Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Statki darmowe gry online Motorówki 11 gier

Gra pływanie motorówka

Ocena gry

Będziemy tutaj pływać motorówką jednak będziecie to robić ostrożnie gdyż w innym przypadku będzie łatwo o kolizje. Naszym zadaniem będzie tutaj zaparkowanie we wskazanym miejscu przez strzałkę motorówkę, sterując strzałkami.


Wyścigi motorówek

Ocena gry

Czekają na Ciebie wspaniałe zmagania za sterami super szybkich łodzi jakimi są motorówki. To nimi będziemy pokonywać przeróżne plansze ścigając się z innymi zawodnikami na torach. Do sterowani używamy strzałek, Spacja to Nitro.


Parkowanie motorówek

Ocena gry

Pracujemy w jednej z przystani w Monaco gdzie będziemy zajmować się parkowanie motorów. Nie będzie to jednak takie łatwe gdyż już sporo motorówek jest zaparkowanych w przystani i będziemy musieli manewrować i się trochę namęczyć aby ją zaparkować.


Kierowca motorówki

Ocena gry

Sprawdź, czy sterowanie motorówka, to coś, do czego masz smykałkę! Pokonaj wyznaczoną trasę w jak najkrótszym czasie, zbieraj po drodze pudełka z gwiazdką oraz przejeżdżaj między słupkami, za co dostaniesz dodatkowe punkty. Do kolejnego etapu będziesz mógł przejść po zdobyciu 500. punktów.Prowadzenie łodzi do celu

Ocena gry

Przed Tobą ważne zadanie. Musisz zaprowadzić łódź do miejsca w porcie, na którym powinna być umocowana. Uważaj na przeszkody, które czekają na Ciebie podczas pokonywania trasy. Jeżeli dojdzie do wypadku, Twoja łódź zatonie. Staraj się zrobić to jak najszybciej, na wykonanie zadania masz określoną ilość czasu.


Tom i Jerry:przygoda na nartach wodnych

Ocena gry

Przenieś się w świat Toma i Jerrego i przeżyj wraz z nimi szaloną przygodę na nartach wodnych. W grze sterujesz postacią Jerrego. Pokonaj wyznaczoną trasę na nartach wodnych, wykonuj przy tym triki, aby pokonać przeszkody.


Zawody szopów motorówkami

Ocena gry

Szopy uwielbiają ścigać się motorówkami. Doprowadź swojego zwierzaka do zwycięstwa. Postaraj się omijać przeszkody, które staną na Twojej drodze. Musisz dopłynąć do mety jako pierwszy!


SpongeBob parkuje motorówkę

Ocena gry

Spongebob uwielbia rejsy swoją motorówką. Po skończonej przejażdżce musi jednak odstawić swoją maszynę w określone miejsce. Pomóż mu zaparkować motorówkę na właściwym miejscu.


Przygoda na motorówce

Ocena gry

Uwielbiasz sporty wodne. Z tego powodu kupiłeś sobie wspaniałą motorówkę. Siądź za sterami i wypełnij 10 różnych misji na wodach całego oceanu. Postaraj się robić to szybko i sprawnie.


Akcja ratunkowa: ocal ryby

Ocena gry

Ten pingwin jest bardzo odpowiedzialny. Dba o swoje terytorium i mieszkańców jego lądu. Tym razem musi uratować ryby przed niebezpieczeństwem. Siądź za sterami motorówki, zbieraj po drodze narzędzia, które mogą okazać się przydatne w akcji ratunkowej. Musisz być uważny, osiągnij cel gry, a przy okazji unikaj bomb oraz innych przeszkód!


Pizzerman

Ocena gry

Jesteś pracownikiem jednej z najlepszej pizzerii w mieście. Musisz dostarczać zamówione posiłki swoim klientom jak najszybciej tylko potrafisz. Do swoich klientów dojeżdżasz motorówką. Postaraj się dotrzeć na czas!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Motorówki
 • Kierowca motorówki

  Kierowca motorówki

  Oglądana: 3855 ocena: 0.00

 • Gra pływanie motorówka

  Gra pływanie motorówka

  Oglądana: 2339 ocena: 0.00

 • Przygoda na motorówce

  Przygoda na motorówce

  Oglądana: 1933 ocena: 0.00

 • SpongeBob parkuje motorówkę

  SpongeBob parkuje motorówkę

  Oglądana: 1277 ocena: 0.00

 • Pizzerman

  Pizzerman

  Oglądana: 1277 ocena: 0.00

 • Wyścigi motorówek

  Wyścigi motorówek

  Oglądana: 1187 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie