Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Mario Bros 23 gier

Gra kierowca betoniarki

Ocena gry

Postać jaką jest Mario a nietypowe zadanie gdyż wciela się w kierowcę betoniarki w tej gierce online przeznaczonej dla fanów zarówno betoniarek jak i też samej postaci jaką jest właśnie Mario. Po załadowaniu gry kliknij na Start Game aby móc grac. Jedziemy na budowę naszą betoniarką aby zawieść cement, który jest tam potrzebny. Jednak jak to na budowach bywa droga do celu nie jest łatwa, dlatego tym bardziej będzie trudno nam przetransportować cały ładunek aby dotarł tam cały w określonym czasie. Sterujemy samochodem strzałkami. Zbieraj po drodze również diamenty, które dadzą Ci dodatkowe punkty potrzebne aby ukończyć dany etap gry.


Całowanie Mario z księżniczką

Ocena gry

Na pewno każdy z Was zna postać Mario jak i też księżniczkę którą od bardzo dawana się kocha. Po zalogowaniu kliknij na Start Game i przystępuj do zabawy w całowanie z pomocą myszki komputerowej.


Gra Mario na dwie osoby online

Ocena gry

Ciekawa gierka z Mario Bross i Luigi na 2 graczy. Po załadowaniu klikamy na ikonę GO, a następnie przechodzimy do gierki gdzie czekają na nad dwie postacie. Mario sterujemy strzałkami, natomiast Luigi W, A,S,D. Zbieramy różne bonusy dzięki którym będziemy mogli wchodzić na niektóre przedmioty czy też przenikać przez skrzynki.


Mario i Luigi Escape 3

Ocena gry

Kolejna część kultowej gierki z super bohaterami jakimi są Mario oraz Luigi. Będziemy musieli się wydostać z labiryntów jakie w tej grze na nas czekają. Piętnaście plansz już na Was czeka, musicie współpracować ze sobą aby pokonać wszystkie plansze tej gierkiStrzelanka Mario

Ocena gry

To nietypowa gra Mario. Bohater będzie strzelał do przeciwników z broni. Jednak również musi zbierać monety by uzbierać jak najwięcej punktów. Do przejścia mamy wiele etapów. Gramy strzałkami i spacją.


Mario na motorze

Ocena gry

Lubisz jeździć na motorze?? to gra właśnie dla ciebie. Będziemy jeździć z Mario po planszy. Na torze znajdują się nasi rywale którzy też chcą wygrać. Zbierz jak najwięcej punktów i wygraj.


Mario Shoot Zombie

Ocena gry

Tym razem księżniczka została porwana przez złych zombie. Po raz kolejny dzielny Mario wyrusza jej na ratunek. Z takimi stworami jeszcze nie walczył kilkanaście różnych plansz już na Ciebie czeka. Graj myszką i strzelaj do nich.


Super Mario Star Scramble 3

Ocena gry

Jest to kolejna bo już 3 cześć tej wspaniałej gry ze zmienioną grafiką w której będziemy mieli możliwość pokonania aż 10 plansz które dla Ciebie zostały wybrane. Do sterowania postaci używaj strzałek, strzelaj i skakacz przy pomocy Z i X.


Wystylizuj Mario na wieczorne spotkanie

Ocena gry

Mario to prawdziwy fashionista. W tej grze poznasz jego nową twarz. Musisz mu pomóc znaleźć stylizację na ważne wyjście. Zadbaj o to, aby wyglądał wspaniale i czuł się równie dobrze!


Emocjonujące Przygody Lugisa

Ocena gry

Wciel się w postać Lugisa i przeżyj razem z nim pełne emocji przygody. pokonuj określoną trasę, po drodze zbieraj monety, które dodadzą Ci dodatkowe punkty. Sterowanie strzałkami i spacją.


Przygoda Waluigi

Ocena gry

W tej grze sterujesz jednym z licznych przyjaciół Mario. Przeżywasz bardzo podobną przygodę, co on. Pokonujesz określoną trasę, a po drodze musisz zebrać jak najwięcej monet, które dadzą Ci dodatkowe punkty. Sterujesz strzałkami i spacją.


Zagraj w karty z Mario

Ocena gry

Jeżeli uwielbiasz grać w pokera, a do tego nie są ci obce gry z Mario, to na pewno pokochasz tę grę! Zagraj z bohaterami Mario w fantazyjne karty! Postaraj się być jak numerem 1 tego turnieju!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Mario Bros
 • Super Mario Star Scramble 3

  Super Mario Star Scramble 3

  Oglądana: 10639 ocena: 8.67

 • Gra Mario na dwie osoby online

  Gra Mario na dwie osoby online

  Oglądana: 10102 ocena: 1.00

 • Mario Shoot Zombie

  Mario Shoot Zombie

  Oglądana: 9477 ocena: 0.00

 • Mario i Luigi Escape 3

  Mario i Luigi Escape 3

  Oglądana: 6651 ocena: 0.00

 • Przygoda Waluigi

  Przygoda Waluigi

  Oglądana: 6002 ocena: 0.00

 • Przygoda Mario

  Przygoda Mario

  Oglądana: 5626 ocena: 8.50

REKLAMA GOOGLE
cookie