Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Dla Najmłodszych darmowe gry online Mama 12 gier

Puzzle dzielny Despero

Ocena gry

Oryginalna nazwa to: The Tale of Despereaux w Polsce tytuł tłumaczony jest jako dzielny Despero. Tym razem do poukładania mamy w wersji online puzzle online. Wybieramy odpowiedni język i klikamy na czerwony przycisk w gierce.


Ubieranka słodki dzidziuś

Ocena gry

Chłopak i dziewczynka małe słodkie dzidziusie na nas już czekają aby je ubrać w jakieś ciekawe ubranka. Specjalne stroje zostały przygotowane dla tej wspaniałej dwójki. Wybieraj i przebieraj po czym je w nie ubierz.


Ubierz kurczaka małego 2

Ocena gry

Kolejna w tym stylu od tego samego producenta gier ubieranka gdzie ubieramy gwiazdę z bajki. Tym razem w porównaniu do pierwszej części zostały zmienione ubrania w jakie będziemy ubierali naszą postać. Zobaczcie je sami.


Ubieranka Chicken Little

Ocena gry

Zachęcamy wszystkie osoby które oglądały tą bajkę Disneya to zagrania w ubierankę. Mamy tutaj do ubrania oczywiście postać kurczaka i dość nietypowe stroje. Część z nich oczywiście pochodzi z bajki ale część jest zupełnie inna.Ubierz dwie postacie

Ocena gry

Do ubrania w tej ubierance będziemy mieli dwie postacie. Na początku będzie to mama gdy już wybierzemy ubrania dla niej, należy kliknąć przycisk next aby mieć możliwość ubierania córki, potem zobaczysz jak razem się prezentują.


Zakupy do szkoły

Ocena gry

Mama postanowiła zabrać swoją córkę na niepowtarzalne zakupy z okazji rozpoczęcia szkoły. Postaraj się ubrać córkę mamy w stroje w które może swobodnie chodzić do szkoły. Możesz przetestować kilka kompletów do wybrania.


Mama i Dora

Ocena gry

Mama wraz z Dorą wyruszają do miasta samochodem. Po drodze jednak twórcy gry zadbali o to aby się nie nudziły. Dlatego też mają szereg mini zadań do wykonania. Przed każdym z zadań mamy informacje w jaki sposób należy je wykonać.


Ubieranka przyszła mama

Ocena gry

Klasyczna ubieranka ciążowa dla dziewczyn w której będziemy ubierali dziewczynę która jest w ciąży. Wybierz dla niej ciekawe a zarazem uniwersalne ubrania w których będzie czuć się elegancko i klasycznie. Wybieramy i gramy myszką.


Mama i syn

Ocena gry

Zobacz jakie perypetie spotkają Cie w tej całkiem fajnej gierce online. Gra składa się z kilkunastu etapów. To właśnie je macie możliwość pokonania. Dokładna instrukcja już czeka na Was w tej gierce online.


Ubieranka mama i córka

Ocena gry

Jest to klasyczna ubieranka w której będziemy mieli do ubrania dwie postacie. Jedną z nich będzie mama a drugą jej córka. Po lewej mamy ubrania w jakie te postacie używając myszki możecie ubrać.


Opieka nad ośmioraczkami

Ocena gry

Zajmowanie się 8. dzieci, to prawdziwe wyzwanie. Pomóż matce zaopiekować się swoimi bobasami najlepiej jak to możliwe!


Stylizacja na zakupy

Ocena gry

Przed Tobą wizyta w centrum handlowym. Totalnie nie wiesz, co na siebie założyć. Poszukaj w szafie jakichś ciekawych elementów garderoby i stwórz wspaniałą kreację.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Mama
 • Ubieranka słodki dzidziuś

  Ubieranka słodki dzidziuś

  Oglądana: 3097 ocena: 0.00

 • Mama i syn

  Mama i syn

  Oglądana: 3005 ocena: 0.00

 • Mama i Dora

  Mama i Dora

  Oglądana: 2320 ocena: 5.00

 • Ubieranka przyszła mama

  Ubieranka przyszła mama

  Oglądana: 1603 ocena: 0.00

 • Opieka nad ośmioraczkami

  Opieka nad ośmioraczkami

  Oglądana: 1553 ocena: 0.00

 • Ubieranka mama i córka

  Ubieranka mama i córka

  Oglądana: 1486 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie