Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Logiczne darmowe gry online Memory 17 gier

Tetris z Calimero

Ocena gry

Czeka na Was do poukładania tetris. W grze będziemy przestawiali i obracali klocki aby układać klocki w odpowiedni sposób i zdobywać gratyfikacje punktowe w tej gierce online.


Fryzjer na łyso

Ocena gry

Niecodzienna gierka w której do salonu będą przychodzić sami chłopacy. Wszyscy na łyso wygoleni jednak chcą teraz zmienić swoje fryzury i musimy im je dopasować. Pamiętaj aby się nie pomylić gdyż z tego faktu na pewno nie będą co niektórzy zadowoleni. W grze ćwiczymy także pamięć.


Dopasuj ptaki

Ocena gry

Ta gra świetnie ćwiczy pamięć. Za pomocą myszki odkrywaj karty i szukaj takiego samego ptaka na dwóch kartach. Gdy odnajdziesz wszystkie ptaki możesz zagrać jeszcze raz. Powodzenia!


Icarly Memory Blast

Ocena gry

Gra w której to będziemy musieli ćwiczyć pamięć. Pojawi nam się plansza z odpowiednią ilością małych kwadracików pod którymi znajdują się różnego rodzaju przedmioty. Musimy odszukać dla nich pary w jak najkrótszym czasie.Gra na myślenie logiczna

Ocena gry

Kolejna gierka dość prosta na myślenie jednak tutaj nie tylko odkrywamy obrazki lecz musimy to zrobić w jak najlepszym czasie. Dopasuj do obrazka drugi taki sam klikając na niego myszką. Czas możesz zapisać w komentarzach.


Gra pamięciowa dla dorosłych

Ocena gry

Jest to fajna gra związana z pamięcią dla dorosłych graczy, na początku może wydawać się dość prosta ale czym później tym na pewno stopień trudności jej rośnie. Musimy naśladować linie które łączą te domki w gierce online.


Gra pamięciowa dla dzieci

Ocena gry

Jest to fajna gra pamięciowa ze zwierzątkami. Gdy już nam się ona załaduje klikamy na ikonki pod którymi kryją się zwierzątka. Musimy odszukać dwa takie same zwierzątka, postaraj się odszukać je jak najszybciej. Sterowanie to oczywiście myszka


Gra memory online

Ocena gry

Ciekawa i fajna gra memory która może być w sam raz dla dzieci ale także dla dziewczyn i chłopców w starszym wieku. Musimy odszukać dwa takie same obrazki. Zobacz ile par jest w grze i odszukaj je jak najszybciej jest to możliwe.


Gra łamigłówka

Ocena gry

Kolejna łamigłówka czeka na gracza, który zdecyduje się wybrać tą gierkę. To właśnie w niej będziemy mieli za zadanie sporządzić portret pamięciowy. Nie będzie to łatwe musimy zapamiętać postać czyli tak zwane memory i ją odtworzyć.


Music Matching

Ocena gry

Jeżeli lubisz łamigłówki i trochę pomyśleć jak memory to zachęcam Was do wzięcia udziału w tej całkiem fajną gierkę. Dokładna instrukcja znajduje się w samej grze gdzie sterujemy myszką. Zobacz i ją przetestuj online.


Kółko i Krzyżyk dla dzieci

Ocena gry

Prosta gra z kółkiem i krzyżyk dla dzieci, trochę inna od tradycyjnych w jakie możemy zagrać. Jeden z graczy stawia w grze postacie Smerfetki, drugi natomiast smerfa, postaraj się ustawić trzy figurki tego samego kształtu obok siebie.


Sudoku Omega

Ocena gry

Kolejna gra dla osób które trafiły do tej kategorii zachęcamy Was do zapoznania się z instrukcją gierki. Czym dalej dojdziecie tym plansze jakie będziecie musieli pokonać są coraz bardziej trudniejsze.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Memory
 • Gra labirynt Biedronka

  Gra labirynt Biedronka

  Oglądana: 4936 ocena: 0.00

 • Labirynt z królikiem

  Labirynt z królikiem

  Oglądana: 4682 ocena: 0.00

 • Kółko i Krzyżyk dla dzieci

  Kółko i Krzyżyk dla dzieci

  Oglądana: 3638 ocena: 0.00

 • Gra pamięciowa dla dorosłych

  Gra pamięciowa dla dorosłych

  Oglądana: 2768 ocena: 0.00

 • Gra na myślenie logiczna

  Gra na myślenie logiczna

  Oglądana: 1740 ocena: 0.00

 • Gra Zapamiętywanie kolorów

  Gra Zapamiętywanie kolorów

  Oglądana: 1673 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie