Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ciekawe darmowe gry online Mini Mini 13 gier

Roving Ladybugs

Ocena gry

Czeka na Ciebie nie lada wyzwanie, mamy dwa różne rodzaje biedronek, każdy z nich musi trafić na odpowiednią stronę. I tak biedronki czerwone na czerwone pole, fioletowe na fioletowe pole steruj strzałkami.


Nurkowanie z rekinami w oceanie

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w postać nurka który będzie musiał przepłynąć określony dystans unikając przy tym rekinów i innych ryb jakie staną na naszej drodze. Steruj myszką i zbieraj tlen który znajdziemy w butlach pod wodą.


Romeo ratuje Julie

Ocena gry

Dzielny Romeo wyrusza w przygodę gdzie zadaniem będzie uratowanie uwięzionej Juli. Misja ta nie będzie należało do najcenniejszych. Uważaj na ostrze narzędzia jakie mogą zranić naszą postać i nici będą z pomocy dla ukochanej.


Zabawy z pszczółką dla dzieci

Ocena gry

Jesteśmy w środku ula gdzie musimy złapać pszczółkę zastawiając jej drogę w taki sposób aby nie wyszła. taranujemy jej drogę plastrami miodu, które przykładamy myszką.Zabawa z cieniem

Ocena gry

Zobacz jakie zabawy przygotował dla Ciebie Kubuś Puchatek oraz jego przyjaciele. Będziemy razem z nimi bawili się z cieniem. Zabawa polega na dopasowaniu obrazka do cienia znajdującego się na środku gierki. W grze posługujemy się myszką.


Kolorowanki Mini Mini online

Ocena gry

Dla dzieci mamy kolorowanki w wersji mini mini do druku w której będziemy tutaj mieli do pokolorowania główne postaci od Disneya. Są nimi oczywiście Myszka Miki jak i też Kaczor Donald. Jest to kolorowanka którą możemy wydrukować - wystarczy kliknąć na ikonę drukarki lub myszką pomalować na stronie.


Ubieranki Mini mini

Ocena gry

Dora czeka a obok niej mamy ubieranki które są mini czyli nie są jakoś bardzo skomplikowane i dzieci spokojnie mają możliwość ubierania tutaj postaci. Aby ubrać naszą główną bohaterkę tej ubieranki mini musimy myszką przeciągać ubrania na postać przy użyciu myszki. Miłej zabawy.


Gra Mini mini rybka

Ocena gry

Na samym początku w tej grze nasza rybka będzie mini mini. Musimy inne rybki zjadać wtedy nasza rybka będzie stawała się coraz większa. Musimy jednak zjadać mniejsze rybki od nasz. Gra bezpieczna dla dzieci, sterowanie odbywa się strzałkami, to właśnie mini kierujemy naszą mini rybką.


Pieczenie dla dzieci

Ocena gry

W tej grze dzieci przenoszą się do kuchni gdzie mają możliwość nauki przy wypiekach różnego rodzaju ciasteczek. Sami wybieramy formę w jakiej chcemy aby wyglądały takie ciasteczka oraz jakiego smaku mają być. Potem myszką wybijamy kształty i zaczynamy pieczenie.


Ile jest miśków

Ocena gry

Gra od mini games w której mamy na obrazku określoną liczbę miśków. Będziemy musieli je policzyć a potem kliknąć myszką na odpowiednią cyferkę która znajduje się pod miśkami. Jest to fajna zabawa w której dzieci uczą się matematyki.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Mini Mini
 • Ubieranki Mini mini

  Ubieranki Mini mini

  Oglądana: 7198 ocena: 10.00

 • Kolorowanki Mini Mini online

  Kolorowanki Mini Mini online

  Oglądana: 7107 ocena: 0.00

 • Gra Mini mini rybka

  Gra Mini mini rybka

  Oglądana: 6392 ocena: 0.00

 • Zabawa z cieniem

  Zabawa z cieniem

  Oglądana: 5181 ocena: 0.00

 • Pieczenie dla dzieci

  Pieczenie dla dzieci

  Oglądana: 4311 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie