Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Dla Chłopców darmowe gry online Maszyny 14 gier

Wydobywanie minerałów online

Ocena gry

Pracujemy na specjalnym dźwigu dzięki któremu będziemy mogli wydobywać znajdujące się głęboko pod ziemią różnego rodzaju minerały. Jedne będą znajdować się płycej inne natomiast dużo głębiej. Sterujemy naszym pojazdem z wykorzystaniem myszki.


Gra kopanie dołów online

Ocena gry

Przeniesiemy się w głąb ziemi gdzie będziemy kopać doły przy pomocy specjalnego narzędzia dzięki którym będzie to możliwe. Jednak schodzimy tam po to aby wydobywać złoto. Mamy określoną ilość energii gdy się przebijamy w twarde skały tracimy jej dużo więcej. Sterowanie to myszka, W,A,S,D oraz E.


Gra z maszyną rolniczą

Ocena gry

Doskonała dla dzieci i chłopców gierka gdzie kończy się już dzień pracy na gospodarstwie rolnym i naszym zadaniem będzie zaprowadzenie wszystkich maszyn rolniczych do celu. Są to specjalne miejsca zwane parkingami dla takich maszyn, właśnie tam strzałkami musimy zaprowadzić takie pojazdy, uważając przy tym na kolizje z innymi przedmiotami i pojazdami.


Gra Maszyny Rolnicze online

Ocena gry

Kolejna ciekawa gierka jaka trafiła na stronę grajnika. Poznamy tutaj jedną z maszyn rolniczych, która pracuje w polu. Jest to traktor, którym będziemy poruszać się po przeróżnym terenie ciągnąć za sobą przyczepę na której przewozimy ładunek ze zbiorami z pola. Postaraj się taką maszyną rolniczą dojechać do celu bez zgubienia po drodze ładunku. Do jazdy wykorzystujemy strzałki.Candy Machine

Ocena gry

Wraz z Ed i Eddy w tej grze zbudować musimy z elementów maszynę, dzięki której elementy trafią do fioletowego wiaderka, które znajduje się w grze. Klikając na Add a Part mamy przedmioty, które możemy wykorzystać. Jeżeli już mamy wszystko kliknij na: Drop.


Gra budowanie maszyny

Ocena gry

Z elementów jakie znajdziesz w tej grze będziesz starał się zbudować i skonstruować maszynę która będzie działać. Ustawiaj określone przedmioty w taki sposób aby granulki wpadały do pojemnika znajdującego się w grze. Ustawiamy je myszką.


Gra broń maszynowa

Ocena gry

Do naszej dyspozycji na wyspie jest pistolet maszynowy dużego kalibru. To właśnie na naszych barkach spoczywa obowiązek obrony wyspy przed atakującym nas wrogiem niemal ze wszystkich stron, strzelaj do nich używając myszki.


Gra z niebanalnymi maszynami online

Ocena gry

Ta gra to swietna zabawa, dla wszystkich, którzy lubią skomplikowane maszyny. Twoim zadaniem będzie sterowanie jedną z nich. Taką, która wykonuje pewne danie. jakie? przekonasz się włączając tę grę! Czeka tam na Was dokładna instrukcja.


Sterowanie podziemnymi maszynami

Ocena gry

W tej grze będziesz zarządzał ogromną maszyną podziemną, które ma za zadanie łapać znajdujące się pod ziemią przedmioty. Uważaj na rózne przeszkody, np. na krety, które mogą przedziurawić tą maszynę.


Wóz strażacki

Ocena gry

Jako dowódca straży pożarnej masz bardzo odpowiedzialne zadanie. Musisz kierować samochodem tak, aby dojechał na czas do pożaru i zdążył go ugasić nim stanie się jakies niebezpieczeństwo. Zanim wyruszysz musisz napełnić samochód wodą, następnie nim sterujesz: W,A,S,D i myszką gasimy pożar.


Zgaś pożar

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w rolę nieustraszonego strażaka. Musisz ugasić pożar, który może rozprzestrzenić się na całe miasto. Jesteś gotowy stawić czoło niebezpiecznemu ogniu?


Poprowadź ciężarówkę

Ocena gry

Przemierz trasę ciężkim do sterowania pojazdem, jakim jest ciężarówka. Przewieź nią ładunek, który znajduje się na twojej przyczepie. uważaj, aby nic z niego nie spadło. Steruj strzałkami.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Maszyny
 • Nauka jazdy autobusem gra online

  Nauka jazdy autobusem gra online

  Oglądana: 9892 ocena: 0.00

 • Gra budowanie maszyny

  Gra budowanie maszyny

  Oglądana: 8264 ocena: 0.00

 • Gra Maszyny Rolnicze online

  Gra Maszyny Rolnicze online

  Oglądana: 7988 ocena: 7.50

 • Nauka jazdy samochodem ciężarowym online

  Nauka jazdy samochodem ciężarowym online

  Oglądana: 7365 ocena: 0.00

 • Zgaś pożar

  Zgaś pożar

  Oglądana: 7264 ocena: 0.00

 • Wóz strażacki

  Wóz strażacki

  Oglądana: 5789 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie