Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ze zwierzętami darmowe gry online Miś 20 gier

Miś Teddy dla dzieci

Ocena gry

Klasyczna gra z misiem Teddy który uwielbia się całować. Tym razem będzie chciał dawać buziaki swojej dziewczynie jednak musi uważać na inne misie aby go nie zauważyły. Skradnij jak najwięcej buziaków z pomocą myszki. Zabawa na całego czeka na Ciebie.


Przygoda z misiem koalą

Ocena gry

Oryginalna nazwa gierki to: Binky\'s Quest tym razem koala będzie walczył z innymi wrogami, którzy chcą zająć jego eukaliptusowy las. Postaraj się im przeciwdziałać. Gramy strzałkami oraz Z i X i spacją do skakania.


Opieka nad koalą

Ocena gry

Czeka na Was misiek Koala Kid nieustraszony miś łakomczuszek, to właśnie nim w grze będziemy się opiekowali przez 24 godziny na dobę. Wystarczy kliknąć na start aby cieszyć się tą gierką online. Mamy dwa tryby gry pierwszy na czas drugi bez. Wybór należy do Ciebie. Na początku mamy instrukcję, która nam dużo pomoże i pokaże jak należy grać.


Koala Brothers Outback Air Mail

Ocena gry

Gra w które dwóch braci, którymi są misie koala postanawiają rozwozić pocztę samolotem. Nie jest to łatwe zadanie gdyż musimy być szybcy i zrzucać perfekcyjnie przesyłki. Aby tego dokonać myszką klikaj na paczki odpowiedniego koloru. Przejdź kilka plansz i baw się dobrze.Koala mądrala dla dzieci

Ocena gry

Gra w której główną rolę gra miś o nazwie koala mądrala. To właśnie on wszystko wie i przygotowuje przeróżne maszyny i eksperymenty które potem testuje. Tym razem w grze latamy balonem strzałkami, zbieramy w powietrzy przedmioty i lądujemy w miejscu do tego przeznaczonym i wyznaczonym w gierce.


Mały misio koala

Ocena gry

Wcielasz się w grze w role opiekunki dla małego misia koala. Twoim zadaniem będzie opiekowanie się nim, hodowla oraz dbanie o niego. Szereg różnego rodzaju mniejszych i większych czynności będziemy musieli wykonać aby pokonać kilka plansz jakie twórca gry dla Ciebie przygotował. Zagraj w nią myszką i baw się doskonale.


Ubieranka z misiem koala

Ocena gry

Prosta ubieranka gdzie czeka na Was miś teddy koala. Polecamy w szczególności dla dzieci jak i też dziewczyn i chłopców. Ubieraj w gierce mamę misia jak i też jej dziecko. Używaj do tego myszki. Miłej zabawy życzymy,


Crazy Koala

Ocena gry

Gra z misiem koala w roli głównej czeka już na Was. W tej grze będziemy poruszali się po planszach i zbierali określone przedmioty, które to na nas czekają. Sterowanie to strzałki oraz X.


Leczenie misia

Ocena gry

Bardzo dużo miśków jest czasami chorych.Adopcja i hodowla dzikich zwierząt również czeka na Ciebie. To właśnie ty zajmujesz się opiekowaniem nad nimi jak i też ich leczeniem. Mamy do wyboru dwa misie. Jednak na początku mamy odblokowanego jednego z nich. Gdy będziemy dobrze postępować kolejny 2 z nich zostanie odblokowany. Będziemy musieli go czyścić jak i też dawać mu jeść czy zastrzyki, które mają pomóc mu w leczeniu.


Ucieczka misia

Ocena gry

W tej grze bohaterem będzie misio. Jest on w dużym niebezpieczeństwie i musimy mu pomóc. Goni go potwór a dodatku na drodze znajdują się przeszkody. Gramy strzałkami oraz myszką.


Gra miś polarny

Ocena gry

Miś w dużym niebieskim domku lub błękitnym z bajki o polarnym wyróżnia się tym od wszystkich misiów, że jest przede wszystkim biały. Ten miś z tej gry jest wyjątkowy ponieważ uwielbia zjazdy na desce. Poruszamy się strzałkami, Z i X wykonujemy triki, Spacją skaczemy w grze.


Misie na łódce

Ocena gry

Jeden z misiów wybrał się swoją łódką na ryby i nałapał ich znaczną ilość. Będzie je musiał jednak przetransportować do kryjówki, w tym celu będzie mu pomagał drugi z misiów. Strzałkami i Spacją przerzucamy ryby.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Miś
 • Chłopiec ucieka przed niedźwiedziem

  Chłopiec ucieka przed niedźwiedziem

  Oglądana: 1690 ocena: 0.00

 • Rodzina Misiów kolorowanka

  Rodzina Misiów kolorowanka

  Oglądana: 1674 ocena: 0.00

 • Szalony Miś Kubuś

  Szalony Miś Kubuś

  Oglądana: 1431 ocena: 0.00

 • Pani Misiowa ubieranka

  Pani Misiowa ubieranka

  Oglądana: 1141 ocena: 0.00

 • Miś Teddy dla dzieci

  Miś Teddy dla dzieci

  Oglądana: 1133 ocena: 0.00

 • Ucieczka misia

  Ucieczka misia

  Oglądana: 1102 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie