Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe darmowe gry online Monster Truck 16 gier

Mountain Hill

Ocena gry

Wyzwanie dla Ciebie już czeka. Postaraj się dojechać na sam szczyt góry. Po drodze zbieramy monety i omijamy przeróżne przeszkody. Samochód możemy naprawiać jak i też rozbudowywać za zarobione przez Nas pieniądze. Sterujemy samochodem strzałkami, X - używamy turbo.


Przewożenie towaru

Ocena gry

W tej grze będziemy jeździć ciężarówką. Nasze zadanie będzie polegało na przewozie materiału z punktu a do punktu b. Sterujemy strzałkami. Powodzenia!


Zimowy Monstertruck

Ocena gry

W tej będziemy jeździć ciężarówkami Monster Truck. Niestety warunki są bardzo ciężkie ponieważ jest zima. Mamy do przejścia wiele etapów. Gramy strzałkami.


Jazda autem

Ocena gry

Jazda autem terenowym czeka na Was w tej fajnej gierce online. Na samym początku nasz pojazd jest wolny jednak za zarobione pieniądze możemy go umacniać. Kupić więcej paliwa jak i też polepszyć silnik i wiele innych rzeczy.Monster Truck Demolka

Ocena gry

Będziemy w tej grze wielkim samochodem czyli tak zwanym monster truck demolować inne pojazdy spotkane na naszej drodze. Będzie to najlepsza demolka w jaką graliście. Sterujemy pojazdem wykorzystując w tym celu tutaj strzałki do zabawy.


Monster Truck Jam

Ocena gry

Jeżeli lubisz duże samochody to w tej grze będzie doskonała okazja aby właśnie takim pojazdem się przejechać. Będą to duże pojazdy które nazywane są monster truckiem, sterujemy nim strzałkami i zbieramy po drodze bonusy.


Gra napęd 4x4 Monster

Ocena gry

Duży pojazd z napędem 4x4 koła jest już do Twojej dyspozycji i to właśnie nim będziemy jechać po różnych trasach, oczywiście na nich będą poustawiane przeróżne przeszkody jakie na Ciebie zostały przygotowane. Sterowanie odbywa się strzałkami.


Mini Monster Challenge

Ocena gry

Kolejna jazda olbrzymim samochodem czeka na gracza w tej grze. Przeniesiemy się na ciekawy teren gdzie będziemy skakać i doskonale się bawić. Sterowanie to strzałki, 1-5 zmiana biegów oraz E i Q.


Monster Truck Trials

Ocena gry

Kolejna gra z Monster Truck tym razem dla chłopców. Zasiadamy za kierownicą tego dużego pojazdu z olbrzymimi kołami. Będziemy zajmowali się skakaniem tym pojazdem postaraj się skoczyć na jak najwyższą odległość.


Gra Monster Jam

Ocena gry

Bierzemy udział w zawodach o nazwie Monster Jam gzie jedyną zasadą jest zniszczyć wszystko co stanie na naszej drodze. Za zniszczone przedmioty dostajemy punkty, należy zebrać ich określoną liczbę aby móc przejść do kolejnych plansz.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Monster Truck
 • Demolka Monster Truck

  Demolka Monster Truck

  Oglądana: 3469 ocena: 0.00

 • Monster Truck Niszczarka

  Monster Truck Niszczarka

  Oglądana: 2031 ocena: 0.00

 • Monster Truck Jam

  Monster Truck Jam

  Oglądana: 1665 ocena: 0.00

 • Jazda autem

  Jazda autem

  Oglądana: 1476 ocena: 10.00

 • Gra monster traki

  Gra monster traki

  Oglądana: 1165 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie