Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Wojenne darmowe gry online Misje 12 gier

Strzelanina

Ocena gry

Jest to ciekawa gra dla chłopców. Polega ona na wcieleniu się wielkiego Joe. Będziemy nim chodzić po planszach i strzelać do wrogów


Jail Sniper

Ocena gry

Gra bez logowania i pobierania. Tym razem będziemy strzelali z broni która posiada lunetę z bardzo dużej odległości, aby mieć w ogóle możliwość oddania strzału musimy wcisnąć Spację dzięki temu przybliżymy cel z pomocą lunety.


Dangerous Treasures

Ocena gry

Czeka na Was doskonała przygoda składająca się z kilkunastu różnego rodzaju plansz. Graj strzałkami oraz myszką. W pierwszej planszy mamy dużo różnego rodzaju podpowiedzi jak należy grać w tą gierkę online.


Wieżyczki obronne bazy

Ocena gry

Ta wieżyczka może składać się z kilku dodatkowych sekcji jakie kupujemy i budujemy ją aż do samej góry. Na takich mini wieżyczkach instalujemy różnego rodzaju działka jakie mamy do wyboru. Pamiętaj, że masz ograniczoną ilość gotówki na nie. Zarabiaj pieniądze za zniszczone pojazdy wrogów.Wojna światowa

Ocena gry

Lubisz strzelanie? to gra właśnie dla Ciebie. Będziemy chodzić po planszy i strzelać do przeciwnika. Do przejścia jest wiele misji. W grze znajduję się instrukcja sterowania.


Strzelanie w łuku

Ocena gry

W tej grze będziemy chodzić postacią i strzelali z łuku w przeciwników. Musimy się ich trzymać z daleka ponieważ mają broń ręczną. Gramy strzałkami oraz myszką. Powodzenia!


Gra Misja na Neptunie online

Ocena gry

Twój przyjaciel został zamknięty w klatce. Twoim celem jest uwolnienie go z niebezpieczeństwa. Skacz na trampolinie, zbieraj symbole. Sterowanie: myszka, strzałki, spacja.


Atak niebezpiecznych terrorystów

Ocena gry

Twoja okolica została zaatakowana przez naprawdę groźnych przestępców. Musisz coś zrobić, bo inaczej przejmą oni władzę nad całym terytorium! Do dyspozycji masz rewolwer. Myszką wyceluj w przeciwnika i strzelaj. Załaduj amunicję używając klawisza R.


Przygody Duffy\'ego: Atak Marsjan

Ocena gry

Bohaterowie twoich ulubionych kreskówek są w niebezpieczeństwie! Muszą zmierzyć się z wrogiem! Pomóz im w kosmicznym pościgu i odeprzyjcie wspólnie atak Marsjan! Sterowanie: myszka, spacja.


Miejska jazda bez trzymanki

Ocena gry

Dla wszystkich którzy lubią jazdę samochodem i niebezpieczne misje! Twoim zadaniem jest poruszanie się po mieście i wykonywanie poszczególnych zadań. Pokaż, że nadajesz się do tego jak nikt inny! Sterowanie: strzałki, spacja.


Gra Drakojan Skies 1

Ocena gry

Pierwsza część gry z serii Drakojan Skies. twoim zadaniem jest wykonanie misji, która polega na pokonaniu wroga. Jesteś pilotem statku kosmicznego i musisz zestrzelić przeciwnika. Sterowanie: strzałki, klawisz C.


Gra Drakojan Skies 3

Ocena gry

Przenieś się w kosmiczny świat i wykonaj kolejne misje! W grze musisz sterować statkiem kosmicznym unikając przy tym ataku wroga. To Ty musisz zniszczyć przeciwnika chroniąc przy tym siebie i swoją planetę! Sterowanie: strzałki, klawisze C, X.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Misje
 • Przygody Duffy\'ego: Atak Marsjan

  Przygody Duffy\'ego: Atak Marsjan

  Oglądana: 2524 ocena: 0.00

 • Jail Sniper

  Jail Sniper

  Oglądana: 1894 ocena: 0.00

 • Strzelanina

  Strzelanina

  Oglądana: 1698 ocena: 0.00

 • Miejska jazda bez trzymanki

  Miejska jazda bez trzymanki

  Oglądana: 1308 ocena: 0.00

 • Wojna światowa

  Wojna światowa

  Oglądana: 1253 ocena: 0.00

 • Gra Drakojan Skies 3

  Gra Drakojan Skies 3

  Oglądana: 1207 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie