Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Sportowe darmowe gry online Mistrzostwa świata 11 gier

Mistrzostwa Świata głowami online

Ocena gry

Zagramy w mistrzostwa świata i europy głowami w piłkę nożną. Po kliknięciu na Play przystępujemy do grania. Mamy wybór jednego lub 2 zawodników. Wybieramy drużynę którą chcemy zagrać i możemy przystąpić do rozgrywki. Granie gracz 1: strzałki, gracz drugi: A,W,D.


Soccer FIFA 2010

Ocena gry

Kolejna gra na naszej stronie, która jest związana z mistrzostwami świata. Zachęcamy wszystkie dzieci oraz chłopców do wzięcia udziału w tej rozgrywce. Poznaj dokładne jej zasady i wybierz jedną z drużyn jaką chcesz zagrać.


Mistrzostwa Świata Afryka 2010

Ocena gry

Ta gra pochodzi z mistrzostw świata które w 2010 roku odbyły się w RPA. Wybieramy jeden z wielu dostępnych zespołów, które na tych mistrzostwach rywalizowały i rozpoczynamy rozgrywkę która na pewno będzie pełna emocji.


Gra FIFA World Cup online

Ocena gry

Kolejna gra w tym dziale która związana jest z mistrzostwami światami. Oryginalna nazwa gierki to: Emirates FIFA World Cup Shootout. W grze będziemy zajmować się strzelaniem bramek, sprawdź swoją skuteczność.World cup Fever

Ocena gry

Czekają na nas nietypowe mistrzostwa świata w podbijaniu piłki. Po załadowaniu gierki wybieramy jedną z kilku dostępnych drużyn, którą chcemy grać, następnie będziemy zajmować się podbijaniem piłki myszką w grze online.


Światowy turniej w łyżwiarstwie figurowym

Ocena gry

ta bohaterka chciałaby zdobyć tytuł mistrza świata w łyżwiarstwie figurowym. Pomóz jej osiągnąć ten cel. Zakładaj na nogi łyżwy i razem wykonujcie rozmaite piruety! Bądź najlepsza na tych zawodach!


Mistrzostwa świata: piłka nożna online

Ocena gry

Przed tobą pełne emocji mistrzostwa świata w piłce nożnej. Przenieś się w piłkarską rzeczywistość i razem ze swoją drużyna postarajcie się zdobyć tytuł mistrza rzutów karnych!


Turniej piłkarski

Ocena gry

Kolejna gra z serii rzuty karne. Twoim zadaniem jest obrona strzałów przeciwników oraz strzelenie jak najwięcej celnych goli. Powodzenia! Grasz strzałkami oraz Spacją.


Gra Turniej Air Hockey online

Ocena gry

Jest to kolejna gra z klasycznej serii \"Air Hockey\" - powietrzny. Tym razem masz do czynienia z większą bramką, możesz także przechodzić na połowę rywala, a także strzelać i odebrać krążek przeciwnikowi myszką. Pokonaj swoich przeciwników!


Mistrzostwa Europy: dogrywka

Ocena gry

Zdarza się, że na Piłkarskich Mistrzostwach gra jest nad wyraz zacięta. O zwycięstwie decydują rzuty karne. Już teraz wybierz, którą drużynę chcesz poprowadzić do zwycięstwa, a nastepnie wykonuj tak rzuty karne, żeby otrzymać tytuł mistrza Europy w Piłce Nożne.


Mistrzostwa świata w piłce nożnej

Ocena gry

Mistrzostwa świata w piłce nożnej to widowisko, która przyciąga na trybuny wielu miłośników sportu. Tym razem, to ty rozdajesz karty w tej grze! Wcielasz się w postać piłkarzy przed którymi ogromne wyzwanie zdobycia tytułu mistrza! Postaraj się doprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Mistrzostwa świata
 • Mistrzostwa świata w piłce nożnej

  Mistrzostwa świata w piłce nożnej

  Oglądana: 1933 ocena: 0.00

 • Światowy turniej w łyżwiarstwie figurowym

  Światowy turniej w łyżwiarstwie figurowym

  Oglądana: 1887 ocena: 0.00

 • Turniej piłkarski

  Turniej piłkarski

  Oglądana: 1680 ocena: 0.00

 • Mistrzostwa Świata głowami online

  Mistrzostwa Świata głowami online

  Oglądana: 1638 ocena: 0.00

 • Soccer FIFA 2010

  Soccer FIFA 2010

  Oglądana: 1316 ocena: 0.00

 • Mistrzostwa Świata Afryka 2010

  Mistrzostwa Świata Afryka 2010

  Oglądana: 1184 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie