Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Mario Bros 23 gier

Przygoda Mario

Ocena gry

Przezyj kolejną szaloną przygodę razem z doktorem Mario. Przenieś się w jego świat, pokonaj określoną trasę zdobywając przy tym jak najwięcej punktów. Postaraj się przejść jak najwięcej etapów gry, a być może uda Ci się wreszcie dotrzeć do mety!


Skacząca przygoda Mario

Ocena gry

Tym razem przed Mario naprawdę trudne zadanie. Musisz pomóc mu przetrwać! Skacz bohaterem ciągle w górę tak, aby nie wpadł w ciemną otchłań. Po drodze zbieraj gwiazdki i pokonuj male stworki. Powodzenia!


Przygoda Mario w Egipcie

Ocena gry

Doktor Mario uwielbia podróżować. Tym razem czeka go przygoda w gorącym Egipcie. Pomóz mu pokonać wyznaczoną trasę jak najszybciej!


Mario: przygoda na Dzikim Zachodzie

Ocena gry

Jeżeli lubisz Mario, to koniecznie musisz przeżyć z nim przygodę na Dzikim Zachodzie! Pokonaj razem z nim niebezpieczną trasę na motorze. Uważaj na przeszkody i postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów.Gra MArio vs Luigi

Ocena gry

Na początku gry wybierasz bohatera, w którego chcesz się wcielić, może to być Mario albo Luigi. Postaraj się przejść jak najwięcej etapów gry. Używaj strzałek oraz spacji.


Gra Przygoda z Mario

Ocena gry

Mario, to kultowy bohater gry. Wciel się w jego postać, następnie wybierz planszę i przeżyj niesamowitą przygodę! Musisz pomóc bohaterowi przejść jak najwięcej etapów, zbierając przy tym jak największą ilość złotych monet. Sterowanie: strzałki oraz spacja.


Gra Super Mario Przygoda

Ocena gry

Mario, to jeden z najpopularniejszych bohaterów gier komputerowych. Tym razem wcielisz się właśnie w jego postać. Klikaj w pokazane elementy gry, aby odsłuchać dźwięki pochodzące z tej odsłony gry.


Gra Mario Bross 2

Ocena gry

Ta gra, to kolejna z serii przygód kultowego już MArio Bross. Przenieś się w jego świat i przeżyj niesamowitą przygodę! Steruj za pomocą strzałek: prawo, lewo - kierunek drogi, strzałka do góry- skaczesz, spacja- strzelasz. Powodzenia!


Gra Mario Bross Wyścigi samochodowe

Ocena gry

Tym razem przed Mario czekają niesamowicie ekscytujące zawody wyścigi samochodowe Grand Prix. Pomóz mu zostawić w tyle wszystkich rywali i wygrać ten pojedynek!


Gra Mario Bross. Przygoda na motorze

Ocena gry

Mario Bross uwielbia jeździć na motorze. Twoim zadaniem jest przejście jak najwięcej ilości poziomów gry bez utraty kontroli nad kierownicą. Zdobądź przy tym jak najwięcej punktów. Dodatkowe punkty możesz zdobyć stosując backflip i frontflip. Powodzenia!


Gra Mario Bros na Motorowerze 2

Ocena gry

Kolejna gra z serii Mario Bross: przygoda na motorowerze. Twoim zadaniem jest przejście jak najwięcej poziomów gry bez utraty kontroli nad kierownicą. Backflip i frontflip dodają Ci dodatkowe punkty. Postaraj się zdobyć ich jak najwięcej!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Mario Bros
 • Super Mario Star Scramble 3

  Super Mario Star Scramble 3

  Oglądana: 10643 ocena: 8.67

 • Gra Mario na dwie osoby online

  Gra Mario na dwie osoby online

  Oglądana: 10164 ocena: 1.00

 • Mario Shoot Zombie

  Mario Shoot Zombie

  Oglądana: 9488 ocena: 0.00

 • Mario i Luigi Escape 3

  Mario i Luigi Escape 3

  Oglądana: 6669 ocena: 0.00

 • Przygoda Waluigi

  Przygoda Waluigi

  Oglądana: 6011 ocena: 0.00

 • Przygoda Mario

  Przygoda Mario

  Oglądana: 5631 ocena: 8.50

REKLAMA GOOGLE
cookie