Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Dla Chłopców darmowe gry online Ninja 12 gier

Skaczący ninja

Ocena gry

Ta gra polega na skakaniu ninją po ścianach. Postaraj się zbierać gwiazdki aby przejść do następnego poziomu. Uważaj na przeszkody napotkane na swojej drodze


Szybki Ninja

Ocena gry

Czekają na Was jako wojownika w tej grze przeróżne zadania polegające na zbieraniu przedmiotów jakie staną na naszej drodze. Zbierz ich jak największą ilość omijając spotkane niebezpieczeństwa. Graj strzałkami i Spacją.


Niebezpieczna Ucieczka

Ocena gry

Uwaga! Jesteś w niebezpieczeństwie! Jako Pucca jesteś ścigana aż przez trzy osoby, czyli przez ninję, dziewczynkę i ucznia mistrza. Musisz ich powstrzymywać, aby Cię nie dogonili i nie zniszczyli! Każdą osobę możesz pokonać innym rodzajem broni. Ninja może być powstrzymany przez gwiazdki, dziewczyna za pomocą kurczaka, a w ucznia rzucasz podkową. Daj z siebie wszystko! Nie możesz pzowolić na to, aby zostać pokonaną!


Gra Przygody Ninja Kid

Ocena gry

Ninja Kid, to młody bohater, który chce być kiedyś mistrzem. Przenieś się w jego świat i przeżyj z nim pełną emocji przygodę. Pomóż mu pokonać wszystkich przeciwników, którzy staną na jego drodze. Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.Trening z Ninja

Ocena gry

Przenieś się w pełen niebezpieczeństw świat, w którym bohaterami są prawdziwi Ninja. Trenuj razem z nimi sztukę walki i stań do pojedynku z przeciwnikiem!


Ninjaman

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w postać dzielnego NinjaMan. Twoja misja rozpoczyna się na plaży, gdzie staną na przeciwko Ciebie inni niebezpieczni zawodnicy ninja. Twoim zadaniem jest pokonanie ich wszystkich! Daj z siebie wszystko! Gramy: strzałki, Spacja - skaczemy, S- blok, D - walka.


Ninja gra online

Ocena gry

Ta gra, to wspaniała zabawa dla wszystkich, którzy uwielbiają serię ninja. Wybierz gracza, którym chcesz zagrać, przejdź przez trening przygotowujący Cię do gry i pokaż, że jesteś najlepszym ninją w historii!


Kung Fu Panda: pojedynek

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać Pandy z kultowego filmu Kung Fu panda. Musisz pokonać swoich przeciwników walcząc z nimi. Postaraj się być najlepszy! Poruszamy się strzałkami, zadajemy ciosy przy użyciu Spacji.


Kung Fu Fighter gra online

Ocena gry

Bardzo prosta, ale i ekscytująca gierka, która dostarczy ci sporo emocji. Wybierz zawodnika oraz swojego przeciwnika, na przeciw którego chcesz stanąc do walki i pokonaj wroga! Pokaż, że to ty zasługujesz na zwycięstwo! Sterowanie strzałkami oraz A i S.


Pojedynek na ringu- karate online

Ocena gry

prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników karate! Wybierz zawodnika, którym chcesz walczyć, a następnie czekaj na przeciwnika, który dołączy do Ciebie na ringu. Postaraj się go pokonać i zgarnąc laur zwycięstwa! Gramy: strzałki oraz Q,W,E


Pojedynek Karate ze SpongeBob

Ocena gry

Ta gra to wspaniała zabawa zwłaszcza dla najmłodszych użytkowników serwisu. Spotkasz się z niej ze swoim ulubionym bohaterem- Spongbobem. Twoim zadaniem będzie walka karate na ringu. Walczymy przy użyciu myszki.


Pojedynek Kung Fu

Ocena gry

Spotkaj się z postaciami z filmu Kung Fu na ringu. Wybierz swojego bohatera i stań do walki! Pokonaj przeciwnika! Walczymy A,S,D - ciosy oraz strzałki skakanie i poruszanie się.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Ninja
 • Szybki Ninja

  Szybki Ninja

  Oglądana: 5604 ocena: 0.00

 • Pojedynek Karate ze SpongeBob

  Pojedynek Karate ze SpongeBob

  Oglądana: 3471 ocena: 0.00

 • Kung Fu Panda: pojedynek

  Kung Fu Panda: pojedynek

  Oglądana: 2860 ocena: 0.00

 • Skaczący ninja

  Skaczący ninja

  Oglądana: 2207 ocena: 0.00

 • Trening z Ninja

  Trening z Ninja

  Oglądana: 2157 ocena: 10.00

 • Pojedynek na ringu- karate online

  Pojedynek na ringu- karate online

  Oglądana: 1528 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie