Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Budowanie darmowe gry online Miasto 15 gier

Sterowanie ruchem w mieście

Ocena gry

Nasza praca polega na sterowaniu ruchu na ruchliwym skrzyżowaniu. Będziemy tak sterowali sygnalizatorem świetlnym tak aby nie doszło do kolizji pomiędzy pojazdami jakie się po mieście poruszają.


Życie codzienne w mieście

Ocena gry

W tej grze zobaczycie jak toczy się życie codzienne w miejscowości, którą wcześniej będziemy musieli wybudować. To zadanie nie będzie należało do najłatwiejszych. Musimy zadbać o wszystkie szczegóły.


Życie na wyspie 2d

Ocena gry

Przeniesiemy się na wyspę gdzie prowadzimy spokojne życie, 3d są niektóre sceny z tej gierki. Zapoznaj się z instrukcją przed rozpoczęciem tej rozgrywki aby mieć możliwość grania. Sterujemy w grze myszką.


Praca na dużym dźwigu

Ocena gry

Będziemy pracowali na takim urządzeniu. Od nas będzie dużo zależało gdyż to my będziemy przesuwać i ustawiać różnego rodzaju elementy. Pracę wykonujemy z pomocą myszki, którą przesuwamy suwnicę i zaczepiamy hak aby przenieść przeróżne elementy.Gra Wieża Eiffla atakuje

Ocena gry

Do Paryża wybrali się terroryści którzy za wszelką cenę chcą ją zniszczyć. Dlatego też na jej wierzchołku zostało zainstalowane działko z którego przy pomocy myszki będziemy mogli z niego strzelać do nich. Za wszelką cenę postaraj się obronić wieży Eiffla.


Sterowanie dźwigiem

Ocena gry

Wchodzimy do kabiny wielkiego dźwiga którym będziemy sterowali i nim kierowali. Nie będzie to łatwa praca z tak wysoka aby trafić dźwigiem i zdjąć ładunek z samochodów które są na dole. Postaraj się wykonać 100% zadania z wykorzystaniem strzałki i spacji


Żarty z workami z wodą

Ocena gry

Ta gra na pewno przypadnie do gustu wszystkim żartownisiom! Dysponujesz w niej workami z wodą, a twoim zadaniem jest ich jak największą ilość na przechodzących ludzi. Bądź ostrożny, uważaj byś sam nie spadł z dachu! Sterowanie: strzałki, spacja.


Żart w centrum miasta

Ocena gry

Ta gra na pewno przypadnie do gustu wszystkim zgrywusom oraz osobom o wyszukanym poczuciu humoru. Akcja rozgrywa się w centrum miasta. Twoim zadaniem jest puszczenie małego cichacza tak, aby nikt go nie usłyszał. Wykorzystaj do tego celu przejeżdżające samochody. Pilnuj też wskaźnika, znajdującego się w lewym dolnym rogu ekranu. Sterujesz spacją.


Budowa miasta Jane

Ocena gry

Zaprojektuj nowe miasto, całkowicie od podstaw, wybuduj je i zadbaj o to, aby się dobrze rozwijało.


Budowa Nowego Miasta

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest wybudowanie miasta, w którym jego mieszkańcom będzie żyło się spokojnie. postaraj się, aby panował w nim ład i porządek.


Wybuduj miasto przyszłości

Ocena gry

Przenieś się w przyszłość i wybuduj naprawdę nowoczesne miasto z inwazyjnymi rozwiązaniami.


Zbombarduj miasto

Ocena gry

Jako pilot wojskowego samolotu musisz zniszczyć całe miasto. Uważaj, bo samolot za każdym lotem zniża swoją wysokość. Zacznij więc od niszczenia najwyższych budynków. Sterujesz strzałkami i spacją.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Miasto
 • Budowanie miasta

  Budowanie miasta

  Oglądana: 7055 ocena: 0.00

 • Sterowanie dźwigiem

  Sterowanie dźwigiem

  Oglądana: 4268 ocena: 0.00

 • Życie codzienne w mieście

  Życie codzienne w mieście

  Oglądana: 4261 ocena: 0.00

 • Sterowanie ruchem w mieście

  Sterowanie ruchem w mieście

  Oglądana: 3898 ocena: 10.00

 • Budowa miasta Jane

  Budowa miasta Jane

  Oglądana: 3269 ocena: 0.00

 • Budowa Nowego Miasta

  Budowa Nowego Miasta

  Oglądana: 3081 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie