Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Muzyczne 26 gier

Bibi Blocksberg mała czarodziejka

Ocena gry

Muzyczna zapamiętywanka czeka na graczy którzy chcę pograć wraz z małą czarodziejką z tej gierki. Naszym zdaniem będzie tutaj naśladowanie dźwięków.


Piosenkarka Violetta

Ocena gry

W tej grze będziemy musieli rozpoznawać dźwięki i zgadywać je w odpowiedni sposób podany w tej gierce online. Do szukania wykorzystujemy myszkę. Kolejne gierki już niebawem czekają na Was.


Muzyczna zapamiętywanka

Ocena gry

Jest to gra związana z muzyką w której będziemy musieli naśladować dźwięki. Świnka Peppa będzie klikać na odpowienie nutki a my potem musimy zrobić dokładnie to samo klikając myszką w te same nuty na planszy.


Tańczący kot w butach

Ocena gry

Wybierz Kitty lub Puss następnie masz możliwość przystąpienia do gry w pojedynku tanecznym. Naszym zadaniem będzie naśladowanie ruchów przeciwnika. Na dole pokazują nam się strzałki które potem musimy naśladować.Tańcz z Tazem

Ocena gry

Nasza postać z bajki Disneya jest także perfekcyjnym tancerzem zobacz jak Sobie poradzisz wciskając w odpowiednich momentach cyferki od 1 do 9. Kilka plansz macie do pokonania.


Konkurs na Maszynie Tańca

Ocena gry

Przed Tobą Konkurs na Maszynie Tańca. próbowałeś już kiedyś sił w takich rozgrywkach? Musisz wykonywać ruchy zgodne z instrukcją i wskazówkami. W tym celu wciskaj na klawiaturze odpowiednie strzałki. Jeżeli będziesz uważny na pewno wygrasz ten konkurs!


Nauka tańca

Ocena gry

Witaj w Akademii Tańca! W tej grze musisz postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie, w ten sposób możesz nauczyć się tańczyć jak zawodowiec! Twoim zadaniem jest wciskanie klawiszy strzałek w kolejności odpowiadającej sekwencji na ekranie.


Gra Dance Machine Show

Ocena gry

Przed Tobą kolejna gra z serii Dance Machine i kolejne trudne związane z nią wyzwania! Twoim zadaniem jest wciskanie sekwencji strzałek w kolejności, jaka jest pokazana na ekranie. Postaraj się być nieomylny i popełniać jak najmniej błędów!


Małpka Jungle Jiggy tańczy

Ocena gry

Szalona Małpka Jungle Jiggy uwielbia tańczyć! Tym razem wzięła udział w konkursie tańca, który koniecznie chce wygrać! Musisz jej w tym pomóc! Aby to zrobić musisz wciskać w odpowiedniej kolejności klawisze strzałek. Uważaj, abyś nie pomylił kroków!


Nauka gry na elektronicznym pianinie

Ocena gry

Wspaniała zabawa dla wszystkich miłośników muzyki. Dzięki tej grze możesz nauczyć się odgrywac kilka prostych melodii. Zagraj na elektronicznym pianinie i nabądź nowe umiejętności!


Gra Lekcja muzyki

Ocena gry

Dzięki tej grze podszkolisz swoją znajomość nut oraz umiejętność odgrywania rozmaitych sekwencji dźwiękowych. Ta gra to wspaniała zabawa dla wszystkich miłośników dobrej muzyki. Powodzenia!


Nauka gry na fortepianie z małym pieskiem

Ocena gry

Przed Tobą dość ciekawa wersja nauki gry na fortepianie. Powtarzaj ruchy pieska, a odtworzysz genialną melodię, dzięki której wszyscy słuchacze padną z wrażenia!


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Muzyczne
 • Muzyczna zapamiętywanka

  Muzyczna zapamiętywanka

  Oglądana: 30272 ocena: 0.00

 • Nauka gry na elektronicznym pianinie

  Nauka gry na elektronicznym pianinie

  Oglądana: 7189 ocena: 0.00

 • Gra Lekcja muzyki

  Gra Lekcja muzyki

  Oglądana: 5404 ocena: 0.00

 • Piosenkarka Violetta

  Piosenkarka Violetta

  Oglądana: 3969 ocena: 0.00

 • Koncert Zespołu Freestyle

  Koncert Zespołu Freestyle

  Oglądana: 3748 ocena: 0.00

 • Nauka tańca

  Nauka tańca

  Oglądana: 3252 ocena: 1.00

REKLAMA GOOGLE
cookie