Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Disneya darmowe gry online Myszka Miki 27 gier

Mickey Snowboard

Ocena gry

Bardzo szybki zjazd z dużej góry na snowboardzie jest na Ciebie gotowy. Jednak droga w dół jest pełna różnego rodzaju niebezpieczeństw jakimi są przeszkody znajdujące się na trasie, omijamy ich i sterujemy myszką.


Mickey Mouse Club Coloring

Ocena gry

Kilka postaci z bajki disneya na Was czeka i są one gotowe do kolorowania. Po lewej stronie mamy kredki z których wybieramy kolory i malujemy nasz obrazek na stronie. Zabawa na pewno będzie ciekawa.


Mickey Mouse literki

Ocena gry

Na tym obrazku ukryte są różnego rodzaju literki jakie musimy odszukać. Mamy na to ograniczony czas. Im szybciej tego dokonasz tym lepiej dla Ciebie i większą liczbę punktów możesz uzyskać.


Mickey Mouse Rescuer

Ocena gry

Tym razem z pomocą głowy zajmiemy się podbijaniem piłki, postaraj się zrobić to jak najdłużej za co otrzymasz określoną liczbę punktów, którą możesz zapisać w komentarzach.Mickey Mouse - Spot The Difference

Ocena gry

Wydawać by się mogło, że są te obrazki takie same jednak różnią się kilkoma szczegółami, którymi to te obrazki się różnią i to właśnie Wy macie je odszukać i wskazać.


Mickey Mouse Math

Ocena gry

Jeżeli chcesz zobaczyć jak to się uczy w tej grze matematyki to doskonała okazja czeka na Ciebie. Zobacz jakie wyniki będą na tablicy i jak to będzie wyglądać.


Myszka Miki lunatykuje

Ocena gry

W tej grze nasza postać lunatykuje, czy trafi do swojego łóżka to zależy wyłącznie do Ciebie. To właśnie TY budujesz dla Myszki Miki drogę po której to w tej grze będzie się ona poruszać. Ustawiamy w odpowiedni sposób strzałki po których to nasza postać będzie się poruszać.


Myszka miki jazda samochodem

Ocena gry

Kolejna gra gdzie czeka na nas jazda samochodem. W tej grze w naszym pojeździe siedzi nie kto inny jak sama Myszka Miki, która będzie prowadziła pojazd wraz ze swoimi znajomymi i będzie chciała w jak najkrótszym czasie dojechać do mety i zająć pierwsze miejsce w tym wyścigu. Do wyboru mamy kilkanaście różnego rodzaju pojazdów przygotowanych dla Was. Możemy mu też nadać kolor z pomocą farby. Przesuwając myszkę do przodu jedziemy szybciej, do tyłu wolniej. Klikając na nią wyciąga się duża dłoń, która na trasie łapie różnego rodzaju przedmioty.


Myszki Miki cymbergaj

Ocena gry

Jeżeli po raz pierwszy gracie w cymbergraja to zasady są następujące. Odbijamy krążkiem w taki sposób aby wpadł do bramki za taką akcję otrzymujemy punkt. W tej grze gra się na określoną liczbę punktów lub też na czas w którym wygrywa ta osoba, która w danym czasie uzbierała większą liczbę bramek. Do wyboru mamy kilka postaci jak Myszka Miki, Min Mouse, Pluto czy też Kaczor Donald i Goofie. Gramy z pomocą myszki.


Myszka Miki budowanie zjeżdżalni

Ocena gry

Mickey Mouse chce zbudować dużą zjeżdżalnie po której będzie można transportować kości dla pieska pluto, który tylko na to czeka aby było to możliwe musisz zostać konstruktorem, który buduje z rur specjalną do tego skonstruowaną zjeżdżalnie. Elementy mamy po prawej stronie z pomocą myszki, których ją będziemy budowali.


Gra Myszka miki bitwa na poduszki

Ocena gry

Bitwa na poduszki inne gadżety już na Was czeka w wersji online do pogrania dla dziewczyny i chłopaka na stronie grajnik.pl. Na samym początku wybieramy liczbę graczy. Możemy zagrać samemu z komputerem lub w 2, 3 osoby. Wybierz jedną z trzech opcji i przejdź dalej. Kolejny krok to wybór postaci jaką chcemy zagrać. Tutaj również mamy trzy do wyboru: Myszką Miki, Kaczora Donalda czy Goofiego. Kolejny etap to wybór scenerii gdzie toczyć się będzie walka na poduszki. Oprócz poduszek mamy także inne przedmioty do walki pokazane w ikonkach na dole ekranu gierki. Możemy zebrać także bonusy znajdujące się w spadających skrzyniach. Sterujemy myszką, wybierając moc i kąt strzału.


Gra myszka miki jedzie autem

Ocena gry

Mickey Mouse uwielbia jeździć samochodem w tej grze to właśnie pokaże. Czeka na nas wiele różnego rodzaju tras z różnymi stopniami trudności. Sterowanie to strzałki i spacja jako turbo. Wystarczy wybrać jedną z trzech tras na jakich chcesz się ścigać i możesz zmierzyć się z innymi rywalami, którzy na Ciebie czekają w grze online


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Myszka Miki
 • Poduszkowa wojna z Disney\'em

  Poduszkowa wojna z Disney\'em

  Oglądana: 9501 ocena: 0.00

 • Myszk Miki i Pluto

  Myszk Miki i Pluto

  Oglądana: 6072 ocena: 0.00

 • Ukryte liczby w świecie Disneya

  Ukryte liczby w świecie Disneya

  Oglądana: 4166 ocena: 0.00

 • Piłka nożna z Myszką Miki

  Piłka nożna z Myszką Miki

  Oglądana: 3893 ocena: 0.00

 • Nakarm głodnego psa Myszki Miki

  Nakarm głodnego psa Myszki Miki

  Oglądana: 3378 ocena: 1.00

 • Myszka Miki Gotowanie online

  Myszka Miki Gotowanie online

  Oglądana: 2701 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie