Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Latanie darmowe gry online Lotnisko 10 gier

Praca na lotnisku

Ocena gry

Kolejna gra która jest związana z pracą na lotnisku. To właśnie na nim będziemy pracowali i wykonywali przeróżne zadania jakie będą nam powierzone. Będziemy sterowali między innymi pojazdami po płycie lotniska. Więcej informacji w samej grze.


Parkowanie na lotnisku

Ocena gry

Naszym zdaniem będzie w tej grze parkowanie dużych samolotów na zatłoczonych lotniskach. Jesteś mistrzem w parkowaniu takich samolotów. Lotnisko na którym przyjdzie Ci pracować jest bardzo zatłoczone co będzie utrudnieniem w tej grze.


Całowanie na lotnisku

Ocena gry

Przenosimy się na lotnisko gdzie musimy trochę poczekać na samolot. Parze się nudzi i postanowiła dać sobie buzi. Jednak nie chce aby ktokolwiek ją na tym całowaniu nakrył. Do całowania używamy myszki w gierce.


Rush Airport

Ocena gry

Nasza praca wiąże się tutaj z lotniskiem na którym będziemy pracowali. Mamy wiele zadań do wykonania jednym z nich będzie między innymi sterowanie samolotów do odpowiednich miejsce gdzie będą tankować jak i też odbierać ludzi.Parkowanie samolotu 2

Ocena gry

Samoloty po odbytych podróżach muszą znajdować się w dokładnie wyznaczonym do tego miejscu. Twoim zadaniem jest zaparkowanie ich na określonym terenie. Zrób to jak najszybciej tylko potrafisz.


Atak wroga na lotnisku

Ocena gry

Lotnisko, na którym masz szczęście pracować zostało zaatakowane przez wrogów. Postaraj się obronić swoje miejsce pracy przed atakiem przeciwników. Strzelaj w nich bronią, uważaj, bo jest ich bardzo dużo. Postaraj się robić to sprawnie, tak, aby lotnisko jak najszybciej było znowu bezpieczne.


Szef Portu Lotniczego

Ocena gry

Zostałeś szefem portu lotniczego. To Twoja wymarzona praca. Musisz udowodnić wszystkim, że doskonale nadajesz się na to stanowisko. Zadbaj o to, aby samoloty bezpiecznie lądowały oraz startowały. Daj z siebie wszystko!


Zarządzanie lotniskiem

Ocena gry

W tej grze jesteś zarządcą noweo portu lotniczego. Musisz kontrolowac loty oraz zadbać o to, aby wszystkie samoloty z Twojego lotniska bezpiecznie wylądowały na ziemi. Postępuj uważnie, to odpowiedzialne zadanie.


Kontroler lotów na lotnisku Zippy

Ocena gry

Dostałeś właśnie nową pracę. Udowodnij, że się do tego nadajesz. Twoim zadaniem jest kontrolowanie lotów. Nie dopuść do żadnych kolizji, wpadek i wypadków. Za dobrą obsługę otrzymujesz punkty. Zdobądź ich jak najwięcej!


Lotnisko Oasis

Ocena gry

Jesteś właścicielem lotniska Oasis. Musisz zarządzać nim oraz kontrolować lotami. Postaraj się, aby wszyscy podróżujący czuli się komfortowo i częściej chcieli korzystać z oferty twojego lotniska.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Lotnisko
 • Praca na lotnisku

  Praca na lotnisku

  Oglądana: 3340 ocena: 0.00

 • Rush Airport

  Rush Airport

  Oglądana: 2902 ocena: 0.00

 • Zarządzanie lotniskiem

  Zarządzanie lotniskiem

  Oglądana: 2230 ocena: 0.00

 • Parkowanie na lotnisku

  Parkowanie na lotnisku

  Oglądana: 2050 ocena: 0.00

 • Parkowanie samolotu 2

  Parkowanie samolotu 2

  Oglądana: 1787 ocena: 0.00

 • Kontroler lotów na lotnisku Zippy

  Kontroler lotów na lotnisku Zippy

  Oglądana: 1786 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie