Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Samochodowe darmowe gry online Nauka Jazdy 17 gier

Nauka jazdy z instruktorem

Ocena gry

Gra jest jak prawdziwa, zdajemy egzamin na prawo jazdy. Mamy dwa tryby jednym z nich jest trening gdzie możemy popełniać różnego rodzaju błędy i nic za to nie zapłacisz. Jeżeli jednak zdecydujesz, że już wystarczająco dobry jesteś to możesz odstawić tą naukę jazdy i podejść do egzaminu klikając na ikonę Strt, do pokonania będziecie mieli ponad 20 lekcji egzaminacyjnych po zdaniu ich wszystkich zdobędziesz upragnione prawo jazdy. Posługujemy się do sterowania pojazdem strzałkami. Zobacz ile punktów uda Ci się uzbierać.


Parkowanie do garażu

Ocena gry

Zadanie jest wydawać by się mogło, że proste zarówno tyłem jak i też przodem będziemy starali się samochodem wjechać do garażu. Zobacz czy Ci się to uda za pierwszym razem, steruje pojazdem strzałkami.


Egzamin kategorii B

Ocena gry

Jeżeli tylko uda Ci się L - ką pokonać zadania jakie znajdują się w grze to z pewnością uzyskasz prawo jazdy kategorii B. Poruszamy się samochodem marki fiat panda i to właśnie nim zdajemy egzamin. Zobacz czy uda Ci się pokonać plansze w gierce online.


Parking Elką

Ocena gry

W grze z elkom będziemy uczyć się parkować, to właśnie dzięki niej możesz zostać w tym mistrzem. Podjeźdżają różnego rodzaju samochody mniejsze i większe do których musimy wsiąść i zaprowadzić je do właściwego miejsca. Wsiadamy do pojazdu klikając Spacja, sterujemy pojazdem strzałkami.Nauka jazdy z Barbie

Ocena gry

Nasz dzielna postać jaką jest Barbie postanowiła nauczyć się w końcu jeździć. Dlatego poszła do pewnej szkoły gdzie bierze lekcje nauki jazdy samochodem. Postaraj się pomóc jej w niektórych zadań, które to będą polegały w szczególności na parkowaniu pojazdów w określonych miejscach z wykorzystaniem do tego strzałek.


Nauka jazdy busem po mieście

Ocena gry

Czeka na Was egzaminator. Możecie już zasiąść za kierownicą dużego busa, to właśnie na niem będziemy uczyć się jeździć. czeka na Was nie lada wyzwanie ponad 15 lekcji które musimy zdać. Już na samym początku nie będzie łatwo gdyż musimy wyjechać z placu manewrowego który nie należy do najłatwiejszych. Uważaj aby nie wjechać w krawężniki i na pola oznaczone kolorem żółtym. Sterujemy busem z wykorzystaniem strzałek.


Jazda samochodem

Ocena gry

Lubisz jeździć samochodem?? to gra dla Ciebie. Możemy się w niej poczuć jak prawdziwy kierowca. Musimy tak prowadzić auto by nie zrobi żadnej kraksy. Sterujemy strzałkami.


Nauka Jazdy Traktorem

Ocena gry

W tej grze zdawać będziemy na prawo jazdy maszyną rolniczą jaką jest traktor. Czeka na Ciebie kilka zadań jakie będziemy musieli wykonać. Będzie to przede wszystkim manewrowanie traktorem i zaparkowanie tym pojazdem we wskazanym miejscu w gierce online. Po załadowaniu gierki klikamy na ikonę continue i przystępujemy do grania. Przygotowano dla Ciebie kilkanaście plansz z różnymi stopniami trudności, po pokonaniu jednej zostanie nam odblokowana następna i tak dalej. W każdej z plansz mamy określony czas na wykonanie danego zadania w którym to musimy się zmieścić aby zaliczyć wykonanie zadania.


Gra Nauka jazdy ciężarówką

Ocena gry

Nie tak łatwo jak przekonacie się w grze z tirem jest poruszać się ciężarówką. Tym razem oprócz tego, że droga jest wyboista będziemy również przewozić ładunek, którego nie możemy zgubić to będzie dodatkowe utrudnienie podczas nauki jazdy taką ciężarówką.


Gra nauka jazdy motorem

Ocena gry

Przeniesiemy się do lasu gdzie znajduje się dla motorów, to właśnie na nim będziemy uczyć się jeździć. Pokonać będziemy przeróżne przeszkody, które nauczą nas manewrowania i koordynacji dla takich pojazdów. W gierce również mamy informację o przyciskach jakimi będziemy sterowali pojazdem.


Gra Nauka Jazdy samochodem

Ocena gry

Jeżeli chcecie nauczyć się jazdy samochodem czy autem to w tej grze będziecie mieli możliwość poćwiczyć takiej jazdy. Czeka na Ciebie 15 przeróżnych zadań i sytuacji w mieście w jakich będziemy musieli zaparkować w określonym miejscu lub przejechać do tego miejsca.


Gra nauka na prawo jazdy

Ocena gry

W tej grze będziemy mieli do przejścia egzamin na prawo jazdy. Przekonaj się jak Ci pójdzie. Obecne testy teoretyczne na prawo jazdy nie są takie łatwe. Zapoznaj się przed grę z jej instrukcją. Miłej zabawy życzymy.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Nauka Jazdy
 • Gra Nauka Jazdy samochodem

  Gra Nauka Jazdy samochodem

  Oglądana: 11484 ocena: 0.00

 • Jazda samochodem

  Jazda samochodem

  Oglądana: 11120 ocena: 0.00

 • Nauka jazdy autobusem gra online

  Nauka jazdy autobusem gra online

  Oglądana: 9900 ocena: 0.00

 • Nauka Jazdy Traktorem

  Nauka Jazdy Traktorem

  Oglądana: 7650 ocena: 0.00

 • Nauka jazdy samochodem ciężarowym online

  Nauka jazdy samochodem ciężarowym online

  Oglądana: 7373 ocena: 0.00

 • Nauka kierowania samochodem online

  Nauka kierowania samochodem online

  Oglądana: 4192 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie