Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Latanie darmowe gry online Lotnicze 10 gier

Lotnicze zabawy

Ocena gry

Będziemy sterowali całkiem zwrotnym małym samolotem który ma zamontowane na swoim pokładzie działko automatyczne z którego to będziemy mieli możliwość strzelanie do wrogich samolotów. Sterowanie strzałki, Spacja strzelanie.


Samolot gaśniczy

Ocena gry

Podczas gaszenia pożarów samolotem czekają na nas przygody lotnicze jakich w innych grach nie doświadczycie. Będziemy zajmowali się gaszeniem pożarów. Sterowanie to: strzałki, A i Z do szybkości oraz Spacja do wody.


Bitwa o Berlin 2 online

Ocena gry

Przed Tobą druga gra z serii Bitwa o Berlin. Jesteś pilotem niewielkiego wojskowego samolotu. Musisz stoczyć pojedynek z wrogimi maszynami latającymi, okrętami i jednostkami naziemnymi. Zrzucaj bomby, strzelaj z karabinów maszynowych, unikaj ataków wroga. Sterowanie: Strzałki, spacja, klawisz X.


Sterowanie TU- 95

Ocena gry

Kolejna gra z serii pilotowanie samolotem. Tym razem sterujesz maszyną o nazwie TU-95. Kontroluj jego lot, oraz zadbaj o to, aby bezpiecznie wylądował na ziemi. Bądź ostrożny, pamiętaj, że wieziesz wielu pasażerów!Pilot samolotu

Ocena gry

Wybuchł jeden z największych wulkanów w Europie. Nad całym lądem rozpościerają się gęste kłęby pyłu. Jako pilot samolotu musisz sterować samolotem w tak trudnych warunkach. Omijaj kłęby pyłu, a po drodze zbieraj pieniądze oraz inne bonusy. Sterowanie za pomocą strzałek, klawiszy spacji oraz klawiszów 1,2,3.


Wyścigi Lotnicze

Ocena gry

Przed Tobą ważne zawody lotnicze. Musisz pokonać wszystkich swoich rywali i zdobyć zaszczytne pierwsze miejsce. Pokaż, że jesteś najlepszym pilotem!


Podniebny Patrol: Atak Obcych

Ocena gry

Uratuj Ziemię przed atakiem obcych! Pilotujesz myśliwcem, wyposażonym w całą gamę rozmaitych broni. Musisz zestrzelić wroga. Zniszcz jak najwięcej statków wroga! Powodzenia!


Squadron Angel: sterowanie samolotem

Ocena gry

Jako pilot samolotu musisz umieć prowadzić maszynę nawet w trudnych warunkach. Na twojej trasie stanęły liczne przeszkody i niebezpieczeństwa. Steruj samolotem tak, aby uniknąć ich. Postępuj uważnie i bardzo ostrożnie!


Pilotowanie samolotem

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w postać pilota. Przenieś się w podniebny świat lotów i steruj swoją maszyną. Uważaj, gdyż Twój samolot jest atakowany przez myśliwców i helikoptery! Musisz uniknąć niebezpieczeństwa i śmierci. Nie daj się pokonać wrogom. Strzelaj w nich i zniszcz wszystkich!


Symulator: Pilot 3D

Ocena gry

W tej grze możesz sprobować swoich sił w symulacji prowadzenia samolotu. Jako pilot nawigujesz i kierujesz samolotem tak, aby się nie rozbić, zbieraj punkty, dotrzyj do celu. Masz określoną ilość czasu na pokonanie trasy.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Lotnicze
 • Symulator: Pilot 3D

  Symulator: Pilot 3D

  Oglądana: 3304 ocena: 0.00

 • Sterowanie TU- 95

  Sterowanie TU- 95

  Oglądana: 2879 ocena: 0.00

 • Samolot gaśniczy

  Samolot gaśniczy

  Oglądana: 2338 ocena: 0.00

 • Bitwa o Berlin 2 online

  Bitwa o Berlin 2 online

  Oglądana: 1793 ocena: 0.00

 • Pilot samolotu

  Pilot samolotu

  Oglądana: 1044 ocena: 0.00

 • Lotnicze zabawy

  Lotnicze zabawy

  Oglądana: 787 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie