Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Magiczne 190 gier

How to Train Your Dragon

Ocena gry

Szukanie różnic na dwóch obrazkach już na Was czeka. Postacie z filmu to: Czkawka, Astrid, Szczerbatek, Stoik Ważki, Pyskacz, Śledzik, Sączysmarko oraz Bliźniaki Mieczyk i Szpadka.


Gra Aniołki i Spółka

Ocena gry

Kolejna ubierana z postacią z tego włoskiego serialu animowanego dla dziewczyn i dziewczynek. Klikamy na ikonki znajdujące się dookoła postaci aby dodać jej skrzydełka od aniołka i różne inne dodatki jak ubrania czy też buty.


Spiderman kontra Hulk

Ocena gry

Bardzo fajna gra w której będziemy układali puzzle. Na obrazku znajdziemy trzy postacie. Jedną z nich jest oczywiście Spiderman, kolejną to Hulk, ostatnią natomiast z tą tarczą to Kapitan Ameryka, ułóż puzzle z pomocą myszki jak najszybciej tylko możesz.


Witch Princess

Ocena gry

Po załadowaniu gierki kliknij na ikonę play, następnie mamy czerwone ikonki pod którymi kryją się różnego rodzaju ubieranki dla naszej postaci z tej gierki. Zobacz co możesz zmieniać i jak dzięki temu będzie wyglądać Twoja postać.Ubieranka Witch

Ocena gry

W tej grze będziemy ubierali tą dziewczynę, która siedzi na księżycu. Stylizacje jak widać mamy w rodzaju czarownicowatych. Tak też należy ubrać postać z tej ubieranki dla dziewczyn.


Chinese Memory

Ocena gry

Mamy ograniczony czas w jakim będziemy musieli odkryć karty w taki sposób aby znaleźć dwa takie same obrazki. Klikamy myszką na daną kartkę aby ją obrócić. Sterujemy z pomocą myszki w grze. Zobacz jak daleko uda Wam się dotrzeć.


Sympatyczne stworki

Ocena gry

Czekają na nas małe i duże sympatyczne stworki, które będziemy fotografowali. Mamy możliwość ustawiania zooma strzałkami. Po lewej stronie w słupku mammy stworki jakie musimy sfotografować. Postaraj się tego dokonać w jak najkrótszym czasie.


Heron: Steam Machine

Ocena gry

Gra jest po polsku w której klikamy tylko myszką na rury i doprowadzamy do tego aby pomiędzy nimi leciała woda. Dla jednych to proste zadanie dla innych nie jest to takie łatwe, zobacz jak jest z Tobą.


Scooby-Doo Cloning

Ocena gry

Musimy dość szybko przestawiać rury. Tym razem zajmie się tym super pies jakim jest Scooby Doo i jego oddany przyjaciel. Postaraj się je ułożyć zanim w zbiornikach zbierze się woda i zacznie tymi rurami ona płynąć, graj z użyciem myszki.


Łączenie rur w całość

Ocena gry

Będziemy tutaj zajmowali się łączeniem różnego rodzaju rur. Będą one większe i mniejsze odcinki. Klikamy na takie rury myszką i dzięki temu się ona w odpowiedni sposób obraca. Postaraj się aby pingwin przeszedł w rurach do celu.


Budowanie rurociągu

Ocena gry

Przenosimy się w góry gdzie będziemy budowali rurociąg z rur. Pracujemy jako hydraulik i będziemy je przesuwali, przenosili jak i tez obracali w lewo oraz w prawo. Wszystko z pomocą myszki.


Chicken Little Galactic Traveler

Ocena gry

Czeka już na nas galaktyczny pojedynek z wrogami jakich spotkamy na naszej drodze. Sami znajdujemy się w specjalistycznym statku. Dlaczego dowiecie się po włączeniu gry. Steruj strzałkami i zbieraj określone literki.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1015 16 następna »

Popularne gry

  • Magiczne
  • Halloweenowy tort

    Halloweenowy tort

    Oglądana: 2449 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie