Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci darmowe gry online Nickelodeon 12 gier

iCarly Stack

Ocena gry

Jest to gierka tak zwana odkrywanka. Szczegóły tej gry znajdziemy w instrukcji obrazkowej, która pojawi nam się zanim zaczniemy w nią grać. Poznaj postacie z bajki od nickleodeon, które właśnie tutaj czekają na Ciebie.


Icarly nickelodeon

Ocena gry

Kolejna gierka do kolekcji z tą dziewczyną gdzie będziemy sterować postacią myszką. łapiemy spadające przedmioty za które otrzymujemy punkty. W każdej z plansz musimy złapać określoną liczbę przedmiotów i otrzymać odpowiednią ilość punktów.


Obrona kórczaków

Ocena gry

Ta gra polega na obronie kurczaków przed kosmitami. Postaraj się zabić wszystkich ufoludków. W tej grze steruje się strzałkami i literami \"a\", \"s\".


Gra Big Time Rush online

Ocena gry

Jest to gra dla dziewczyn, dzieci oraz chłopców. Poznamy tutaj chłopaków z Big Time Rush, ubieranki dla nich i zmiana wyglądu jest już gwarantowana. Do dyspozycji mamy tutaj trzy postacie. Są to James, Kendall oraz Logan, odmień wygląd całej trójki i zobacz jak będą wyglądali. Użyj do tego myszki. Gra od Nickelodeon czeka na Was.Gra domek dla Smerfów

Ocena gry

Jeżeli znacie Smerfy to może macie ochotę samemu przygotować taki domek dla Smerfów. W tej grze mamy bardzo dużo możliwości dzięki którym macie możliwość stworzenia wymarzonego przez Ciebie domku. Gramy przy pomocy myszki.


Dinuś dla dzieci

Ocena gry

Zachęcamy Was do zagrania w tą fajną i całkowicie bezpieczną gierkę dla wszystkich dzieci w różnym wieku. Naszym zadaniem będzie dotrzeć małym dinozaurem o imieniu Dinuś do jego mamy. Zbieramy po drodze dodatki i uważamy na wroga. Sterujemy strzałkami.


Gra Ocal Ocean

Ocena gry

Jest to ciekawa gra edukacyjna z bajki dla dzieci. Zadaniem naszym będzie ocalenie oceanu. Przed rozpoczęciem gierki zachęcamy do zapoznania się z obrazkowym wstępem. W grze sterujemy statkiem i zbieramy przeróżne przedmioty w oceanie za które otrzymujemy punkty. Uważać należy na różne niebezpieczeństwa.


Plastyczna łamigłówka Toma i Jerrego

Ocena gry

To gra dla wszystkich, którzy lubią plastyczne łamigłówki. Połącz ze sobą punkty w odpowiedniej kolejności- od 1 do ostatniej liczby i zobacz, jaki obrazek kryje się na planszy.


Gra kręgle z Tomem i Jerrym

Ocena gry

Przenieś się w świat Toma i Jerrego i zagraj z bohaterami kreskówki w kręgle. Rozegrajcie turniej, zobaczcie, kto jest najlepszy i bawcie się przy tym świetnie!


Bob Budowniczy: przygoda w mieście

Ocena gry

Kolejna przygoda dla wszystkich wielbicieli Boba! Steruj koparką i przejdź przez cały etap gry. Poruszaj się po mieście i zdobywaj punkty!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Nickelodeon
 • Bob Budowniczy: przygoda w mieście

  Bob Budowniczy: przygoda w mieście

  Oglądana: 16246 ocena: 0.00

 • Bob Budowniczy w Labiryncie

  Bob Budowniczy w Labiryncie

  Oglądana: 10182 ocena: 0.00

 • Gra domek dla Smerfów

  Gra domek dla Smerfów

  Oglądana: 6038 ocena: 10.00

 • Gra Ocal Ocean

  Gra Ocal Ocean

  Oglądana: 5634 ocena: 0.00

 • Zestaw Minigier z Bobem

  Zestaw Minigier z Bobem

  Oglądana: 4933 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie