Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Na 2 osoby 44 gier

Walki kosmitów na ringu

Ocena gry

Tym razem będziemy walczyć na ringu nietypowymi postaciami. Zobaczcie sami kto tutaj będzie walczył. Gracz 1:A,D, S i G gra. Gracz 2: strzałki oraz L. Pokonaj przeciwniku i wygraj wszystkie z pojedynków jakie dla Ciebie zostały przygotowane.


Devil On Target

Ocena gry

W tej grze mamy możliwość zagrania na wiele osób. Gra jeżeli chodzi o grafikę jest prosta, po prostu odbijamy diabełki od trampoliny i gdy jest w odpowiednim miejscu klikamy myszką lub spacją. Grać możemy na większą ilość graczy.


Walki na arenie na 2 osoby

Ocena gry

Będziemy tutaj walczyć na specjalnie skonstruowanej arenie gdzie zmierzą się dzielni wojownicy. Będą to różnego rodzaju style walki. Po wyborze jednego lub dwóch graczy przystępujemy do pojedynków w których tylko jedna osoba może wygrać. Player 1: W,A,S,D oraz do walki: T,Y,U. Player 2: strzałki orz 4,5,6.


Szczelanki na 2 osoby

Ocena gry

Sam decydujesz czy grasz samemu czy też na dwie osoby Gry już wybierzesz ilość graczy przystępujemy do zabawy gdzie sczelamy do wrogów i niszczymy powietrzne statki i działa oraz pociski wrogów. W grze znajdziemy dokładną instrukcję czym należy zagrać.Fight Flash

Ocena gry

Bijatyka która toczy się w mieście jest do pogrania dla dwóch zawodników. Każdy z Was ma możliwość wyboru swojego zawodnika, którym to będziemy walczyć. Zawodnik 1: A,S,F,G, H oraz J/O. Gracz 2: strzałki oraz P i L.


Odbijanie piłeczek przez siatkę

Ocena gry

Gra dla jednego lub dwóch graczy wybór oczywiście zostawiamy dla Was. W tej grze będziemy grać w nietypową siatkę gdzie piłkę będziemy przebijali głową. Wybierz jedną z postaci i zagraj. Gracz 1: strzałki, gracz 2: A, D i W.


Odbijanie piłki z misiami

Ocena gry

Zagramy w tej grze razem z misiami, staną one po dwóch stronach siatki i będą przebijać piłkę. Wygra ten miś, który robi to w najlepszy sposób. Mamy możliwość zagrania na 1 lub 2 osoby. Gracz 1: strzałki, gracz 2 W,A,D.


Knock Out

Ocena gry

W tej grze mamy możliwość gry multiplayer. Każdy z graczy ma wytłumaczone jak sterować. Chodzi o to by pokonać przeciwnika ciosami. Pokaż że jesteś najlepszy. Powodzenia!


Nowoczesne czołgi

Ocena gry

W tej grze będziemy jeździć czołgami i strzelać do przeciwnika. Możemy grać sami lub z kolegą. Do wyboru mamy wiele plansz. W grze znajduję się instrukcja.


Nurkowanie w oceanie ze Spongebobem

Ocena gry

Wybieramy się ze Spongebobem na nurkowanie w oceanie gdzie czeka na nas wspaniała zabawa pełna przygód. Możliwość grania na 1 lub 2 osoby. Gramy strzałki lub W,A,S,D. Mamy do wyboru jedną z trzech postaci. Zbieraj na monety i uważaj na różne niebezpieczeństwa na Waszej drodze.


« poprzednia 1 2 3 4 5 następna »

Popularne gry

 • Na 2 osoby
 • Bitwa kolorów

  Bitwa kolorów

  Oglądana: 6169 ocena: 10.00

 • Gra logiczna: Monopoly łamigłówka

  Gra logiczna: Monopoly łamigłówka

  Oglądana: 4667 ocena: 10.00

 • Walka w stylu Capoeira

  Walka w stylu Capoeira

  Oglądana: 3977 ocena: 0.00

 • Ośmiornice i siatka

  Ośmiornice i siatka

  Oglądana: 3598 ocena: 0.00

 • Badminton na 2 osoby

  Badminton na 2 osoby

  Oglądana: 3103 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie
Google+