Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Wojenne darmowe gry online Miny 8 gier

Strzelaj i unikaj miny

Ocena gry

Gra w której przy użyciu myszki się poruszamy po planszach jak i też nią strzelamy do wrogów. Uważaj na znajdujące się miny i inne bomby jak i też przede wszystkim na atakujących nas niemal przez cały czas wrogów z każdych ze stron.


Capt. Zambo

Ocena gry

Po załadowaniu kliknij na Play po prawej stronie następnie poruszamy się komandosem i bierzemy udział w walce. Uważamy na miny znajdujące się na naszej drodze są one zwykle koloru czerwonego. Sterowanie: strzałki oraz A do strzelania.


Miny podwodne

Ocena gry

Czeka na nas ciekawa misja. Będziemy sterowali łodzią podwodną którą musimy dopłynąć do odległego celu. Na naszej drodze znajdują się miny jak i też inne góry podwodne czy bomby zrzucane przez statki, postaraj się je ominąć.


Misja w ogrodzie

Ocena gry

W grze poruszasz się po magicznym ogrodzie, w którym znajdują się niedopałki grożące wybuchem. Możesz je ominąć podkładając w określone miejsca miny. Twoim celem jest zdobycie klucza i przejście do kolejnej planszy. Sterowanie: myszka, spacja.Misja Krecika w kopalni

Ocena gry

Jeżeli uwielbiasz klasyczną wersję gry saper, to na pewno odnajdziesz się i w tej wersji. Bohaterem gry jest Krecik. Musisz mu pomóc! Aby to zrobić usuń z jego kopalni wszystkie miny. Jeśli jesteś pewien, że na którymś polu nie ma miny, naciśnij lewy przycisk myszy, jeśli nie chcesz trafić na minę, najedź myszką na pole i naciśnij spację.


Przygoda owcy

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać pasterza. Posiadasz własne owce, które znalazły się w niebezpieczeństwie. Poprowadź je jak najdalej od startowego miejsca. Postaraj się, aby pokonała jak najdłuższą trasę. Na jej drodze pojawiają się przeróżne przeszkody, które ją zatrzymują. Kliknij na nie myszką, a podłożysz tam miny, dzięki czemu niebezpieczne przeszkody wybuchną i znikną z trasy.


Gra Misja Super Miner

Ocena gry

Jesteś SuperMinerem. Musisz wyciągnąć z ziemi jak największą ilość złota, dzięki czemu zdobywasz punkty i pieniądze. Jeżeli na Twoją linkę nabierze się kamień, możesz go wysadzić miną klikając na cyfrę na wózku. Sterujesz myszką.


Złote Miny

Ocena gry

W tej grze na każdym etapie musisz zdobyć określoną ilość punktów. Otrzymujesz je zbierając złoto. Pomocne okażą Ci się miny, w które jesteś uzbrojony. Sterowanie: myszka, strzałki.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Miny
 • Misja Krecika w kopalni

  Misja Krecika w kopalni

  Oglądana: 3028 ocena: 0.00

 • Miny podwodne

  Miny podwodne

  Oglądana: 1330 ocena: 0.00

 • Capt. Zambo

  Capt. Zambo

  Oglądana: 1045 ocena: 0.00

 • Strzelaj i unikaj miny

  Strzelaj i unikaj miny

  Oglądana: 999 ocena: 0.00

 • Gra Misja Super Miner

  Gra Misja Super Miner

  Oglądana: 867 ocena: 0.00

 • Misja w ogrodzie

  Misja w ogrodzie

  Oglądana: 776 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie