Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Symulatory darmowe gry online Naprawa 12 gier

Tuning My Motorcycle

Ocena gry

Czeka na Was motor jest to tak zwany czoper, będziemy mieli możliwość zbudowania go niemal od podstaw. Mamy do tego wszystko czego potrzebujemy w tej gierce. Zmieniać możemy koła jaki też inne elementy a jest ich bardzo dużo, wejdź do gry i zobacz samemu.


Naprawa i składanie broni

Ocena gry

Mamy do wykonania trzy czynności związane z tą bronią. Będzie to składanie, naprawa jak i też czyszczenie tej rozłożonej broni. Poczekaj na załadowanie gry, a następnie kliknij na play aby móc zagrać. Zobacz w jakim czasie uda Ci się złożyć ten pistolet w gierce. Jak widać rozłożony jest na poszczególne elementy. U góry leci czas, Twój wynik możesz zapisać w komentarzach. Posługujemy się do grania myszką.


Naprawa autobusu szkolnego

Ocena gry

Jeżeli chcecie się trochę pobawić w mechanika to ta gra jest doskonałą okazją właśnie do tego. Czeka już na nas popsuty autobus, który to właśnie my musimy doprowadzić do stanu używalności. Postaraj się to zadanie wykonać jak najlepiej. Klikamy na play i rozpoczynamy rozgrywkę, możemy wyłączyć muzykę w grze. Na dole w pasku mamy części do autobusu z których to będziemy go budowali jak i tez naprawiali przeciągaj je tylko myszką. Zobacz efekt końcowy twojej pracy jako mechanika.


Gra hydraulik online

Ocena gry

W tej grze wcielimy się w hydraulika którego zadaniem będzie naprawianie rur. Musimy je jak najszybciej ułożyć, ponieważ w domu pękła rura i z tego powodu wystąpiła wielka awaria. Do układania rur wykorzystujemy myszkę.Gra mechanik samochodowy

Ocena gry

Gra z mechanikiem samochodowym dla dzieci i chłopców. W tej grze do naszego warsztatu co jakiś czas będą przyjeżdżać różnego rodzaju samochody a my będziemy zajmowali się ich naprawianiem jak i też zmianą opon. W ikonkach mamy informacje jakie zadanie będziemy wykonywać przy pomocy myszki.


Gra naprawa samochodu

Ocena gry

W tej grze dostajemy swój własny zakład samochodowy w którym pracujemy między innymi jako mechanik. Będziemy zajmować się naprawianiem samochodów. Do naszych zadań będzie należało także zmiana opon w pojazdach jak i też ich malowanie. Gra w której gramy myszką jest w języku polskim.


Sammie jubiler

Ocena gry

Sammie otworzyła sklep z biżuterią. Pomóż jej go poprowadzić tak, aby przynosił zyski. Obsługuj klientów, realizuj ich zamówienia i ciesz się zdobytymi punktami i pieniędzmi!


Gra Farmer Youda część 2

Ocena gry

To kolejna gra z serii Farmer Youda. Musisz w niej odbudować i uratować wioski, którą zniszczył Big Boss. Powodzenia!


Gra Wybudowanie drogi

Ocena gry

Twoim zadaniem jest budowa drogi w taki sposób, żeby połączyć ze sobą wszystkie farmy, żeby ich właściciele mogli do siebie wpadać w odwiedziny. Wykonasz to zadanie za pomocą myszki. Klikaj na części drogi dzięki czemu sprawisz, że będą mogły zmieniać one swoje kierunki.


Gra Warsztat u Wallace\'go

Ocena gry

Znajdujesz się w warsztacie pełnym wielu przedmiotów, które mogą CI przeszkodzić w pokonaniu wyznaczonej trasy od punktu A do punktu B. Postaraj się dojśc do celu. Po drodze buduj przyrządy z komponentów oraz za pomocą różnych narzędzi. Używaj tylko myszki.


Gra Ukryte przedmioty w warsztacie

Ocena gry

W tym warsztacie zostało ukryte kilka ważnych przedmiotów. Skoncentruj się i postaraj odnaleźć je wszystkie!


Gra Napraw Maszynę Marzeń

Ocena gry

Maszyna Marzeń zostala zepsuta! Musisz znaleźć odpowiednie elementy tak, aby poskładać ją w całość.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Naprawa
 • Gra naprawa samochodu

  Gra naprawa samochodu

  Oglądana: 17603 ocena: 0.00

 • Gra hydraulik online

  Gra hydraulik online

  Oglądana: 7628 ocena: 0.00

 • Naprawa i składanie broni

  Naprawa i składanie broni

  Oglądana: 6766 ocena: 0.00

 • Naprawa autobusu szkolnego

  Naprawa autobusu szkolnego

  Oglądana: 5160 ocena: 0.00

 • Gra mechanik samochodowy

  Gra mechanik samochodowy

  Oglądana: 4981 ocena: 0.00

 • Gra Farmer Youda część 2

  Gra Farmer Youda część 2

  Oglądana: 3976 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie