Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Medyczne 534 gier

Gra Lecznica u Daisy

Ocena gry

Daisy właśnie otworzyła nowoczesną lecznicę dla zwierząt pełną nowego sprzętu, dzięki któremu chce wyleczyć z choroby wszystkie zwierzęta w okolicy. Pomóż jej spełnić to marzenie.


Lecznica dla zwierząt

Ocena gry

Prowadzisz lecznicę dla zwierząt. trafiają do Ciebie naprawdę chore zwierzaki. Pomóż cierpiącym maleństwom wyjśc z choroby i na nowo cieszyć się zdrowym życiem.


Gra Lekarz sportowy online

Ocena gry

Boisko sportowe, to wbrew pozorom niebezpieczne miejsce. Symulator czeka. Często dochodzi na nich do kontuzji. Jako lekarz sportowy musisz zająć się sportowcami, których spotkał wypadek. Postaraj sie ich wyleczyć tak, aby mogli wrócić do pełnej sprawności sportowej.


Łamigłówki: Operacje plastyczne celebrytów

Ocena gry

Ta gra ma bardzo nietypowe zasady i na pewno Ci się spodoba! Prawdziwa gratka dla wszttskich fanów, którzy śledzą życie celebrytów. Musisz rozpoznać celebrytę oraz zabieg plastyczny, jakiego dokonał. Jesteś gotowy na tę łamigłówkę?Gra Leczenie po wypadku

Ocena gry

W okolicy szpitala, w którym pracujesz doszło do groźnego wypadku. Przywieziony został do was pacjent ze zmasakrowaną ręką. Twoim zadaniem jest złożenie jego kończyny tak, aby odzyskała sprawność.


Gra operacja składania kości online

Ocena gry

Przed Tobą naprawdę trudne wyzwanie. Widzisz te wszystkie kości? jako lekarz musisz dokonac operacji, w której złożysz je wszystkie do siebie tak, aby pacjent odzyskał sprawność. Gotowy jesteś do podjęcia tego zadania?


Gra Ukryte obiekty w szpitalu online

Ocena gry

Na ekranie widzisz obrazek przedstawiający wnętrze szpitala, w którym zostaly ukryte różne obiekty. Twoim zadaniem jest znalezienie na rysunku określonych przedmiotów. Postaraj się zrobić to jak najszybciej!


Gra Ucieczka przed operacją

Ocena gry

Zostałeś przywieziony do szpitala. Przed Tobą ciężka operacja, której się bardzo boisz. Nie chcesz dłużej na nią czekać i postanawiasz uciec ze szpitala. Rozejrzyj się wokół siebie i odnajdź drogę do ucieczki!


Gra Kierowca karetki w akcji

Ocena gry

Jak wiadomo karetka jest pojazdem, który musi sprawnie i szybko poruszać się po mieście. Twoim zadaniem jest kierowanie autem tak, aby na czas dotrzeć do chorych pacjentów nie zaliczając przy tym żadnej wpadki!


Gra lekarz online

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać lekarza. Twoim zadaniem jest opieka nad chorymi pacjentami. Postaraj się zająć nimi jak najlepiej tak, aby wychodząc z Twojego gabinetu byli w pełni zdrowi.


Gra Szukaj ukrytych liczb w szpitalu

Ocena gry

Na ekranie widzisz obrazek przedstawiający wnętrze szpitala. Wśród przedmiotów codziennego użytku zostaly ukryte także liczby. Postaraj się znaleźć je wszystkie.


Gra Klinika dla Zwierząt

Ocena gry

Właśnie otworzyłeś klinikę dla zwierząt. Twoi mali pacjenci są niezwykle wymagający. Zaopiekuj się nimi, postaraj się tak nimi zajmować, aby byli zdrowi i radośni.


Popularne gry

 • Medyczne
 • Gra Zastrzyk online

  Gra Zastrzyk online

  Oglądana: 11601 ocena: 10.00

 • Gra Mycie zębów online

  Gra Mycie zębów online

  Oglądana: 10525 ocena: 9.00

 • Romans w szpitalu gra online

  Romans w szpitalu gra online

  Oglądana: 8454 ocena: 10.00

 • Gra Leczenie zwierząt online

  Gra Leczenie zwierząt online

  Oglądana: 7693 ocena: 0.00

 • Gra meblowanie szpitala

  Gra meblowanie szpitala

  Oglądana: 6168 ocena: 0.00

 • Gra narodziny maluszka

  Gra narodziny maluszka

  Oglądana: 4255 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie