Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Sportowe darmowe gry online Lekkoatletyka 13 gier

Zabawy na trampolinie

Ocena gry

Wcielamy się w postać sportowca który będzie miał okazję wykonywać różnego rodzaju mniejsze i większe akrobacje. Zobacz jak będą mu wychodzić popisy na tej wielkiej sportowej trampolinie.


Gra Skoki z trampoliny

Ocena gry

Weź udział w zawodach w skakaniu do wody z trampoliny, skakać będziemy z różnych wysokości w zależności od tego jak daleko uda Ci się dojść w gierce. Posługujemy się Spacją do skakania jak i też X,C,V - triki oraz strzałki do kontroli lotu.


Skok wzywż o tyczce online

Ocena gry

Będziemy brali udział w zawodach w których będziemy skakali wzwyż o tyczce. Sprawdź się i zobacz jaką wysokość uda Ci się w tej grze przeskoczyć. Wybieramy moc skoku Spacją jak i też oddajemy skok również przy pomocy spacji.


Gra lekkoatletyka online

Ocena gry

Weźmiemy udział w zawodach lekkoatletycznych gdzie między innymi będziemy się zajmowali bieganiem na 100 metrów. Wygrywa oczywiści ta osoba która jako pierwsza dobiegnie do mety. Zobacz czy będziesz to właśnie Ty. Klikaj na zmianę strzałki aby biegać.Olimpijskie zawody w bieganiu

Ocena gry

Tym razem czeka cię wielki wyścig po zwycięstwo! Wybierz zawodnika oraz kraj, jaki chcesz reprezentować i weź udział w olimpijskich zawodach! Bądź numerem 1 tego wyscigu!


Zawody w jeździe na łyżworolkach

Ocena gry

Rolki, to super pomysł na spędzanie letniego popołudnia. Ubierz je na nogi i weź udział w zawodach jazdy na łyżworolkach. Pokonaj odpowiednią trasę, postaraj się nie zaliczyć po drodze żadnej wywrotki! Powodzenia! Steruj strzałkami.


Turniej skoku o tyczce online

Ocena gry

Tym razem możesz sprawdzić swoich sił w skoku o tyczce. Postaraj się pobić rekord i skoczyć jak najwyżej. Szczegóły dotyczące gry poznasz po jej włączeniu. Powodzenia!


Trójskok zawody olimpijskie online

Ocena gry

Kolejną bardzo popularną dyscypliną na Olimpiadzie jest trójskok. Musisz wykonać odpowiednie czynności i pokonać swoich rywali. Pokaż, że nie masz sobie równych w tej dyscyplinie! Klikamy strzałkami na wzajem aby szybko biegać, skok oddajemy Spacją.


Dyscyplina olimpijska: skok w dal online

Ocena gry

Doskonała gra dla wszystkich miłośników Igrzysk Olimpijskich. Tym razem bierzesz udział w zawodach skoku w dal. Wybierz zawodnika, rozpędź go wciskając strzałki w lewo oraz w prawo na zmianę, skaczesz spacją. Postaraj się pobić rekord!


Dyscyplina olimpijska rzucanie oszczepem

Ocena gry

Rzucanie oszczepem, to jedna z najpopularniejszych dyscyplin olimpijskich. Staw czoła tym zawodom i postaraj się pokonac swoich przeciwników. Przed rozpoczęciem gry dostaniesz dokładną instrukcję jak należy rzucać takim oszczepem i jakimi klawiszami należy sterować postacią sportowca.


Rzucanie oszczepem online

Ocena gry

Rzut oszczepem, to jedna z dyscyplin olimpijskich, a Ty już dziś możesz sprawdzić swoich sił w tym sporcie. Musisz rzucić oszczepem jak najdalej tylko potrafisz. Uważaj, żebyś przy rozbiegu nie przekroczył białej linii na końcu rozbiegu bo będzie spalony. Sterowanie za pomocą strzałek, spacji i myszki.


Gra Igrzyska Olimpijskie 2012

Ocena gry

Weź udział w biegu na 100 metrów w najnowszych Igrzyskach Olimpijskich w Londynie w 2012 i wygraj tą dyscyplinę sportową. Aby biegać naciskaj na zmianę strzałki w lewo oraz w prawo.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Lekkoatletyka
 • Letnie Igrzyska Olimpijskie online

  Letnie Igrzyska Olimpijskie online

  Oglądana: 6719 ocena: 0.00

 • Zabawy na trampolinie

  Zabawy na trampolinie

  Oglądana: 2699 ocena: 0.00

 • Turniej skoku o tyczce online

  Turniej skoku o tyczce online

  Oglądana: 2170 ocena: 0.00

 • Skok wzywż o tyczce online

  Skok wzywż o tyczce online

  Oglądana: 2052 ocena: 0.00

 • Trójskok zawody olimpijskie online

  Trójskok zawody olimpijskie online

  Oglądana: 1681 ocena: 0.00

 • Gra lekkoatletyka online

  Gra lekkoatletyka online

  Oglądana: 1481 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie