Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Dla Najmłodszych darmowe gry online Maluchy 11 gier

Horton Słyszy Ktosia dla dzieci

Ocena gry

Kolejna z gierek jaka trafiła na stronę grajnik.pl. Tym razem w grze musimy odszukać różnie pomiędzy tymi dwoma wydając się takimi samymi obrazkami. Musimy się dobrze przypatrzeć aby te różnice można była odszukać. W każdej planszy pisze ile mamy różnic pod ikonką counting. Liczba żyć w każdej planszy to 3 to oznacza, że tyle razy się możemy pomylić. Gramy muszką.


Happy Baby

Ocena gry

Mały znajduje się w kuchni w specjalnym krzesełku jednak jak wiemy takie małe dziecko nie usiedzi przez dłuższy czas w spokoju dlatego też co jakiś czas musimy się z nim bawić jak i też dać mu coś do jedzenia.


Malowanka Yogi i Boo Boo

Ocena gry

Znajdziemy tutaj wspaniałe obrazki do kolorowania z bajki Hanna-Barbera dla wszystkich dzieci młodszych jak i też starszych. Zachęcamy do wspaniałej zabawy na naszej stronie grajnik.pl z darmowymi gierkami.


Gra z Ulicą Sezamkową

Ocena gry

W tej gierce znajdziecie postać z Ulicy Sezamkowej. Grę polecamy dla dzieci jak i też dziewczyn. Naszym głównym zadaniem będzie tutaj ubranie tej postaci w ubrania jakie znajdują się obok niej. Ubieramy ją myszką.Gra z biedronką

Ocena gry

Ciekawa i prosta gra dla wszystkich dzieci. Maluchy powinny polubić tą gierkę w której to będziemy musieli naszą małą biedronką dojść do celu jakim jest jej domek. Sterujemy biedroneczką używając tutaj strzałek.


Odkrywaj z Diego

Ocena gry

Prosta i mała gra związana z Diego gdzie będziemy uczyli się zapamiętywać zwierzątka. Pod monetami zostały one poukrywane a naszym zadaniem będzie odszukanie dwóch takich samych zwierzątek. Robimy to przy pomocy myszki.


Diego w Afryce

Ocena gry

Wybieramy się z naszym podróżnikiem dość daleko. Mianowicie zawitamy do Afryki gdzie czeka na nas dużo zadań do wykonania. Jednym z nich będzie między innymi robienie jak najlepszych zdjęć wykorzystując tutaj myszkę.


Gra z ciastkami

Ocena gry

W tej grze zagramy postacią która jest ciastkiem. To właśnie z nim przeżyjemy niepowtarzalną przygodę gdzie czeka na Ciebie wiele ciekawych rzeczy. Sterujemy nią przy pomocy strzałek, skaczemy natomiast Spacją.


Dopasuj ze Smerfami

Ocena gry

Jeżeli oglądaliście bajkę ze Smerfami to ta gra nie powinna Wam sprawić trudności. To właśnie w niej będziemy musieli dopasować różnego rodzaju przedmioty do Smerfów. Wystarczy myszką przeciągnąć różne przedmioty do danego Smerfa z gierki.


Nauka pieczenia: ciasto jabłkowe

Ocena gry

Te dzieci uwielbiają kulinarne eksperymenty. Chciałyby nauczyć się piec, jednak wiedzą, że jest to niebezpieczne zadanie. Stosując się do przepisu i instrukcji jakie spotkasz w tej grze, pomóz im upiec pyszne ciasto!


Gra Sklep z pluszakami

Ocena gry

Zdecydowałeś się założyć sklep z pluszakami. Postaraj się, aby przynosił on zyski. realizuj zamówienia swoich klientów, zadbaj o to, aby byli zadowoleni z zakupu.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Maluchy
 • Malowanka Yogi i Boo Boo

  Malowanka Yogi i Boo Boo

  Oglądana: 7545 ocena: 0.00

 • Gra Sklep z pluszakami

  Gra Sklep z pluszakami

  Oglądana: 5568 ocena: 0.00

 • Happy Baby

  Happy Baby

  Oglądana: 4144 ocena: 0.00

 • Nauka pieczenia: ciasto jabłkowe

  Nauka pieczenia: ciasto jabłkowe

  Oglądana: 3916 ocena: 0.00

 • Dopasuj ze Smerfami

  Dopasuj ze Smerfami

  Oglądana: 2303 ocena: 0.00

 • Diego w Afryce

  Diego w Afryce

  Oglądana: 2115 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie