Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Na 2 osoby 79 gier

Gra podzielony ekran dla 2 graczy na 1PC

Ocena gry

Ciekawa gierka o oryginalnej nazwie Woobies Breaking w której to mamy zastosowany podział ekranu po jednej stronie jesteś Ty a po drugiej dwój przeciwnik. Gra dostępna oczywiście na naszej stronie do zagrania w wersji online. Sterowanie to strzałki oraz W,A,S,D. Strzelaj pluszakami i baw się doskonale podczas tego. Pamiętaj aby były takie sam dzięki temu zbierasz punkty.


Bubble sasher na dwóch

Ocena gry

Do wyboru mamy opcję grania ze znajomym na jednym kompie. Zależy to oczywiście od Was tutaj w grze strzelamy do latających kulek. Gdy je tylko trafimy rozpadają się na kilka mniejszych. Dzięki temu możemy je zniszczyć do końca. Dokładna instrukcja już na Was czeka.


Watergirl Fireboy Adventure 2 - na dwie osoby

Ocena gry

Kolejna część przygód gdzie poruszamy się dwiema postaciami będzie to oczywiście woda jak i też ogień. Tym razem zupełnie nowa część tej gierki an Was czeka. Tutaj będziemy tymi postaciami strzelać do latających wrogów. Poruszamy się gracz 1: strzałki , strzałką w dół strzelamy w górę skaczemy. Gracz 2: A, S,D,W.


Head Action Soccer

Ocena gry

Chwilkę czekamy do załadowania Head Action Soccer potem już tylko klikamy Play i możemy się cieszyć rozgrywką. Do wyboru mamy kilka trybów gry jak trening, mistrzostwa, 2 osoby, liga czy pojedyncze spotkania.Head Action Soccer

Ocena gry

Chwilkę czekamy do załadowania Head Action Soccer potem już tylko klikamy Play i możemy się cieszyć rozgrywką. Do wyboru mamy kilka trybów gry jak trening, mistrzostwa, 2 osoby, liga czy pojedyncze spotkania.


Piłka nożna granie głowami

Ocena gry

To są super mistrzostwa świata jak i też mistrzostwa europy czyli Euro dla graczy tylko w wydaniu zwierzątek. To właśnie nimi tutaj gramy i wybieramy jedną z kilku drużyn, którymi chcemy zagrać. Wybór pozostawiamy całkowicie Wam.


Piłkarska gra głowami dla dwóch graczy

Ocena gry

Gra w której będziemy mieli możliwość zagrania całego sezonu w piłkę nożną w najlepszym wydaniu. Wybieramy jedną z kilkunastu dostępnych drużyn i przystępujemy do rozgrywki mamy tryb multiplayera jak i też pojedynczego gracza do wyboru.


Panda i Eggs

Ocena gry

Misie panda postanowiły zrobić sobie niecodzienny pojedynek. Zagrać w siatkówkę przy pomocy jajek, dlatego jeżeli tylko popełnisz jeden błąd to może być z Tobą nie ciekawie. Śmieszna gierka już na Ciebie czeka online z opcją gry na 2 osoby.


Gra w koszykówkę dla 2 graczy

Ocena gry

Prosta gra w której mamy możliwość zagrania w pojedynku z komputerem jak i też oczywiście to co lubimy najbardziej czyli rywalizacja jeden na jednego. Wybór pozostawiamy wyłącznie Wam. Gramy W,A,S,D oraz strzałki.


The King of Fighters

Ocena gry

Bitwy w wyjątkowym stylu tekken czekają na Ciebie jeżeli zdecydujesz się zagrać w tą gierkę. Klikamy na start i cieszymy się rozgrywką. W grze mamy pokazane klawisze jakimi mamy grać i jakimi zadajemy różne ciosy w kombinacjach.


Bomber Clash

Ocena gry

Wybierz granie w trybie multiplayer gdzie jeden gracz gra: strzałki oraz H do podkładania bomby , gracz drugi to: W,A,S,D i L. Do wyboru mamy także jeden z trzech poziomów trudności: łatwy, średni i trudny.


Bomb it 4

Ocena gry

Kolejna część już 4 z bombami w roli głównej. Mamy kilka trybów do wyboru. Pierwszym z nich jest pokonanie wszystkich wrogów, drugi to natomiast zbieranie monet, bijatyka i tajemnicza etykietka. Wybierz ten który Ci się najlepiej spodobał.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »

Popularne gry

 • Na 2 osoby
 • Bitwa kolorów

  Bitwa kolorów

  Oglądana: 11456 ocena: 10.00

 • Gra logiczna: Monopoly łamigłówka

  Gra logiczna: Monopoly łamigłówka

  Oglądana: 9159 ocena: 10.00

 • Walka w stylu Capoeira

  Walka w stylu Capoeira

  Oglądana: 7016 ocena: 0.00

 • Szczelanki na 2 osoby

  Szczelanki na 2 osoby

  Oglądana: 6920 ocena: 0.00

 • Badminton na 2 osoby

  Badminton na 2 osoby

  Oglądana: 6247 ocena: 0.00

 • Ośmiornice i siatka

  Ośmiornice i siatka

  Oglądana: 6199 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie