Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Wędkarskie darmowe gry online Myśliwskie 8 gier

Myśliwska przygoda strzelecka

Ocena gry

Gra jaką pamiętacie na pewno z pegazusa. Teraz macie możliwość zagrania w nią na naszej stronie grajnik.pl. Na początku puszczamy w krzaki psa, który pomoże nam wygonić ukryte się w nich kaczki. Postaraj się strzelać celnie.


Gra myśliwy na plowaniu

Ocena gry

Zbliża się sezon na kaczki to właśnie my będziemy mieli do pokonania ponad 20 sezonów w których musimy ustrzelić określoną liczbę kaczek z dubeltówki. Jednak jeżeli oddasz do nich strzał reszta się płoszy dlatego musisz wykazać się refleksem. W każdej z plansz musimy zestrzelić określoną liczbę kaczek.


Strzelanie do kaczek z łodzi

Ocena gry

Wybieramy się na nietypowe polowanie. Znajdujemy się na łódce z której będziemy oddawać strzały do kaczek, przynosić je nam będzie nasz dzielny piesek. kaczki te potrafią Cie zaatakować, zbieramy też spadające do wody skrzynki z amunicją za pomocą strzału do nich.


Polowanie na kaczki w locie

Ocena gry

Tym razem wcielamy się rolę myśliwego, który jest doskonałym łowcą. Tym razem jego zadaniem będzie strzelanie do kaczek. Postaraj się podczas niego zestrzelić ich jak największą ilość. Masz ograniczoną liczbę strzałów. Sterowanie to: myszka.Gra polowanie na dziki online

Ocena gry

Dzika nie tak łatwo jest ustrzelić jak zobaczysz w tej grze, będziemy właśnie z dubeltówki strzelać do tych zwierząt. Za każde trafione otrzymujemy punkty, które pozwolą nam awansować do kolejnych rund tej rozgrywki. Sterowanie to myszka. Wciel się w myśliwego i zostań łowcą.


Eliminacja złośliwych stworków

Ocena gry

Musisz zniszczyć te małe złośliwe zielone stworki! Poluj na nie, postaraj się wyeliminowac je wszystkie z tej gry!


Polowanie w lesie

Ocena gry

Jako myśliwy uwielbiasz polowanie. Wybierz się razem z bohaterem gry do lasu i postaraj się złowić jak najwięcej zwierzyny!


Polowanie dzikiego kota

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać rysia, dzikiego kota, który , aby przeżyć musi zapolować sobie na pożywienie. Wybrałeś się na polowanie na zwierzęta. Upoluj ich jak najwięcej. Uwaga! masz na to określoną ilość czasu. Sterowanie: strzałki, spacja.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Myśliwskie
 • Polowanie w lesie

  Polowanie w lesie

  Oglądana: 3057 ocena: 0.00

 • Eliminacja złośliwych stworków

  Eliminacja złośliwych stworków

  Oglądana: 1544 ocena: 0.00

 • Polowanie dzikiego kota

  Polowanie dzikiego kota

  Oglądana: 864 ocena: 0.00

 • Gra myśliwy na plowaniu

  Gra myśliwy na plowaniu

  Oglądana: 748 ocena: 0.00

 • Gra polowanie na dziki online

  Gra polowanie na dziki online

  Oglądana: 557 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie