Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ze zwierzętami darmowe gry online Małpy 10 gier

Gra Psotna Małpka Poo

Ocena gry

Ta małpka uwielbia psocić. Jednym z jej ulubionych zajęć jest rzucanie błotnymi kulami w przechodniów oraz w inne zwierzęta. Pomóż jej trafić jak najwięcej obiektów!


Restauracja w małpiej rodzinie

Ocena gry

Małpia rodzina założyła restaurację. Niestety, nie do końca radzą sobie z obowiązkami związanymi z tym biznesem. Pomóż im poprowadzić lokal, aby zarobić jak najwięcej pieniędzy Realizuj zamówienia gości i zadbaj o ich komfort tak, aby chcieli częściej wracać do restauracji.


Opieka nad małpką

Ocena gry

Musisz zająć się tą małą małpką, która jest bardzo smutna. Hodowla czeka na Ciebie. Aby nie dopuścić do jej płaczu musisz rozwiązywać różne łamigłówki i zagadki. Postępuj tak jak sobie życzy tego mała małpka, aby znów przywrócić jej szczęście


Uratuj tropikalny las przed wycięciem

Ocena gry

Jesteś aktywnym ekologiem. Nie możesz pozwolić na wycięcie lasu tropikalnego! Pomóż małpkom uratować las. Strzelaj w ludzi z procy, postaraj się nie dopuścić do tak okrutnego czynu złych ludzi!Gra Przygoda Latającej Małpki

Ocena gry

Pomóż przeżyć z latającą małpką szaloną przygodę. postarajcie się zebrać po drodze jak najwięcej bananów i ananasów. Uważaj na przeszkody, pływające pelikany, żyrafy, komety. Zdobądź jak najwięcej punktów! Powodzenia!


Bar U Małpki

Ocena gry

Małpka otworzyła bar dla wszystkich zwierzątek żyjących w tej dżungli. Pomóż Małpce przygotować napój zgodny z życzeniem gości.


Gra Małpki w dżungli online

Ocena gry

Małpki w dżungli uwielbiają owoce. Twoim zadaniem jest sterowanie małpką tak, aby zebrała na swojej drodze jak największą ilość owoców.


Gra Mycie małpki

Ocena gry

Ta małpka jest niezwykłym brudasem. Hodowanie małp to Twoje zadanie, zadbaj o to, aby była czysta. Musisz ją dokładnie wyszczotkować i umyć z wszelkich zanieczyszczeń.


Gra Przygody z małpami

Ocena gry

W grze łapanie bananów wcielasz się w postaci małpek. Twoim zadaniem jest złapanie jak największą ilość bananów zanim skończy się czas lub stracisz życie. Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.


Gra Przygody małp na klifie

Ocena gry

W grze sterujesz małym stadkiem małpeczek. Musisz ich tak poprowadzić, aby skakały do wody. Dopilnuj, żeby żadna z nich nie rozbiła się o skały. Najlepszy czas do skoku to taki, kiedy fala znajduje się tuż pod małpą. Kliknij wtedy na nią, aby popłynęła wraz z falą. Powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Małpy
 • Opieka nad małpką

  Opieka nad małpką

  Oglądana: 2583 ocena: 0.00

 • Gra Mycie małpki

  Gra Mycie małpki

  Oglądana: 1793 ocena: 1.00

 • Gra Przygoda Latającej Małpki

  Gra Przygoda Latającej Małpki

  Oglądana: 1668 ocena: 0.00

 • Bar U Małpki

  Bar U Małpki

  Oglądana: 1468 ocena: 0.00

 • Gra Małpki w dżungli online

  Gra Małpki w dżungli online

  Oglądana: 1367 ocena: 0.00

 • Gra Psotna Małpka Poo

  Gra Psotna Małpka Poo

  Oglądana: 1336 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie