Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:


Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Gra Minecraft online

Fjna

2016-04-26 20:56:48
Gra Minecraft classic

Super

2016-04-20 16:28:45
Tworzenie postaci Minecraft

Słabe

2016-04-12 14:33:14
Rush Airport

Grałem w 25airports.pl i bardzo mi się spodobało to chyba jedna z najlepszych symulacji lotniska.

2016-04-10 16:18:50
Gra wozy strażackie Lego

ooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllooooooooooooooooooooooo

2016-03-25 11:04:59
Wyścigi samochodowe

10/2o

2016-03-25 10:55:26

Dla Najmłodszych darmowe gry online Nauka Literek 15 gier

Gnomeo i Julia Literki

Ocena gry

Kolejna do kolekcji gierka online dla chłopców i dziewczyn. Tym razem obrazek z filmu jest naszpikowany różnymi literkami które z pomocą lupy mamy wskazać i pokolorować. Czym szybciej tym lepszy wynik uzyskasz w grze.


Wyspa marzeń

Ocena gry

Na samym początku w tej grze wybierzemy postać jaką chcemy grać. Możemy zmieniać jej kolory. Gdy to uczynimy przeniesiemy się na plansze gdzie będziemy skakać do literek.


Jej wysokość Zosia matematyka

Ocena gry

Dla małych dzieci fajna matemtyczna zabawa w nauka cyferek gdzie będziemy rozwiązywali zadania związana z matematyką. Wystarczy kliknąć na Play i wybrać jeden z trzech poziomów trudności aby potem móc rozwiązywać równania.


Literki w kosmosie

Ocena gry

W tej grze będziemy uczyć się literek. Będą latały przedmioty z napisem a my będziemy musieli wpisać na klawiaturze ten wyraz. musimy to robić dosyć szybko by przedmiot nie odleciał.Odszukaj literki

Ocena gry

Będziemy szukali tutaj literek jednak do pomocy mamy lupę która to powiększa nam dany fragment obrazka na jakim będziemy prowadzić poszukiwania. Obrazek przedstawia nam różne zwierzątka aby umilić Wam poszukiwania.


Gra literaki online

Ocena gry

Zadaniem naszym w tej grze będzie łapanie tych literek w odpowiedni sposób zanim te literki spadną nam z planszy. Dlatego gdy tylko je zauważymy szybko klikamy odpowiednią literkę na klawiaturze. Jeżeli spada literka A,B,D to szybko klikamy wyszukane na klawiaturze literki A,B,D - zagraj w literaki i Ty za darmo.


Literowe szukanie

Ocena gry

Po włączeniu gierki dowiecie się na czym będzie polegało to odszukiwanie literek ukryte na obrazku przedstawiającym scenę z Piotrusia Pana. Szukamy ich przy użyciu myszki, a gdy znajdziemy klikamy na nie taką myszką.


Literkowe przygody

Ocena gry

Czeka na nas literkowa przygoda z postacią z bajki Spongeboba, który lata przy pomocy baloników i będzie musiał zbierać spotkane literki po drodze jednak tylko takie jakich będziemy potrzebowali do ułożenia wyrazu w tej grze online. Latamy przy pomocy strzałek.


Zabawy z literkami

Ocena gry

Fajne zabawy z literkami czekają na dzieci tym razem zostały one poukrywane na obrazkach a Twoim zadaniem będzie ich odszukanie. Możesz do pomocy poprosić mamę aby pomogła Ci ich szukać bo nie będzie to taka łatwa sztuka.


Gra z nauką literek

Ocena gry

Kolejna gierka edukacyjna od Disneya w której będziemy uczyć się literek. Na obrazku mamy okres świąteczny a na nim także postacie z Disneya i to właśnie tam zostały ukryte literki, które będziemy starali się za wszelką cenę odszukać.


Gra nauka literek dla przedszkolaków

Ocena gry

Przeniesiemy się w te gierce do dżungli gdzie będzie toczyć się zabawa dla przedszkolaków w naukę literek. Zostały te literki poukrywane a my musimy je szybko odszukać. Na dole mamy zegarek, który już nam odlicza czas. Szukamy je myszką i gdy jakąś z nich znajdziemy klikamy na nie myszką.


Branzoletka z literek

Ocena gry

Nietypowa gra z branzoletką na nas czeka w której to będziemy układać z literek różne wyrazy i ozdabiać je przeróżnymi do zdobienia wykorzystywanymi kamieniami. W tym celu posługujemy się myszką do takiego układania literek.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Nauka Literek
 • Odszukaj literki

  Odszukaj literki

  Oglądana: 13702 ocena: 0.00

 • Matematyka z Bobem

  Matematyka z Bobem

  Oglądana: 11327 ocena: 0.00

 • Gra literaki online

  Gra literaki online

  Oglądana: 11297 ocena: 0.00

 • Gra z nauką literek

  Gra z nauką literek

  Oglądana: 8375 ocena: 0.00

 • Zabawy z literkami

  Zabawy z literkami

  Oglądana: 7735 ocena: 0.00

 • Literowe szukanie

  Literowe szukanie

  Oglądana: 6494 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie