Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Sportowe darmowe gry online Na lodzie 12 gier

Wyścigi na lodzie 3D

Ocena gry

Do gry wyścigi na lodzie online potrzebujesz strzałki do sterowania. Pokonywać będziemy różnego rodzaju ostre zakręty i uważamy aby na lodzie nie wpaść w poślizg. Mamy specjalne koła na łańcuchach dzięki czemu nasz pojazd nie wypadnie z trasy. Pojedyncze wyścigi na Ciebie czekają jak i też tryb mistrzostw.


Tańczenie na lodzie

Ocena gry

Zabawimy się tutaj w taniec na lodzie z pomocą strzałek którymi to będziemy wykonywali różnego rodzaju figury geometryczne. Zobacz ile punktów uda Ci się nazbierać i jak wykonasz różnego rodzaju taneczne triki w grze dla dziewczyn i dzieci.


Zabawy na lodzie

Ocena gry

Czekają na Was zabawy na lodzie dla dziewczyn, chłopców oraz dzieci. W tej grze mamy możliwość grania na 1 lub 2 osoby, Wybór należy do Was. Po lodzie poruszamy się małymi samochodzikami i wbijamy gole do bramki. Sterowanie podane w grze.


Zawody w łyżwiarstwie figurowym

Ocena gry

Łyżwiarze po udanym występie dostają mnóstwo upominków od swoich fanów. Twoim zadaniem w tej grze jest złapanie jak największej ilosci prezentów. uważaj, bo twój na osiągnięcie tego celu jest ograniczony!Turniej pingwinów w siatkówce na lodzie

Ocena gry

Siatkówka, to jedna z ulubionych dyscyplin sportowych wszystkich pingwinów. Wybierz swoją drużynę i pokonajcie razem swoich przeciwników! Dajcie z siebie naprawdę wszystko! Sterowanie za pomocą myszki.


Światowy turniej w łyżwiarstwie figurowym

Ocena gry

ta bohaterka chciałaby zdobyć tytuł mistrza świata w łyżwiarstwie figurowym. Pomóz jej osiągnąć ten cel. Zakładaj na nogi łyżwy i razem wykonujcie rozmaite piruety! Bądź najlepsza na tych zawodach!


Jazda figurowa mistrzostwa świata gra

Ocena gry

Jeżeli uwielbiasz łyżwiarstwo figurowe, to nie możesz przejść obojętny wobec tej gry. Twoim zadaniem jest jazda na łyżwach i wykonywanie określonych piruetów. Steruj zawodnikiem za pomocą myszki. W odpowiednim momencie musimy poruszać myszkę według instrukcji.


Zimowa przygoda z morsem

Ocena gry

Tym razem czeka cię zimowa przygoda. Twoim zadaniem jest ślizganie się po lodzie razem z... morsem, którego będziesz wystrzeliwać ze specjalnej przygotowanej procy. Postaraj się wystrzelić zwierzaka jak najdalej. Pobij rekord świata!


Przygoda na desce z Diego

Ocena gry

Przeżyj razem z Diego przygodę na desce. Wybierz się z nim na szczyt góry i pokonaj trasę prowadzącą na sam dół. Podczas zjazdu wykonuj odpowiednie triki i skoki. Manewruj myszką i Spacją.


Ekstremalny zjazd na desce snowboardowej

Ocena gry

Wspaniała gra dla wszystkich fanów ekstremalnie szybkiej jazdy na desce snowboardowej. Twoim zadaniem jest pokonanie określonej trasy manewrując między chorągiewkami. Uważaj, żeby żadnej nie ominął, bo otrzymasz punkty karne. Sterujesz myszką. Powodzenia!


Hokej: rzuty karne

Ocena gry

Zostań królem strzelców tego turnieju! Twoim zadaniem jest strzelenie jak największej ilosci bramek. pamiętaj, ze bramkarz jest bardzo sprytny i potrafi złapać nawet najtrudniejsze rzuty. Mimo to postaraj się go przechytrzyć! Musisz z odpowiednią siłą uderzyć krążek aby trafił w światło bramki. Powodzenia!


Hokejowe rozgrywki

Ocena gry

Hokej, to gra bez końca, która potrafi wciągnąć każdego. Wybierz drużynę, którą chcesz reprezentować w dzisiejszych rozgrywkach, a następnie zmierz się w turnieju, w którym możesz zdobyć tytuł mistrza. Myszką kontrolujesz siłę strzału krążka, jak i też to w którą stronę oddasz swój strzał.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Na lodzie
 • Tańczenie na lodzie

  Tańczenie na lodzie

  Oglądana: 3371 ocena: 0.00

 • Jazda figurowa mistrzostwa świata gra

  Jazda figurowa mistrzostwa świata gra

  Oglądana: 2766 ocena: 0.00

 • Ekstremalny zjazd na desce snowboardowej

  Ekstremalny zjazd na desce snowboardowej

  Oglądana: 2045 ocena: 0.00

 • Światowy turniej w łyżwiarstwie figurowym

  Światowy turniej w łyżwiarstwie figurowym

  Oglądana: 1884 ocena: 0.00

 • Wyścigi na lodzie 3D

  Wyścigi na lodzie 3D

  Oglądana: 1581 ocena: 0.00

 • Przygoda na desce z Diego

  Przygoda na desce z Diego

  Oglądana: 1440 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie