Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Medyczne darmowe gry online Lekarz 13 gier

Barbie at doctor

Ocena gry

Trafia do nas na ostry dyżur Barbie. Kupowanie ją czeka. Postaraj się jej pomóc i wyleczyć. Nie będziemy musieli przeprowadzać jakiegoś skomplikowanego zabiegu. Do naszych obowiązków należy tutaj podanie leków, naklejenie plastra czy też wyczyszczenie niektórych okolic na głowie które zostały potłuczone z zabrudzenia.


Ubieranka Peppy Doctor

Ocena gry

Jeżeli tylko lubicie tego rodzaju ubieranki to zachęcamy Was do zabawy. To właśnie tutaj będziemy ubierali dziewczynę, która pracuje jako doktor w szpitalu. Postaraj się dla niej wybrać jakiś ciekawy uniform klikając myszką na ikonki znajdujące się obok obrazka.


Leczenie ucha u pacjenta

Ocena gry

Kolejny już pacjent trafia na nasz odział. Podejrzewamy u niego, że ma chore ucho, Musimy jednak go dokładnie zbadać aby zobaczyć co mu dolega i zająć się leczeniem tego ucha. Gra po polsku, możliwe, że będziecie musieli przeprowadzić operację. Jednak mamy do tego pomoc dzięki czemu będzie to dość łatwe do wykonania.


Badanie wady wzroku u dziewczyny

Ocena gry

Ta mała dziewczyna z lego postanowiła przyjść do okulisty ponieważ skarży się, że coraz gorzej widzi. Zobacz jakie będą rezultaty tego badania wzroku u tej dziewczyny. Bardzo ciekawa edukacyjna gierka dla Was.Nurse quest

Ocena gry

Robimy zastrzyki u pacjentów których w domach będziemy odwiedzać. Musimy uważać gdyż znajdują się na ruchliwej ulicy. Sterowanie postacią pielęgniarki to strzałki oraz spacja do otwierania drzwi.


Wizyta Amy w szpitalu

Ocena gry

Jestes lekarze, a Amy to Twoja mała pacjentka, która jest chora. Dziewczynka bardzo się boi wizyt w szpitalu. Zaopiekuj się nią tak, aby była zadowolona z wizyty i czuła się komfortowo.


Gra Lecznica u Daisy

Ocena gry

Daisy właśnie otworzyła nowoczesną lecznicę dla zwierząt pełną nowego sprzętu, dzięki któremu chce wyleczyć z choroby wszystkie zwierzęta w okolicy. Pomóż jej spełnić to marzenie.


Gra Lekarz sportowy online

Ocena gry

Boisko sportowe, to wbrew pozorom niebezpieczne miejsce. Symulator czeka. Często dochodzi na nich do kontuzji. Jako lekarz sportowy musisz zająć się sportowcami, których spotkał wypadek. Postaraj sie ich wyleczyć tak, aby mogli wrócić do pełnej sprawności sportowej.


Gra Kierowca karetki w akcji

Ocena gry

Jak wiadomo karetka jest pojazdem, który musi sprawnie i szybko poruszać się po mieście. Twoim zadaniem jest kierowanie autem tak, aby na czas dotrzeć do chorych pacjentów nie zaliczając przy tym żadnej wpadki!


Gra lekarz online

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać lekarza. Twoim zadaniem jest opieka nad chorymi pacjentami. Postaraj się zająć nimi jak najlepiej tak, aby wychodząc z Twojego gabinetu byli w pełni zdrowi.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Lekarz
 • Wizyta Amy w szpitalu

  Wizyta Amy w szpitalu

  Oglądana: 15784 ocena: 10.00

 • Gra Lekarz sportowy online

  Gra Lekarz sportowy online

  Oglądana: 14048 ocena: 0.00

 • Gra Weterynarz

  Gra Weterynarz

  Oglądana: 11453 ocena: 0.00

 • Gra Klinika dla Zwierząt

  Gra Klinika dla Zwierząt

  Oglądana: 6757 ocena: 0.00

 • Gra Lecznica u Daisy

  Gra Lecznica u Daisy

  Oglądana: 4209 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie