Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Dla Chłopców darmowe gry online Lokomotywa 18 gier

Naprawa lokomotywy stacyjkowo

Ocena gry

W tej grze będziemy zajmowali się naprawianiem lokomotyw które przyjadą na stację gdzie odbywają się tego rodzaju naprawy. W grze mamy pokazaną obrazkową instrukcję obsługi, polecamy się z nią zapoznać. Jest to serial dla dzieci który w Polsce możemy oglądać na kanale MiniMini. Kreskówka opowiada nam przygodę o lokomotywach. Są to dwie lokomotywy spalinowe oraz jednak elektryczna.


Lokomotywa z dzikiego zachodu

Ocena gry

Gra dedykowana dla najmłodszych użytkowników naszej strony. Mamy możliwość pokierowania lokomotywy aż do celu. Musimy klikać na czerwone światła dzięki czemu zmieniają się na zielone i możemy ruszać zbierać po drodze diamenty i gotówkę.


Lokomotywy spalinowe - red train

Ocena gry

Czeka na Was całkiem fajna i prosta gra dla dzieci nawet 3,4,5 latków gdzie będziemy musieli zbudować drogę dla naszych lokomotyw, które potrafią przewozić bardzo duże i ciężkie ładunki. Do budowy trasy w grze mamy różne przedmioty z których wykonanie tego zadania będzie możliwe. Używamy w tym celu strzałek i myszki.


Lokomotywa i wagony dla dzieci

Ocena gry

Ta duża i mocna lokomotywa ciągnie za sobą wagony z różnymi przedmiotami jakie musimy dowieść do celu na stację kolejową. Tam już na Ciebie czekają inne lokomotywy aby ten towar przeładować i mieć możliwość wykonywania całkiem innego zadania.Droga do celu z lokomotywami

Ocena gry

W tej grze mamy trzy lokomotywy, które stoją na stacji, musimy wskazać im cel gdzie mają dotrzeć. Trasy są kręte dlatego przyjrzyj się dokładnie zanim wyślesz pociąg w nieznany kierunku. Gramy oczywiście z użyciem myszki.


Tomek i przyjaciele wyścig

Ocena gry

Będziemy brali udział w szalonym wyścigu gdzie możemy się ścigać jednym z parowozów do wyboru, są to: Thomas, Percy, Bertie oraz Duck. Poruszamy się klikając na zmianę strzałkami w lewo oraz w prawo czym szybciej to robimy tym szybciej nasz pojazd się porusza.


Tomek i Przyjaciele przeszkody

Ocena gry

W grze wybieramy jedną z lokomotyw do wyboru. Mamy takie postacie jak: Thomas, James, Percy oraz Stanley, na naszej trasie stoją przeróżne przeszkody jakie musimy wyeliminować wybierając określone przedmioty, dzięki którym będzie to możliwe i pozwoli nam dotrzeć do celu w grze.


Gra z lokomotywami dla dzieci

Ocena gry

Prosta i bezpieczna gierka z lokomotywami dla wszystkich graczy polecamy dla chłopców i dziewczynek. Zadanie jakie na Ciebie w niej czeka jest dość proste. Naszym zadaniem jest dokładnie kolejnych odcinków torów aby po nich poruszała się nasza lokomotywa. Gra darmowa dostępna w wersji online.


Gra obrona pociągu

Ocena gry

W tej grze będziemy musieli bronić naszego pociągu, który musi dojechać pod wskazane miejsce. Niemal przez cały czas będą nas atakować Indianie, strzelający do pociągu niemal z każdej strony.


Pociąg rozwożący zwierzęta

Ocena gry

Siedzisz za sterami pociągu, którego zadaniem jest rozwiezienie zwierząt w bezpieczne miejsce w lesie. Daj z siebie wszystko, uważaj na przeszkody, zadbaj o to, aby zwierzęta dotarły co celu!


Odremontuj lokomotywę

Ocena gry

Ta lokomotywa przechodzi gruntowny remont. Twoim zadaniem jest zadbanie o to, aby wyglądała naprawdę olśniewająco. Zadbaj o każdy szczegół wyglądu tego pojazdu i wyczaruj magiczną lokomotywę!


Dowieź towar do celu

Ocena gry

Na stacji widzisz stojący pociąg towarowy. Czeka on tylko na Ciebie! Musisz dowieźć jego wraz z ładunkiem do mety. Od tego, ile towaru uda ci się dowieźć, zależy ile zarobisz pieniędzy. Powodzenia!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Lokomotywa
 • Tomek i Przyjaciele przeszkody

  Tomek i Przyjaciele przeszkody

  Oglądana: 49488 ocena: 4.00

 • Droga do celu z lokomotywami

  Droga do celu z lokomotywami

  Oglądana: 12884 ocena: 2.00

 • Gra konduktor

  Gra konduktor

  Oglądana: 12627 ocena: 0.00

 • Naprawa lokomotywy stacyjkowo

  Naprawa lokomotywy stacyjkowo

  Oglądana: 12521 ocena: 1.00

 • Lokomotywa- gra dla dzieci

  Lokomotywa- gra dla dzieci

  Oglądana: 11725 ocena: 0.00

 • Układanie torów

  Układanie torów

  Oglądana: 9872 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie