

  Oglądana: 3374 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie