Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe darmowe gry online Nauka Jazdy 11 gier

Jazda samochodem

Ocena gry

Lubisz jeździć samochodem?? to gra dla Ciebie. Możemy się w niej poczuć jak prawdziwy kierowca. Musimy tak prowadzić auto by nie zrobi żadnej kraksy. Sterujemy strzałkami.


Nauka Jazdy Traktorem

Ocena gry

W tej grze zdawać będziemy na prawo jazdy maszyną rolniczą jaką jest traktor. Czeka na Ciebie kilka zadań jakie będziemy musieli wykonać. Będzie to przede wszystkim manewrowanie traktorem i zaparkowanie tym pojazdem we wskazanym miejscu w gierce online.


Gra Nauka jazdy ciężarówką

Ocena gry

Nie tak łatwo jak przekonacie się w grze jest poruszać się ciężarówką. Tym razem oprócz tego, że droga jest wyboista będziemy również przewozić ładunek, którego nie możemy zgubić to będzie dodatkowe utrudnienie podczas nauki jazdy taką ciężarówką.


Gra nauka jazdy motorem

Ocena gry

Przeniesiemy się do lasu gdzie znajduje się dla motorów, to właśnie na nim będziemy uczyć się jeździć. Pokonać będziemy przeróżne przeszkody, które nauczą nas manewrowania i koordynacji dla takich pojazdów. W gierce również mamy informację o przyciskach jakimi będziemy sterowali pojazdem.Gra Nauka Jazdy samochodem

Ocena gry

Jeżeli chcecie nauczyć się jazdy samochodem to w tej grze będziecie mieli możliwość poćwiczyć takiej jazdy. Czeka na Ciebie 15 przeróżnych zadań i sytuacji w mieście w jakich będziemy musieli zaparkować w określonym miejscu lub przejechać do tego miejsca.


Gra nauka na prawo jazdy

Ocena gry

W tej grze będziemy mieli do przejścia egzamin na prawo jazdy. Przekonaj się jak Ci pójdzie. Obecne testy teoretyczne na prawo jazdy nie są takie łatwe. Zapoznaj się przed grę z jej instrukcją. Miłej zabawy życzymy.


Symulator jazdy samochodem

Ocena gry

Ten symulator pomoże Ci pokazać, czy masz smykałkę do jazdy samochodem. Kieruj samochodem pokonując określoną trasę, do parkowania pojazdu użyj myszki.


Nauka jazdy samochodem ciężarowym online

Ocena gry

Jazda tak dużymi pojazdami naprawdę nie jest łatwa... Dlatego już teraz możesz nauczyć się kierować nimi online. Postaraj się przewieźć ładunek tak, aby nie wypadł!


Nauka jazdy autobusem gra online

Ocena gry

Tym razem wcielisz się w postać kursanta, który uczy się kierować autobusem. Sprawdź tę grę, a dowiesz się, że nie jest to proste zadanie. Zobaczysz także jak to jest zdawać egzamin dający uprawnienia do prowadzenia takiego pojazdu. Gotowy, aby wypróbować swoich sił?


Nauka jazdy online gra

Ocena gry

Przekonaj się, z jakim wynikiem masz szansę zdać egzamin na prawo jazdy. Wybierz tę grę, a otrzymasz kilka darmowych lekcji nauki jazdy online. Wypróbuj swoich sił w prowadzeniu auta!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Nauka Jazdy
 • Gra Nauka Jazdy samochodem

  Gra Nauka Jazdy samochodem

  Oglądana: 4962 ocena: 0.00

 • Nauka jazdy autobusem gra online

  Nauka jazdy autobusem gra online

  Oglądana: 4889 ocena: 0.00

 • Nauka jazdy samochodem ciężarowym online

  Nauka jazdy samochodem ciężarowym online

  Oglądana: 3669 ocena: 0.00

 • Jazda samochodem

  Jazda samochodem

  Oglądana: 2450 ocena: 0.00

 • Nauka kierowania samochodem online

  Nauka kierowania samochodem online

  Oglądana: 2081 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie