Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Budowanie darmowe gry online Niszczenie 22 gier

Strzelanka dla 2 graczy

Ocena gry

Mamy kilka opcji w tej grze możemy grać w 1,2 lub nawet 3 osoby. Podajemy im ksywki i zaczynamy ciekawą strzelaninkę z której tylko jeden gracza może wyjść jako zwycięzca. Zależy to oczywiście od Ciebie. Mamy do wyboru kilka trybów tej gierki. Wybierz jaki Ci się najlepiej podoba.


Rekin ludojad w sydney

Ocena gry

Czeka na nas prawdziwa demolka z wykorzystaniem rekina, którym to będziemy pływać i niszczyć wszystko co na naszej drodze stanie. Zjadamy także ludzi


Niszczenie zamków armatą

Ocena gry

Klikamy na Start Campain aby przystąpić do burzenia obiektów jakie znajdują się w zasięgu naszej potężnej armaty z której będziemy ostrzeliwali wroga. W każdej z plansz musimy zniszczyć sam zamek jak i też broniących go rycerzy.


Pojedynki samochodów na arenie

Ocena gry

Tym razem czekają na nas pojedynki samochód na specjalnie do tego przeznaczonej arenie. Wybieramy samochód jakim chcemy brać udział w tych zawodach jak i też możemy go ulepszać za zarobione pieniądze. Sterowanie to strzałki oraz Z i X do turbo i podkładania min.Operacja antyterrorystyczna

Ocena gry

Przeprowadzamy niezwykle trudną operację która ma wyeliminować terrorystów. Czeka na Ciebie 15 różnego rodzaju misji w różnych miejscach z różnym stopniem trudności. Strzelaj myszką, 1,2,3,4 - zmieniaj bronie do walki.


Obrona bazy przed zombie

Ocena gry

Nasza baza jest niemal przez cały czas atakowana przez zombie które zrobią wszystko aby się do niej dostać. My przenosimy się na dach budynku i z tego miejsca do nich strzelamy. Przeżyj w pierwszej planszy a za zarobione dolary możesz kupić ulepszenia na dalszą część rozgrywki


Dynamite Blast

Ocena gry

Niszczenie to właśnie będziemy robić w tej grze. Wszystko z pomocą lasek dynamitu, które będziemy podkładać w odpowiednie miejsca i je detonować w taki sposób aby wszystko wyleciało w powietrze. Kilkanaście fajnych plansz i dużo zniszczeń czeka.


Saucer Destruction 3

Ocena gry

Jeżeli lubisz wszystko rozburzać jak i też rozwalać to gra jest doskonała dla Ciebie. Tutaj latamy zielonym spodkiem ufo i niszczymy wszystko z pomocą specjalnie skonstruowanego działa laserowego. Graj z pomocą myszki.


Destroy The World

Ocena gry

Ziemię czeka wielka apokalipsa, chcą się na niej osiedlić kosmici. My będziemy latali specjalnym statkiem i niszczyli wszystko co znajduje się na ziemi. Będą to pojazdy jak i też ludzie, sterujemy strzałkami i spacją strzelamy laserem.


Niebezpieczne surfowanie

Ocena gry

Nasz serfer musimy uciekać przed dużą falą która go goni, po drodze zbieraj koła ratunkowe i inne kosztowności oraz uważaj na rekina, który od czasu do czasu się pojawia. Mamy do wyboru kilka postaci i desek, którymi będziemy pływać.


Gra rozwalanie mostów

Ocena gry

Most już na nas czeka w tej grze będziemy go rozwalać detonując w odpowiednim momencie ładunki wybuchowe. Musimy również unicestwić znajdujące się na moście jednostki wojskowe. Zapoznaj się z instrukcją w gierce.


Wysadzanie mostu

Ocena gry

Czeka już na Was nietypowe zadanie jakie jest w tej grze. Będziemy zajmowali się niszczeniem wszelkich mostów. Aby tego dokonać musimy podkładać ładunki wybuchowe, które będą wybuchać i w ten sposób możemy zniszczyć most.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Niszczenie
 • Misja: zepsuć wesele!

  Misja: zepsuć wesele!

  Oglądana: 5183 ocena: 0.00

 • Gra rozwalanie mostów

  Gra rozwalanie mostów

  Oglądana: 4977 ocena: 0.00

 • Przygody Hulka: totalna demolka miasta

  Przygody Hulka: totalna demolka miasta

  Oglądana: 3957 ocena: 0.00

 • Rekin ludojad w sydney

  Rekin ludojad w sydney

  Oglądana: 3362 ocena: 0.00

 • Wysadzanie mostu

  Wysadzanie mostu

  Oglądana: 3245 ocena: 0.00

 • Strzelanka dla 2 graczy

  Strzelanka dla 2 graczy

  Oglądana: 3183 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie