Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ciekawe darmowe gry online Monster High 19 gier

Dracula w ciąży

Ocena gry

Dracula to jedna z postaci Monster High.Jest ona w ciąży i niezwłocznie potrzebuje naszej pomocy w wykonaniu niezbędnych badań, które sprawdzą czy dziecko rozwija się prawidłowo. Wykonaj je używając swoich lekarskich zdolności.Sterowanie myszką


Pieczenie ciasta urodzinowego z Monster High

Ocena gry

Ciasta urodzinowe to co nasze upiorne dziewczyny uwielbiają najlepiej gdy tylko wybiorą się do kuchni. To właśnie tam są mistrzyniami. Jeżeli chcesz zobaczyć jak to robią i pomóc im w przygotowaniu takich ciast to zapraszamy do grania. Mamy do pomocy podpowiedzi, dzięki którym gra wyda Wam się z pewnością dużo łatwiejsza. Do pieczenia używamy myszki, nią także wszystko w tej grze robimy.


Doktor i lekarz z Monster High

Ocena gry

Czeka na nas upiorna dziewczyna z Monster High. Musi ona trafić do lekarza, który jaż diagnozuje. Ma chorą nogę. Po badaniu doktor musi się zająć jej leczeniem. Będziemy tutaj przykładać lód na poparzone miejsce, przyklejać plaster jak i też czyścić nogę z bakterii czy też wyciągać drzazgi ze stopy.


Leczenie Monster High dziewczynki

Ocena gry

Do naszego gabinetu dentystycznego przyszła dziewczynka, która wymaga leczenia zębów. Jest to jedna z monsterek. Jednak ma do wyleczenia dużo zębów. Dlatego musimy się nią jak najszybciej zająć aby zakończyć przez zamknięciem naszego salonu. Klikamy na Play i przystępujemy do leczenia ząbków u postaci.Całowanka Monster High online

Ocena gry

Tym razem jedna z monsterek się zakochała w swoim chłopaku. Nie może się przestać całować. Robi to nawet w szkole i to na lekcji. Jednak tutaj musi się pilnować bo inne dziewczyny z monster high jak i też nauczycielka mają na nią oko dlatego pocałunki musi dawać w taki sposób aby nikt jej nie zauważył. Nie będzie to zadanie należało do najłatwiejszych. Całujemy się przytrzymując myszkę w grze.


Meblowanie Monster High i dekorowanie

Ocena gry

Jeżeli lubisz upiorne dziewczyny czyli monsterki i marzyliście kiedyś o pokoju w ich stylu to teraz macie niepowtarzalną możliwość gdyż odpowiadacie za dekorowanie i meblowanie pokoju dla jednej z nich. Jest to Draculara, bardzo wymagająca ale mamy nadzieję, że sprostacie zadaniu i dacie Sobie z nim radę.


Modelki Monster High dla dziewczyn

Ocena gry

Te mroczne dziewczyny jak zobaczycie w gierce potrafią być modelkami. Oczywiście stroje będą tutaj trochę inne niż u klasycznej modelce. Jeżeli jesteście fankami Monster High to takie gierki online są wprost dla Was. Mamy wiele ubieranek w które będziemy mogli je ubrać.


Gra Monster High Operetta

Ocena gry

Kolejna z dziewczyn monster high operetta Cleo dla której mamy tu ubieranki w które będziemy postać ubierać. Na starcie robimy dla niej profesjonalny makijaż, następnie wybieramy jedną z ciekawych fryzur a na samym końcu zaczynamy postać ubierać w przygotowane w grze ubrania.


Gra Monster High Spectra

Ocena gry

Kolejna z dziewczyn z Cleo gry monster high jaką jest Spectra i specjalnie dla niej przygotowane ubieranki w które będziemy ją ubierać już są dla niej gotowe. Wystarczy kliknąć myszką na start aby móc rozpocząć tą gierkę online. Życzymy wesołej zabawy, gramy tutaj myszką.


Gra Monster High Lagoona bBue

Ocena gry

Jest to kolorowanka w której znajdziemy postać z monster high lagoona blue do pokolorowania. Nie są to ubieranki ale tutaj również możecie sami wybierać kolor w jaki będą ubrane postacie monsterek. Dużo obrazków mamy w tej gierce kolorowance do wyboru, po wybraniu jednego przechodzimy do gierki online.


Gra Monster High Draculaura

Ocena gry

Poznaj postać z Monster Highjaką jest Draculaura mamy dla niej przygotowane ubieranki w które będziemy ją ubierać wedle jej własnego stylu. Do ybrania mamy dużo monsterowych ubrań i dodatków do nich dzięki której ubierzecie dziewczynę jak tylko chcecie. Na pewno Wam się gierka spodoba, jest oczywiście całkowicie darmowa.


Gra Monster High Clawdeen Wolf

Ocena gry

Fajne ubieranki w grze monster high clawdeen wolf czekają na Ciebie. Po lewej i po prawej stronie w zielonych ikonach mamy ubrania i różne inne rzeczy dzięki którym mamy możliwość zmiany postaci w gierce. Na start polecamy zmienić fryzurę dla Clawdeen Wolf i dopiero zacząć ją ubierać, a na końcu po prawej stronie w grze wybrać jakieś ciekawe dodatki dzięki którym będzie lepiej wyglądać.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Monster High
 • Gra Monster High po polsku

  Gra Monster High po polsku

  Oglądana: 14768 ocena: 10.00

 • Gra Monster High Lagoona bBue

  Gra Monster High Lagoona bBue

  Oglądana: 4080 ocena: 10.00

 • Gra Monster High Operetta

  Gra Monster High Operetta

  Oglądana: 3579 ocena: 10.00

 • Gra Monster High Spectra

  Gra Monster High Spectra

  Oglądana: 3482 ocena: 10.00

 • Gra Monster High Draculaura

  Gra Monster High Draculaura

  Oglądana: 3353 ocena: 10.00

 • Gra monsterki

  Gra monsterki

  Oglądana: 3287 ocena: 5.00

REKLAMA GOOGLE
cookie