Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Statki darmowe gry online Łodzie 18 gier

Pływanie łodzią podwodną po morzu

Ocena gry

Jeżeli graliście już w wiele różnego rodzaju gier to ta związana z pływaniem łodzią podwodną po morzu okażę się na prawdę perełką. To tutaj poczujesz się jak prawdziwy kapitan gdzie nie raz musisz podjąć decydujące decyzje gdyż w innym przypadku twoja jednostka przepadnie razem z marynarzami. Sterowanie to W,A,S,D oraz J i K. Mamy do wyboru trzy poziomy trudności. Uważaj na statki, które atakują Cie nie tylko z wody ale również z góry. Zrzucają na Ciebie przeróżne bomby. Nie daj się trafić torpedą nieprzyjaciela.


Pływanie jachtem po morzu

Ocena gry

Zostajemy kapitanem ekskluzywnego jachtu. Musimy bardzo dobrze parkować i cumować nasz jacht. W szczególności będzie to nie lada wyzwanie gdy będziemy wchodzić do portu, który jest dość mały. Wtedy musimy się nagimnastykować aby zacumować naszą jednostkę. Steruje specjalną kierownicą strzałkami. Hamujemy jednostkę używając spacji. Dzięki gierce poznasz kilkanaście różnych portów gdzie zacumujesz.


Nurkowanie łodzią podwodną na morzu

Ocena gry

Zostajemy kapitanem słynnej na cały świat łodzi podwodnej, która znana jest z wykonywania przeróżnych niebezpiecznych misji wojennych. Tym razem musimy dopłynąć do celu gdzie czasami będziemy nurkować aby omijać niebezpieczeństwa a czami wynurzać się. Zbieramy różne przedmioty po drodze. Sterowanie to myszka. Musisz przepłynąć określony dystans pokazany na pasku obok niego mamy pasek z życiem.


Pływanie z Panfu dla dzieci

Ocena gry

Przenosimy się na jezioro gdzie będziemy pływać na łódce i zbierać przedmioty znajdujące się na wodzie. Uważamy na przeszkody takie jak beczki czy też ptaki, które będą chciały nas złapać. Przeskakujemy nad przeszkodami klikając przycisk myszki czym szybciej to robimy tym wyżej lecimy do góry.Mini łódź podwodna

Ocena gry

Tutaj zadanie jest dość proste po prostu będziemy musieli przepłynąć jak najdłuższy odcinek. Czym dalej odpłyniemy tym więcej punktów uda nam się w tej grze uzyskać. Sterujemy oczywiście strzałkami, od czasu do czasu pojawią się różne przedmioty które możemy złapać. Dadzą dodatkowe punkty i inne bonusy.


Sterowanie łodzią podwodną

Ocena gry

Przekonaj się jak to jest sterować łodzią podwodną czy tak łatwo się nią manewruje obok skał i innych niebezpieczeństw jakie czekają na Ciebie na dnie oceanu. Poruszamy się strzałkami z dna morza kosztowności zbieramy Spacją.


Łódź podwodna online

Ocena gry

Zasiadamy za sterami tej wielkie i opancerzonej łodzi podwodnej. Czekają na nas przeróżne misje które należy jak najszybciej wykonać. Będę się one toczyć na wodach nieprzyjaciół. Pokonaj ich wszystkich. Pływamy strzałkami, torpedy wypuszczamy z pomocą Spacji.


Gra statek podwodny

Ocena gry

Poruszać się będziemy w głębinach oceanu statkiem podwodnym z ważną misją do wykonania. Musimy za wszelką cenę przedostać się na drugą stronę wyspy. Dystans jaki mamy pokonać pokazuje nam pasek, obok niego znajduje się pasek z energią. Uważamy na skały i miny podwodne oraz te zrzucane przez statki nieprzyjaciół. Sterowanie to myszka.


Pływanie na łodzi

Ocena gry

Będziemy pływać na motorówce w jeziorze i wykonywać przeróżne rzeczy jakie będą nam zlecone. Będziemy musieli pływać w określone miejsca i zabierać w nich określone przedmioty. Sterowanie odbywa się strzałkami, Spacją - podglądamy mapę gdzie mamy pływać.


Raccoon Racing

Ocena gry

W tej grze oprócz możliwości poruszania się motorówką możemy także poruszać się po planszach samochodem. Wybieramy jedną z kilku postaci i bierzemy udział w tych zawodach. Strzałkami sterujemy, Spację wykorzystujemy do walki.


Wyścigi łodzi

Ocena gry

Weźmiemy udział w wyścigach super szybkich łodziach motorowych. Mamy możliwość wzięcia udziału w pojedynczym wyścigu jak i też w mistrzostwach gdzie mamy do pokonania kilku torów i wygrywa oczywiście najszybszy.


Zarządzanie restauracją

Ocena gry

Jako właściciel restauracji znajdującej się na pokładzie łodzi czeka CIę trudne zadanie. Musisz przekonać mieszkańców okolicy, że podawane w twoim lokalu posiłki są naprawdę dobre. Musisz zarabiać pieniądze, realizować zamówienia swoich klientów. Postaraj się uzyskać tytuł najlepszej restauracji w okolicy.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Łodzie
 • Gra statek podwodny

  Gra statek podwodny

  Oglądana: 2898 ocena: 0.00

 • Łódź podwodna online

  Łódź podwodna online

  Oglądana: 2877 ocena: 0.00

 • Mini łódź podwodna

  Mini łódź podwodna

  Oglądana: 2473 ocena: 0.00

 • Pływanie z Panfu dla dzieci

  Pływanie z Panfu dla dzieci

  Oglądana: 2418 ocena: 0.00

 • Sterowanie łodzią podwodną

  Sterowanie łodzią podwodną

  Oglądana: 2153 ocena: 0.00

 • Nurkowanie łodzią podwodną na morzu

  Nurkowanie łodzią podwodną na morzu

  Oglądana: 2072 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie