Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Sportowe darmowe gry online Mini Golf 10 gier

Mini Golf Dora

Ocena gry

Z Dorą zmierzymy się i to właśnie tą postacią będziemy mieli możliwość zagrania w mini golfa na wielu specjalnie przygotowanych polach golfowych. Wybieramy grę i rozpoczynamy fantastyczną rozgrywkę dla graczy .


Gra w mini golfa na 2,3,4 graczy

Ocena gry

Fajna gra w mini golfa dla dwóch, trzech a nawet czterech graczy. Jeżeli tylko macie znajomych to zachęcamy do gry i sprawdzenia się który z graczy jest lepszy. Do Waszej dyspozycji będzie kilkanaście dołków do pokonania.


Mani Golf

Ocena gry

Kolejna jednak dość nietypowa gra w mini golfa gdzie będziemy mieli okazję sprawdzić się w grze i przekonać się czy tak łatwo się w tą gierkę gra. Na pewno nie zaszkodzi spróbować i podjąć różne pojedynki z graczami online.


Gra mini golf dla dzieci

Ocena gry

jest to całkiem bezpieczna gra dla dzieci w mini golfa gdzie dla gracza przygotowane zostały różne dołki na których toczyć się będą pojedynki. na pewno nie zabraknie emocji i rywalizacji w grze z innymi rywalami. Zobacz grę i graj za darmo online.Zagraj w golfa z Kubusiem

Ocena gry

Kubuś Puchatek uwielbia grać w golfa. Zmierz się z nim w rozgrywkach w tej dyscyplinie sportowej. Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów i pokonać przeciwników!


MiniGolf Turniej dla dziewczyn

Ocena gry

Golf, to nie tylko sport dla mężczyzn, to także wspaniała rozrywka dla wszystkich dziewczyn. nie wahaj się więc i podejmij wyzwanie rozegrania turnieju w tej dyscyplinie! Możesz także do gry zaprosić swoje koleżanki, zobaczycie, która z was jest najlepsza!


Turniej minigolfa dla kilku osób

Ocena gry

Wybierz w ilu zawodników chcesz brać udział w turnieju, a następnie przystąp do gry! Postaraj się pokonac wszystkich swoich rywali w drodze do zwycięstwa. Bądź najlepszy, daj z siebie wszystko. Na początku gry podaj imię graczy oraz wybierz kolor, a później baw się doskonale!


Gra mini golfa online

Ocena gry

Pojedynki jakie będziemy odbywać w mini golfa będą odbywać się na wyspie. To właśnie tam czekają na nas rozgrywki w których na polach będziemy mieli przeszkody w postaci wody czy też piasku jaki należy omijać i uważać aby nie wpadła nam tam piłka golfowa. Myszką gramy.


Pole golfowe gra online

Ocena gry

Przenieś się na boisko do golfa, na którym oprócz typowych rozgrywek dzieje się także wiele innych atrakcji. Tym razem jesteś kierowcą samochodu, który porusza się po polu. Poruszaj się nim, a następnie dokonuj strzałów do dołków. Jego moc i kąt kontrolujemy myszką.


MiniGolf rozgrywki dla dzieci

Ocena gry

Mini Golf, to gra, która jest wspaniałą rozrywką także dla wszystkich dzieci. Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów. Jeżeli nie znasz zasad golfa, to nic się nie martw, w ciągu gry spotkasz się z rozmaitymi wskazówkami dotyczącymi rozgrywek


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Mini Golf
 • Zagraj w golfa z Kubusiem

  Zagraj w golfa z Kubusiem

  Oglądana: 2573 ocena: 0.00

 • Gra w mini golfa na 2,3,4 graczy

  Gra w mini golfa na 2,3,4 graczy

  Oglądana: 1423 ocena: 0.00

 • Turniej minigolfa dla kilku osób

  Turniej minigolfa dla kilku osób

  Oglądana: 1061 ocena: 0.00

 • Mini Golf Dora

  Mini Golf Dora

  Oglądana: 1026 ocena: 0.00

 • Gra mini golf dla dzieci

  Gra mini golf dla dzieci

  Oglądana: 963 ocena: 0.00

 • Mani Golf

  Mani Golf

  Oglądana: 955 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie