Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Planeta darmowe gry online Morze 16 gier

Bitwa morska piratów

Ocena gry

Dwa statki pirackie staj naprzeciwko siebie i zaczyna się regularna bitwa podczas której strzelamy do siebie z armat. Wygrywa ten statek który jako pierwszy pokona wroga i go zatopi. Sterujemy w wykorzystaniem myszki, dużo plansz czeka na Was.


Island Cruisin

Ocena gry

Wybierasz jedną z trzech postaci, każdy z nich ma inne parametry. Wybierz ten który Ci najlepiej pasuje i to nim graj. Ścigaj się po dziewiczej wyspie i pokonuj rywali. Sterowanie to oczywiście strzałki, dotrzyj do mety jako pierwszy.


Ratowanie rozbitków

Ocena gry

Obok bezludnej wyspy rozbił się statek dużo osób znalazło się poza jego burtą, musimy ich uratować. W dodatku pływają tutaj rekiny, co jest dodatkowym niebezpieczeństwem dla nich. Steruj strzałkami statków i wciągnij na pokład wszystkich ludzi.


New York Shark

Ocena gry

Tym razem ten niebezpieczny drapieżnik grasuje w mieście Nowy York to tutaj będziemy niszczyć wszystko co stanie nam na drodze i zjadać ludzi jacy wpadną do wody, Sterowanie to strzałki oraz A i Ctrl. Nie daj się schwytać.Gra życie na wyspie 3 online

Ocena gry

W tej grze przenosimy się na wyspie na której będziemy żyli. To właśnie tam wykonujemy różne rzeczy jak praca czy też zabawa. Oryginalna nazwa tej gry to: Island Tribe 3, do grania wykorzystujemy tutaj myszkę. Zobacz jak rozwinie się Twoja posiadłość na wyspie jak i też Ty. W grze znajdziemy dużo więcej szczegółów jak należy grać.


Gra ropa naftowa online

Ocena gry

Zajmujemy się wydobywaniem ropy naftowej na morzu. Zadaniem naszym jest to aby baryłka z ropą trafiła do swojego miejsce przeznaczonego strzałką. Układaj kule tak aby zrobić drogę do ropy.


Ubieranka w morzu

Ocena gry

Czeka na Ciebie morze w którym znajduje się dziewczyna syrenka jaką będziemy mogli ubierać w poszczególne przedmioty. Obok niej znajdują się także inne przedmioty jaką te morze będzie zdobić. Wykorzystujemy myszkę.


Przygoda nad morzem

Ocena gry

Wybieramy się nad brzeg morza gdzie będziemy się bawić razem z pieskiem. Przeskakiwać będziemy przeróżne przeszkody i będziemy zbierać przeróżne przedmioty. Poruszamy się na deskorolce, przeskakujemy przeszkody.


Gra Ocal konika morskiego

Ocena gry

W grze z lego wcielasz się w postać beztroskiego konika morskiego, który został zaatakowany przez niebezpiecznych wrogów. Musisz wyjść cało z tej opresji, strzelaj w nieprzyjaciół! Zniszcz ich!


Morskie Zawody na wyspie

Ocena gry

Mieszkańcy wyspy uwielbiają wszelakie morskie zawody. Twoim zadaniem jest pokonanie określonej trasy zawodów oraz zdobycie przy tym jak największej ilości punktów. Postaraj się zdobyć ich jak najwięcej. Sterowanie: strzałki i spacja.


Łowienie ryb na pełnym morzu

Ocena gry

Na pełnym morzu znajduje się na dnie naprawdę wiele ryb. Niestety, srodowisko to jest także bardzo zanieczyszczone. Twoim zadaniem jest złowienie jak największej ilości ryb. Przy tym musisz uważać, aby nie wyciągać śmieci.


Porządkowanie kolorowych kul

Ocena gry

Na tym jeziorze panuje taka zasada, że zazwyczaj na połowie wydzielonego terenu znajdują się czerwone kulki, a po drugiej stronie niebieskie. Niestety, doszło do pewnego chaosu, który tylko ty możesz naprawić. Twoim zadaniem jest zorganizować kule tak, aby znów po jednej stronie były kule jednego koloru, po drugiej innego. Podołasz temu wyzwaniu?


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Morze
 • Bitwa morska piratów

  Bitwa morska piratów

  Oglądana: 2007 ocena: 0.00

 • Mistrz klawiatury

  Mistrz klawiatury

  Oglądana: 1887 ocena: 0.00

 • Kot łowiący ryby

  Kot łowiący ryby

  Oglądana: 1773 ocena: 0.00

 • Przygoda nad morzem

  Przygoda nad morzem

  Oglądana: 1603 ocena: 0.00

 • Ratowanie rozbitków

  Ratowanie rozbitków

  Oglądana: 1487 ocena: 0.00

 • New York Shark

  New York Shark

  Oglądana: 1450 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie