Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Samochodowe darmowe gry online Monster Truck 20 gier

Monster car

Ocena gry

Lubisz duże samochody?? to właśnie gra dla Ciebie. Będziemy jeździli Monsterem po planszy i zbierać monety. Zbierz ich jak najwięcej ponieważ będzie mógł polepszyć swój samochód za nie.


Truck Trial po błocie

Ocena gry

W tej grze poruszamy się po trudnym terenie. Gdzie czekają przeszkody, błoto, woda i inne przedmioty i rzeczy jakie spotkamy na naszej drodze. Na starcie wybieramy jeden z trzeb pojazdów, którym chcemy przystąpić do jazdy. Potem już wszystko zależy tylko od Was samych. Sterowanie to strzałki.


Monster Truck autobus szkolny

Ocena gry

Zobaczcie w jaki sposób można dowozić dzieci do szkoły. Będziemy to wykonywali autobusem jednak trochę innych od tych jakie znacie ze szkoły. Będzie po pierwsze miał bardzo duże koła po drugie ma napęd na cztery koła i potrafi przejeżdżać po innych pojazdach jeżeli nie ma możliwości ich wyprzedzenia czy wymijania. Droga do szkoły nie będzie taka łatwa gdyż pełno jest wyboi i dziur, które musimy ominąć. Musisz uważać aby nie doprowadzić do wywrotki naszego pojazdu, sterujemy w nim strzałkami.


Diego jazda samochodem

Ocena gry

W tej grze poruszamy się wraz z diego specjalnym terenowym samochodem, który posiada napęd 4x4. Pokonaj kilka plansz przygotowanych przez Ciebie uważaj aby nie doprowadzić do wywrotki tego pojazdu. Sterujemy strzałkami.Mountain Hill

Ocena gry

Wyzwanie dla Ciebie już czeka. Postaraj się dojechać na sam szczyt góry. Po drodze zbieramy monety i omijamy przeróżne przeszkody. Samochód możemy naprawiać jak i też rozbudowywać za zarobione przez Nas pieniądze. Sterujemy samochodem strzałkami, X - używamy turbo.


Przewożenie towaru

Ocena gry

W tej grze będziemy jeździć ciężarówką. Nasze zadanie będzie polegało na przewozie materiału z punktu a do punktu b. Sterujemy strzałkami. Powodzenia!


Zimowy Monstertruck

Ocena gry

W tej będziemy jeździć ciężarówkami Monster Truck. Niestety warunki są bardzo ciężkie ponieważ jest zima. Mamy do przejścia wiele etapów. Gramy strzałkami.


Jazda autem

Ocena gry

Jazda autem terenowym czeka na Was w tej fajnej gierce online. Na samym początku nasz pojazd jest wolny jednak za zarobione pieniądze możemy go umacniać. Kupić więcej paliwa jak i też polepszyć silnik i wiele innych rzeczy.


Monster Truck Demolka

Ocena gry

Będziemy w tej grze wielkim samochodem czyli tak zwanym monster truck demolować inne pojazdy spotkane na naszej drodze. Będzie to najlepsza demolka w jaką graliście. Sterujemy pojazdem wykorzystując w tym celu tutaj strzałki do zabawy.


Monster Truck Jam

Ocena gry

Jeżeli lubisz duże samochody to w tej grze wyścigi ciężarówek będzie doskonała okazja aby właśnie takim pojazdem się przejechać. Będą to duże pojazdy które nazywane są monster truckiem, sterujemy nim strzałkami i zbieramy po drodze bonusy.


Gra napęd 4x4 Monster

Ocena gry

Duży pojazd z napędem 4x4 koła jest już do Twojej dyspozycji i to właśnie nim będziemy jechać po różnych trasach, oczywiście na nich będą poustawiane przeróżne przeszkody jakie na Ciebie zostały przygotowane. Sterowanie odbywa się strzałkami.


Mini Monster Challenge

Ocena gry

Kolejna jazda olbrzymim samochodem czeka na gracza w tej grze. Przeniesiemy się na ciekawy teren gdzie będziemy skakać i doskonale się bawić. Sterowanie to strzałki, 1-5 zmiana biegów oraz E i Q.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Monster Truck
 • Demolka Monster Truck

  Demolka Monster Truck

  Oglądana: 8712 ocena: 0.00

 • Diego jazda samochodem

  Diego jazda samochodem

  Oglądana: 4976 ocena: 0.00

 • Monster Truck Niszczarka

  Monster Truck Niszczarka

  Oglądana: 4014 ocena: 0.00

 • Monster Truck Jam

  Monster Truck Jam

  Oglądana: 3516 ocena: 0.00

 • Mini Monster Truck

  Mini Monster Truck

  Oglądana: 3430 ocena: 0.00

 • Gra monster traki

  Gra monster traki

  Oglądana: 2957 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie