Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Edukacyjne darmowe gry online Matematyczne 12 gier

Jake and the Never Land Pirates szukanie cyfer

Ocena gry

Mamy obrazek na którym znajdziemy bohaterów z tej kreskówki dla najmłodszych. Jest to gra edukacyjna gdzie uczymy się cyferek. Jednak na początku musimy je odszukać. Gdy najedziemy myszką na dany fragment obrazka on się powiększy. Odszukaj je wszystkie.


Jej wysokość Zosia matematyka

Ocena gry

Dla małych dzieci fajna matemtyczna zabawa w nauka cyferek gdzie będziemy rozwiązywali zadania związana z matematyką. Wystarczy kliknąć na Play i wybrać jeden z trzech poziomów trudności aby potem móc rozwiązywać równania.


Matematyka

Ocena gry

W tej grze będziemy uczyć się matematyki. Będziemy wykonywać różne działania mnożenie dodawanie itp. Musimy tak wykonywać ruchy by wyszła liczba 10.


Gra nauka matematyki dla dzieci

Ocena gry

Tutaj przez zabawę abc literkowe chochliki będziemy uczyli się matematyki w łamigłówkach. Na obrazku będą się pojawiać miśki, na dole natomiast mamy cyferki. Musimy policzyć ile miśków znajduje się na obrazku a następnie wskazać myszką ich ilość klikając na odpowiednią cyferkę u dołu. Posługujemy się w tym celu myszką.Wstaw symbole matematyczne

Ocena gry

Gra polega n tym że mamy jakieś równanie do którego należy dołożyć znajdujące się na dole symbole matematyczne w taki sposób aby całe równanie nam się zgadzało. Dokonujemy tego przy użyciu myszki. Zastanów się trochę zanim wskażesz rozwiązanie.


Ile przedmiotówna obrazku

Ocena gry

Bardzo prosta gra matematyczna dla najmłodszych w której to będziemy wskazywać ile jest różnych przedmiotów na obrazku. Na dole mamy pokazany przedmiot i u góry. Zobacz ile widzisz takich przedmiotów jakie oznaczone są przez Number Of.


Gra rozwiązywanie zadań dla dzieci

Ocena gry

W tej grze zostały dla nas przygotowane różne zadania. Jedne z nich będą łatwe inne trochę trudniejsze. Jednak z boku mamy kilka rozwiązań, należy pamiętać, że tylko jedno z nich jest poprawne. Wskaż je używając w tym celu myszki.


Zabawa z matematyką

Ocena gry

Czekają na nas łamigłówki matematyczne. Będziemy się w tej grze bawić przez co również będziemy poznawać matematykę. Rozwiązujemy różne łatwe zadania z równaniami. Odpowiedzi podajemy i przechodzimy do kolejnych etapów. Czym dalej tym zadania będą coraz bardziej trudniejsze.


Gra dodawanie do 100

Ocena gry

W tej grze mamy do wyboru trzy opcję w dodawanie do 20 do 50 do 100 oraz do 1000 w zależności jaki poziom trudności wybierzemy dla Siebie w tej gierce online. Mamy kilka wyników równania, a my musimy wskazać to jedyne które jest właściwe myszką. Gra jest dla Was za darmo.


Gra matematyczna dla dzieci

Ocena gry

Fajna gry matematyczne dla klasy 1,2 oraz 3 . Proste zadania zadania zostały specjalnie dla Was przygotowane. Będziemy starali się je rozwiązywać. Przy każdym zadaniu mamy trzy odpowiedzi tylko jedna z nich jest prawidłowa, dlatego też musimy właśnie wskazać tą prawidłową przy pomocy myszki.


Gra mnożenie dla dzieci

Ocena gry

Darmowe gry mnożenie dla dzieci w zakresie do 20 i 30 czeka na Was w tej grze. Będziemy się uczyć matematyki wraz z postacią Ben 10. U góry mamy wynik, natomiast na dole znajdują się wyniki, które musimy w odpowiedni sposób dopasować.


Gra dodawanie dla dzieci online

Ocena gry

Zagramy w zabawy dla dzieci w której będziemy dodawać. Są to gry w dodawanie do 10 i 20. Po prawej stronie mamy różne równania a po lewej wyniki, właśnie do nich musimy je dopasować. Mamy określony czas w którym musimy się zmieści i zgarnąć jak największą liczbę punktów.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Matematyczne
 • Gra dodawanie dla dzieci online

  Gra dodawanie dla dzieci online

  Oglądana: 7585 ocena: 0.00

 • Gra nauka matematyki dla dzieci

  Gra nauka matematyki dla dzieci

  Oglądana: 5857 ocena: 6.00

 • Jej wysokość Zosia matematyka

  Jej wysokość Zosia matematyka

  Oglądana: 5391 ocena: 10.00

 • Gra matematyczna dla dzieci

  Gra matematyczna dla dzieci

  Oglądana: 5007 ocena: 0.00

 • Gra rozwiązywanie zadań dla dzieci

  Gra rozwiązywanie zadań dla dzieci

  Oglądana: 3990 ocena: 0.00

 • Zabawa z matematyką

  Zabawa z matematyką

  Oglądana: 3972 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie