Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Magiczne darmowe gry online Magia 12 gier

Sympatyczne stworki

Ocena gry

Czekają na nas małe i duże sympatyczne stworki, które będziemy fotografowali. Mamy możliwość ustawiania zooma strzałkami. Po lewej stronie w słupku mammy stworki jakie musimy sfotografować. Postaraj się tego dokonać w jak najkrótszym czasie.


Heron: Steam Machine

Ocena gry

Gra jest po polsku w której klikamy tylko myszką na rury i doprowadzamy do tego aby pomiędzy nimi leciała woda. Dla jednych to proste zadanie dla innych nie jest to takie łatwe, zobacz jak jest z Tobą.


Scooby-Doo Cloning

Ocena gry

Musimy dość szybko przestawiać rury. Tym razem zajmie się tym super pies jakim jest Scooby Doo i jego oddany przyjaciel. Postaraj się je ułożyć zanim w zbiornikach zbierze się woda i zacznie tymi rurami ona płynąć, graj z użyciem myszki.


Czarowanie w kotle czarownicy

Ocena gry

Gra w rzucanie zaklęć czeka na każdego. Weźmiemy się trochę tutaj za magię gdzie będziemy tutaj zajmować się różnymi czarami. Dodawaj określone składniki i zobacz co z tego wyjdzie. Do pomocy mamy czarnego kruka, który będzie nam trochę w tym pomagał.Magiczny łuk

Ocena gry

Jest to jedyny w swoim rodzaju łuk z którego będziemy strzelali do latających balonów. Im więcej uda Wam się ich strącić tym większą liczbę punktów uda Ci się zebrać i przejść do kolejnych plansz tej gierki. Gramy myszką.


Gra czarodzieje z waverly place

Ocena gry

Zagraj w gierce razem z naszym czarodziejem, który będzie musiał zwalczać swoją magiczną różdżką innych wrogów. Musimy dbać o poziom mocy, który nam spada i pokazany jest w pasku. Zbieraj kapsułki aby go utrzymać. Sterowanie strzałki oraz A i S.


Magiczny czarodziej

Ocena gry

W grze będziemy zajmowali się obroną naszego zamku, którego będą co jakiś czas atakowali obcy. Mamy różdżkę którą będziemy wykonywali zaklęcia. W balonikach mamy pokazane co należy rysować i te znaki musimy myszką powtarzać.


Przepis na magiczną miksturę urody

Ocena gry

Otrzymałaś właśnie przepis na magiczną recepturę, która pomoże brzydkim postaciom przemienić się w piękne księżniczki. Musisz ją tylko odpowiednio przyrządzić! Składniki do napoju wybieraj klikając na nie myszką i przeciągając je do wielkiego garnka.


Opiekunka małego wampira

Ocena gry

Pomóż opiekunce zadbać o dziecko młodego małżeństwa Wampirów, którzy wyjechali na miesiąc miodowy. Opiekuj się nim najlepiej jak potrafisz!


Przygoda w magicznym świecie

Ocena gry

Przenieś się w magiczny świat i przeżyj fascynującą przygodę. Zbieraj po drodze wszystkie przedmioty, które mogą Ci przynieść bonusowe punkty. Zdobądź ich jak najwięcej!


Pocałunki na zamku

Ocena gry

Uwielbiasz pocałunki, jednak dla wrogów musisz pozostać niezauważonym w tym miłosnym uniesieniu. Rzucaj w nich magicznymi eliksirami.


Podróż po magicznym lesie

Ocena gry

Ten las jest magiczny i skrywa w sobie wiele tajemnic. Postaraj się pokonać trasę prowadzącą przez to miejsce, a po drodze zbieraj wszystkie napotkane przedmioty, które mogą ci się kiedyś przydać. Sterowanie za pomocą strzałek, klawisza D oraz myszki.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Magia
 • Czarowanie w kotle czarownicy

  Czarowanie w kotle czarownicy

  Oglądana: 3128 ocena: 10.00

 • Przepis na magiczną miksturę urody

  Przepis na magiczną miksturę urody

  Oglądana: 2090 ocena: 0.00

 • Gra czarodzieje z waverly place

  Gra czarodzieje z waverly place

  Oglądana: 1893 ocena: 0.00

 • Sympatyczne stworki

  Sympatyczne stworki

  Oglądana: 1433 ocena: 9.00

 • Scooby-Doo Cloning

  Scooby-Doo Cloning

  Oglądana: 1302 ocena: 10.00

 • Heron: Steam Machine

  Heron: Steam Machine

  Oglądana: 1154 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie